BO MIŁOŚĆ NADCHODZI WIOSNĄ

Czy miłość nadchodzi wiosną? Nie tylko, ale wiosna to idealna pora roku na zakochanie się. Sprawdź, czy możesz zakochać się już tej wiosny.

Za chwilę nadejdzie wiosna i trzeba się do niej przygotować. A jak wiecie, to wyjątkowa pora roku, gdzie przyroda budzi się do życia. My też nabieramy sił i zaczynamy rozglądać się w poszukiwaniu nowych wrażeń i miłości. Tak jest, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. To idealny czas na znalezienie swojej drugiej połówki. Ta piękna pora roku pozwoli Wam odkryć los Waszej miłości. Niejednokrotnie pisałam o znaczeniu numerologii w życiu każdego z nas. Wielu korzysta z liczb i wcale się z tym nie kryje. Liczby od zawsze rządziły światem a tym samym naszym życiem. Dzisiaj liczby pomogą nam dostrzec miłość i powiedzieć nam kobietom, jakie mamy szanse na znalezienie partnera.

A od czego zacząć?

A od tego, że na początek musimy obliczyć swoją liczbę urodzeniową. Nie jest to trudne, tym bardziej że już o tych obliczeniach pisałam wcześniej. Mimo to ponownie przypomnę Wam, jak to zrobić. Otóż należy swoją datę urodzenia sprowadzić do najprostszej postaci np.:

13.05.1989 = 1+3+0+5+1+9+8+9=36=3+6=9

Wynik 9 jest Twoją liczbą urodzeniową. Teraz wystarczy tylko odczytać, co oznacza. Z Waszej liczby dowiecie się, na co możecie liczyć tej wiosny.

BO MIŁOŚĆ NADCHODZI WIOSNĄ

JEDYNKA

Jesteś bardzo pewną siebie osobą. Twoja śmiałość może wprawić w zakłopotanie niejednego adoratora. Dlatego postaraj się nieco ostudzić swój temperament i daj szansę drugiej stronie. Panowie nie zawsze lubią, gdy kobieta bierze sprawę w swoje ręce. Tym razem odpuść i daj szansę drugiej osobie. Warto, abyś zapamiętała, że bardzo dobrze w tych miesiącach porozumiesz się z Dwójką, Szóstką i Dziewiątką.

Jeśli chcesz zostać zauważona w marcu, to postaraj się nosić na sobie coś jasnofioletowego. To kolor, który Cię wesprze, szczególnie w dniach 21, 27 i 30 marca. W kwietniu natomiast idealnym dla Ciebie kolorem będzie błękit. Dobrze byłoby, abyś w tym miesiącu zarezerwowała sobie wieczór w jednym z tych dni: 5, 9, 18, 25, 26 lub 29. Kiedy będziesz już wiedziała, który wieczór masz wolny, przygotuj dla swojego wybranka romantyczną kolację. A reszta sama się już rozwinie. Maj to miesiąc sprzyjający zakochaniu się. Postaraj się, aby w tym miesiącu jak najwięcej było na Tobie pomarańczowego. To kolor sprzyjający szaleństwu i dobrej zabawie. Natomiast w czerwcu zostaniesz doceniona w dniach: 2, 7, 10, 19, 20 i 21. Tutaj postaw na kolor zielony, on doda Ci pewności siebie i odwagi.

Kiedy nareszcie odnajdziesz tego jedynego, to ze wspólnych z nim chwil korzystaj pomiędzy godziną 23 a 1 w nocy lub 5 i 7 rano.

DWÓJKA

Jeśli jesteś osobą samotną i chcesz to zmienić, to właśnie nadszedł idealny moment, aby to zrobić. Rozejrzyj się wokół siebie i sprawdź, czy przypadkiem jakiś przystojniak nie przygląda się Tobie gdzieś z boku. Może okazać się, że będzie bał się do Ciebie podejść, więc spróbuj go do tego zachęcić. Ideału szukaj wśród Jedynek, Trójek, Piątek i Ósemek.

Pamiętaj, aby w marcu do ubioru dokładać jakiś element pomarańczowego. To spowoduje, że będziesz rzucała się w oczy. Na chwile pełne romantyzmu możesz liczyć w dniach 25 i 30. Z kolei kwiecień będzie dla Ciebie udany uczuciowo szczególnie w dniach: 1. 3, 8, 17, 19 i 20. W tym miesiącu nie zapomnij o kolorze różowym. A majowe spotkania z ukochanym zaplanuj sobie na 6, 8, 9, 12, 22 i 23. Jeśli wówczas będziesz miała na sobie coś w kolorze lila, to z pewnością Ci się nie oprze. W czerwcu Twoje serce mocniej zabije w dniach: 10, 11, 14, 15, 16 i 25. Nie zapomnij, aby w tym okresie mieć zawsze przy sobie coś czerwonego.

Najpiękniejsze chwile ze swoim ukochanym przeżyjesz między godziną 18 a 21 oraz 24 a 2.

TRÓJKA

Może wyglądasz na delikatną osóbkę, ale wewnątrz jesteś wulkanem. Przy Tobie panowie z pewnością nie będą się nudzili. Jednakże niezwykle czułe na Twoje wdzięki będą Jedynki, Dwójki, Szóstki i Siódemki. Jeśli umiejętnie wykorzystasz otaczającą Cię aurę, to możesz spodziewać się tej wiosny wielkiej miłości.

Jako talizman w marcu posłuży Ci noszona blisko ciała bielizna w kolorze żółtym. Pamiętaj o tym i staraj się zawsze coś mieć na sobie w tym odcieniu. Najkorzystniejsze dla uczuć będą dni: 26 i 29. W kwietniu zaś takimi dniami będą: 3, 5, 6, 19, 20 i 22. Kolorem silnie Cię wspierającym będzie turkus. Maj będzie dla Ciebie wyjątkowym miesiącem. Poznasz wielu ciekawych ludzi, którzy wniosą coś wartościowego w Twoje życie.  Szczególnie udane dni to: 7, 8, 9, 23 i 24. Nie zapomnij zakładać na siebie jakieś elementy odzieży bądź biżuterii w kolorze fioletowym. Zapewni ci to powodzenie u płci przeciwnej. Natomiast czerwiec przyniesie Ci gorące uczucie, zwłaszcza jeśli będziesz miała na sobie coś białego. Romantycznych spotkań możesz się spodziewać w dniach: 1, 7, 9, 18, 19, 23 i 30.

Niezależnie od miesiąca najcudowniejsze chwile z ukochanym przeżyjesz między godziną 22 a 24 oraz 4 a 6 rano.

CZWÓRKA

Pomimo iż jesteś osobą niezależną i wymagającą, to teraz na wiosnę odpuść nieco. Twoja powściągliwość i nieufność może zrazić do Ciebie wielbicieli. Rozluźnij się i pozwól sobie na mały flirt. Twoje wdzięki zachwycą Trójki, Czwórki, Piątki i Siódemki.

Postaraj się w marcu nosić bieliznę w różnych odcieniach różu. Wówczas twoje notowania u płci przeciwnej wzrosną i to bardzo. 25 i 28 to dni, w których Amor będzie Ci niezwykle przychylny. Rozglądaj się wokół, aby nie przegapić okazji. W kwietniu, aby zostać zauważoną przyda Ci się trochę rzeczy w żółtych kolorach. Przydadzą się one szczególnie w dniach: 3, 7, 8, 10, 18 i 19. Będą to dla Ciebie bardzo wyjątkowe i romantyczne dni. Maj będzie Cię rozpieszczać, ale tylko wówczas, jeśli będziesz miała na sobie trochę pomarańczowych odcieni. Miłe chwile spędzisz: 12, 14, 15, 18, 20 i 28. Czerwiec też zapowiada się korzystnie, szczególnie w dniach: 15, 18, 22, 24, 26 i 30. Twoim talizmanem w tym miesiącu będzie zieleń. Nie zapomnij o tym, zwłaszcza jeśli będziesz wybierała się na jakieś ważne spotkanie.

Wszystkie liczby i gwiazdy na niebie mówią, że prawdziwe chwile rozkoszy przeżyjesz pomiędzy godziną 20 a 23 oraz 5 a 6 rano.    

Jeśli chcesz poznać znaczenie numerologiczne swojej liczby to sprawdzisz to tutaj.

Czy już wierzycie, że miłość nadchodzi wiosną?

W następnym artykule – pozostałe liczby.