LICZBA TWOICH NARODZIN OD 1 DO 6

Jakie znaczenie ma liczba Twoich narodzin? Jeśli urodziłaś/urodziłeś się w dniach od 1 do 6 – to sprawdź, jaką jesteś osobą?

Jak zapewne pamiętacie z wcześniejszych moich artykułów, dzień urodzin jest bardzo ważny i często decyduje o naszej osobowości. Jednak liczba Twoich narodzin też jest ważna, gdyż jest jakby uzupełnieniem wiedzy o samym sobie.

Dzisiaj – liczba Twoich narodzin od 1 do 6 dnia każdego miesiąca.

Liczba narodzin 1

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 1 DO 6

Osoby, które urodziły się pierwszego dnia miesiąca, są niezależne i wytrwale dążą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Dodatkowo są to osoby pewne siebie, ambitne, a przede wszystkim posiadają bardzo silną wolę. Te cechy powodują, że niektóre sprawy wolą wykonać samodzielnie, a nie w zespole. Rzadko kiedy ponoszą klęskę.

Ciemna strona ich osobowości

Nie posiadają zbyt wiele negatywnych cech. Jeśli już jakaś się pojawi, to najczęściej jest to egoizm i arogancja. A to dlatego, iż Ci ludzie pracując, nie lubią, gdy inni podważają ich autorytet. Dlatego często się izolują i wolą pracować samotnie, gdyż wówczas mogą uwzględnić wyłącznie swój punkt widzenia.

Liczba narodzin 2

Urodzeni w tym dniu mają dość silnie wykształconą intuicję. Dzięki temu wyczuwają niebezpieczeństwo i mogą uniknąć wielu zagrożeń. Chętnie niosą pomoc potrzebującym, są przyjacielscy, taktowni i elastyczni. Zawsze potrafią się dostosować do innych. To bardzo pozytywni ludzie i często się uśmiechają. Wysoko cenią sobie rodzinę i są w stanie dla niej zrobić prawie wszystko.

Ciemna strona ich osobowości

Za swoją dobroć płacą wysoką cenę, gdyż dają się wykorzystywać innym. Brakuje im też siły przebicia i pewności siebie. Wolą niekiedy zrezygnować z czegoś niż walczyć o swoje. W przypadku trudności często reagują zbyt emocjonalnie, co później źle odbija się na ich zdrowiu.

Liczba narodzin 3

Jeśli urodziłaś/eś się tego dnia jesteś spostrzegawczą, inteligentną i szybko orientującą się osobą w każdej sytuacji. Należysz też do ludzi grzecznych, dobrze ułożonych, entuzjastycznych, kreatywnych i towarzyskich. Z Tobą nie można się nudzić, gdyż Twoja wiedza jest ogromna i zawsze wiesz, jak jej używać. Lubisz zmiany, ale nie cierpisz nudy.

Ciemna strona ich osobowości

Często nie kończysz tego, co zaczęłaś/zacząłeś. Nie jest to oznaką, że nie potrafisz, ale dlatego, że szybko nudzisz się daną rzeczą. Brakuje Ci wytrwałości w dążeniu do celu. Potrafisz też być niestałą/niestałym i to nie tylko w uczuciach. Bardzo dobrze wychodzi Ci ranienie słowami innych. Jest to jednak domena osób, które w swojej dacie urodzenia nie posiadają cyfry 2. (np.: 03.05.1993)

Liczba narodzin 4

Te osoby są praktyczne, pracowite, solidne i naprawdę godne zaufania. Wszystko, co robią, musi być dla nich oczywiste i logiczne, gdyż nie lubią niejasnych sytuacji. Nawet wybierając się w podróż, muszą dokładnie wiedzieć, jaka droga tam prowadzi, co znajduje się w okolicy itp. Nie wyobrażają sobie jazdy w ciemno.

Ciemna strona ich osobowości

Zagłębiając się w szczegóły każdego działania, zużywają dużo energii i niekiedy zjada ich stres, bo nie potrafią wszystkiego ogarnąć. Zdarzają się i takie sytuacje, że w kontakcie z innymi zaczyna im brakować pewności siebie.

Liczba narodzin 5

Urodzeni piątego miesiąca wysoko cenią sobie wolność, niezależność i wszelkie zmiany. Są towarzyscy i przyjacielscy. Nie mają problemu z przebiciem się i lubią podróżować. Z wielkim trudem akceptują narzucane im zasady postępowania. To raczej wolne ptaki, które lubią same decydować o sobie.

Ciemna strona ich osobowości

Ciągle gdzieś ich nosi, przez to nie jest łatwo wytrwać im w stałym związku. Chyba że druga połówka podziela ich fascynacje i tryb życia. Są nieco dominujący i niecierpliwi, nie tolerują spóźniania się i braku zdania u innych. Niechętnie też przyjmują odpowiedzialność za własne czyny.

Liczba narodzin 6

Osoby te kochają spokój i ciszę. Mają nieodpartą potrzebę życia w harmonii i to nie tylko z samym sobą, ale i z otoczeniem. To osoby bardzo czułe, wyrozumiałe, rodzinne i wrażliwe na piękno. W większości bardzo emocjonalnie reagują na ludzi i otoczenie. Często bywają niekonwencjonalne i są bardzo kreatywne.

Ciemna strona ich osobowości

Niestety, często brakuje im pewności siebie, dlatego na siłę trzymają się innych. Unikają też wszelkich konfrontacji, wolą pracować samodzielnie bez wścibskich spojrzeń. Dlatego niekiedy godzą się na niekorzystne dla nich kompromisy.

W następnym poście – liczba Twoich narodzin od 7 do 12.