AFIRMACJE SPOSOBEM NA SZCZĘŚCIE

Czy afirmacje są sposobem na szczęście? Jak nauczyć się osiągać swoje cele?

Kilka dni wcześniej napisałam dla Was e-book z afirmacjami. Teraz jednak pragnę szerzej opowiedzieć, czym są afirmacje i jak się je stosuje.

Każdy z nas niejednokrotnie o czymś marzył, ale to marzenie nie zawsze się spełniło. Często nasze najskrytsze pragnienie pozostawało poza zasięgiem i nie byliśmy w stanie nic zrobić.

Czy naprawdę nie można zmienić przeznaczenia?

Dość często spotykam się z takim oto stwierdzeniem, że przeznaczenia nie da się oszukać. Może tak, może nie… Uważam, że jest to uzależnione od naszego myślenia i tego, w co wierzymy. Kiedyś też myślałam podobnie, bo ciągle mi to powtarzano. Obecnie jestem już pewna, że zawsze można coś zmienić w swoim życiu.

Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że jest to możliwe.

Każdy z nas może dojść do bogactwa czy osiągnąć inny cel dzięki szczególnemu sposobowi myślenia, wykorzystując przy tym własną podświadomość. Uważam, że bardzo ważnym czynnikiem zapewniającym nam szczęście jest bogactwo w szerokim tego słowa znaczeniu. Możecie to negować, ale z kimkolwiek nie rozmawiałam, każdy to potwierdził. Nie da się żyć szczęśliwie bez bogactwa. To ono zapewnia nam stabilizację i wiele innych możliwości. Nie mówię tu o wielkim dobrobycie, ale o zwykłym zapewnieniu sobie i swoim bliskim finansowego bezpieczeństwa, a co za tym idzie – szczęścia.

AFIRMACJE SPOSOBEM NA SZCZĘŚCIE

Pamiętaj, masz prawo do tego, aby być bogatym i szczęśliwym!

Bieda wcale nie jest żadną cnotą. Obiektywnie patrząc, to tylko chorobliwy stan umysłu, który powinno się wyeliminować. Dlatego, jeśli sami nie potraficie tego zrobić, potrzebne będą Wam afirmacje. Pomogą Wam one osiągnąć nie tylko bogactwo, ale i pozostałe cele. Przystępując do tworzenia afirmacji, musicie być osobami wierzącymi. Nie mam tu na myśli żadnej konkretnej religii, tylko wiarę w siebie i coś, co jest poza zasięgiem naszego umysłu. To właśnie ludzka wiara sprawia, że człowiek jest bogaty lub biedny, zdrowy albo chory, odnosi sukces lub ponosi klęskę. Właściwie, to prawo kosmiczne sprawia, że konkretne myśli wywołują takie, a nie inne skutki. Dlatego tylko ten, kto myśli odważnie otrzyma to, co mu się należy od życia.

Afirmacje sposobem na szczęście.

Wszystkie nasze pragnienia tkwią w naszym umyśle. Czyż nie zdarzyło się Wam spotkać osób, które nie były jakoś szczególnie uzdolnione ani bogate, a osiągnęły sukces? Najczęściej mówimy o nich, że mieli szczęście, podkreślając tym samym ich sukces. Dzięki takiemu myśleniu także i Wy przyczyniacie się do ich sukcesu. A teraz zróbcie wreszcie coś dla siebie i też osiągnijcie swój spektakularny sukces.

Co zrobić, aby zdobyć swój cel?

Po pierwsze:

Nigdy nie mówcie negatywnie o tym, czego pragniecie! To bardzo ważna zasada. Podam przykład: „Nie mogę związać końca z końcem”. „Ciągle mam pod górkę, inni są lepsi ode mnie”. Te negatywne myślenie zastąp pozytywnymi afirmacjami w stylu: „Jestem w jedności z nieskończonymi zasobami, które znajdują się wewnątrz mnie, dlatego wszystkie moje potrzeby są natychmiast zaspokajane”. „Moje życie jest pełne boskiego bogactwa. Zewsząd płyną do mnie wyrazy szacunku i uznania”. Powtarzaj te pozytywne afirmacje nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Nie zniechęcaj się, gdyż Twoja podświadomość musi przyzwyczaić się do zmian w Twoim życiu.

Po drugie:

Musisz nauczyć się myśleć, że to, czego pragniesz, już masz. Ta myśl powinna być przy Tobie w każdej sytuacji, nawet niekiedy tej negatywnej.

Po trzecie:

Przed zaśnięciem powtarzaj sobie afirmację, która jest dla Ciebie oczywistą prawdą: „Jestem wdzięczna/ny mojemu Bogu za wszystko, co od Niego dostałam/em. Te dary od Niego pozostaną ze mną na zawsze”.

Przestrzeganie tych kilku prostych zasad pozwoli Wam na osiągnięcie szybkich rezultatów. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie i chcieć zmienić swoje życie na lepsze.

Dodatkowo zachęcam do zajrzenia do mojego e-booka, aby poznać podstawowe afirmacje dotyczące różnych dziedzin naszego życia.

Zapraszam 🙂 do samodzielnego sprawdzenia, czy afirmacje są sposobem na szczęście.