LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Jakie znaczenie ma liczba Twoich narodzin? Jeśli urodziłaś/urodziłeś się w dniach od 7 do 12 – to sprawdź, jaką jesteś osobą?

Jak zapewne pamiętacie z wcześniejszych moich artykułów, dzień urodzin jest bardzo ważny i często decyduje o naszej osobowości. Jednak liczba Twoich narodzin też jest ważna, gdyż jest jakby uzupełnieniem wiedzy o samym sobie.

Dzisiaj – liczba Twoich narodzin od 7 do 12 dnia każdego miesiąca.

Liczba narodzin 7

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Urodzeni w tym dniu twardo stąpają po ziemi. Podejmując się jakiegoś zadania, zawsze opierają się na doświadczeniu. Dzięki temu odnoszą sukcesy. Są zaangażowani społecznie i często mają silne poczucie sprawiedliwości. Uwielbiają też popisywać się i to nie tylko swoją wiedzą. Wiele osób z tego dnia jest działaczami społecznymi.

Ciemna strona ich osobowości

To wcale nie są złe osoby. Za to są zbyt mocno skoncentrowane na sobie i swoich pragnieniach. Potrafią być też uparte i nietolerancyjne. Lubią się przechwalać i zawsze szukają pochwał dla siebie.

Liczba narodzin 8

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Osoby, które urodziły się ósmego dnia miesiąca, są kreatywne i mają mnóstwo ciekawych pomysłów. Mają smykałkę do interesów, dlatego często osiągają sukces. To jednostki inteligentne, logicznie myślące, a przy tym bardzo dobrze zorganizowane, ambitne i pewne siebie. Ich domeną jest realistyczne myślenie i zdrowe podejście do sprawy. W tym ferworze zajęć potrzebują również trochę czasu dla siebie, aby się wyciszyć.

Ciemna strona ich osobowości

Ich mankamentem jest to, że są zbyt materialistycznie nastawione do życia. Cierpią często też na depresję, ponieważ negatywnie patrzą na świat. Należą do tych, którzy widzą szklankę w połowie pustą, a nie pełną.

Liczba narodzin 9

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

To osoby bardzo zdyscyplinowane, odpowiedzialne i tolerancyjne. Zawsze gotowe nieść pomoc potrzebującym. Przy tym są także szczodre. Są bardzo dobrymi i uczynnymi ludźmi z serce na dłoni w stosunku do innych. Spośród tłumu wyróżnia ich bystry umysł i analityczne myślenie.

Ciemna strona ich osobowości

Niestety, zbyt łatwo dają się wykorzystywać! A to dlatego, że niezwykle trudno przychodzi im wyznaczenie sobie granic. Często też biorą na siebie zbyt wiele obowiązków. Potrafią być bardzo uparci.

Liczba narodzin 10

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Podobnie jak w przypadku 1, ta data narodzin oznacza niezależność, siłę charakteru i solidność. Osoby z tego dnia są typowymi indywidualistami obdarzonymi silną wolą i pewnością siebie. Nie lubią pracować pod kimś. Wolą pracować w wolnych zawodach i mają potrzebę niezależności.

Ciemna strona ich osobowości

Nie przepadają za dzieleniem się czymkolwiek z innymi. Wykazują się dużym egoizmem i materializmem. To osoby skryte i mające skłonność do bycia samotnymi.

Liczba narodzin 11

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Jest to magiczna liczba, a oznacza to, że osoba urodzona tego dnia oznacza się głęboką wrażliwością i uczuciowością. To osoby niezwykle kreatywne, obdarzone fantazją i nielękające się życia. Są komunikatywne i utalentowane, co powinny uwzględnić przy wyborze zawodu. Nie powinno się ich zmuszać do pracy, która nie da im satysfakcji.

Ciemna strona ich osobowości

Osoby te cechuje nadwrażliwość więc łatwo je zranić. Chcąc uniknąć problemów, potrafią być nieszczere.

Liczba narodzin 12

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 7 DO 12

Urodzeni dwunastego są niezwykle pomysłowi, wytrwali i obdarzeni intuicją. Potrafią na odległość wyczuć fałsz u innych. To osoby bardzo ciekawe świata, lubią zwiedzać i są niezwykle towarzyskie. Bywają również nieco zmienni i spontaniczni. Dlatego tak jest, bo w ich dacie narodzin łączą się cechy liczby 1 i 2, oraz ich sumy 3.

Ciemna strona ich osobowości

Nie potrafią wykorzystać nadarzających się okazji. I często wloką się w ogonie i marnują swój talent. Gdy w całej dacie narodzin dominuje 1 (np.: 12.01.1991) oznacza, że są osobami egoistycznymi.

Czy liczba Twoich narodzin od 7 do 12 się zgadza? Napisz w komentarzu.

W poprzednim poście znajdziecie liczby narodzin od 1 do 6.

W następnym poście – liczba Twoich narodzin od 13 do 18.