LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Jakie znaczenie ma liczba Twoich narodzin? Jeśli urodziłaś/urodziłeś się w dniach od 13 do 18 – to sprawdź, jaką jesteś osobą?

Jak zapewne pamiętacie z wcześniejszych moich artykułów, dzień urodzin jest bardzo ważny i często decyduje o naszej osobowości. Jednak liczba Twoich narodzin też jest ważna, gdyż jest jakby uzupełnieniem wiedzy o samym sobie.

Dzisiaj przedstawię Wam Liczbę narodzin od 13 do 18 dnia każdego miesiąca.

Liczba narodzin 13

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Takie osoby mają duży talent organizacyjny, a do tego są rzeczowe i bardzo serdeczne. Niezwykle poważnie traktują wszelkie zobowiązania. Zazwyczaj są osobami godnymi zaufania, bystrymi i sumiennymi. Ale nie przepadają za teorią, gdyż nie lubią „zakuwać”. Przeważa u nich praktyczne nastawienie do wszystkiego.

Ciemna strona ich osobowości

Bywają nieco ograniczone i nadmiernie poprawne, co nie zawsze jest akceptowane przez otoczenie. Przez te swoje purystyczne podejście do czystości językowej sami czasami gubią się w szczegółach. Jeśli w ich dacie urodzenia brakuje liczby 2, to potrafią bardzo ranić innych słowami.

Liczba narodzin 14

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Urodzeni tego dnia należą do ludzi elastycznych i lubiących niezależność. Cechuje ich pracowitość, dlatego czasami są źle odbierani przez swoich współpracowników. Posiadają praktyczne podejście do życia i talent organizacyjny.

Ciemna strona ich osobowości

Należą do ludzi lubiących dominować nad innymi i nie idą na żadne kompromisy. Niestety, mimo swej pracowitości, często zaczynają kilka projektów naraz, a potem żadnego nie kończą.

Liczba narodzin 15

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Osoby te na zewnątrz uchodzą za twardzieli, jednak w środku są bardzo wrażliwi. Lubią być niezależni, ale przy tym też odpowiedzialni. Obdarzeni są silną wolą i mają siłę przebicia. Bardzo chętnie podróżują, bo kochają podróże.

Ciemna strona ich osobowości

To wyjątkowo egoistyczne osoby, myślą tylko o własnych korzyściach. Inni ich raczej nie obchodzą. Bywają też bezwzględne, zwłaszcza jeśli chcą osiągnąć swoje cele.

Liczba narodzin 16

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Te osoby posiadają dwa oblicza. Z jednej strony są spragnione harmonii, a z drugiej – potrafią być niezależne, skryte, szukające uznania u innych. Najchętniej opierają się na własnych doświadczeniach. Chociaż przejawiają potrzebę partnerstwa, to wolą samodzielnie wszystko zrobić.

Ciemna strona ich osobowości

Dość szybko w kontaktach międzyludzkich tracą pewność siebie, ale maskują to egoizmem i uporem. Z wielkim trudem idzie im okazywanie i odczuwanie emocji.

Liczba narodzin 17

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Kto urodził się tego dnia, jest osobą pracowitą, kompetentną i chętnie służącą pomocą innym. Zawsze też można na tej osobie bezgranicznie polegać. Jest przy tym człowiekiem zorganizowanym i posiada smykałkę do robienia interesów.

Ciemna strona ich osobowości

Nie zawsze jest tolerancyjny, wiecznie też szuka uznania i pochwały u innych. Na co dzień często gubi taką osobę nadmierna popędliwość w swoich działaniach.

Liczba narodzin 18

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 13 DO 18

Urodzeni osiemnastego, to ludzie zawsze chętni do pomocy. Wyróżnia ich logiczne myślenie, kreatywność i odpowiedzialność. Niezmiernie rzadko dzielą się z innymi swoimi najgłębszymi uczuciami. Często uciekają od ludzi i zaszywają się w swoich ulubionych miejscach, aby zebrać myśli i siły.

Ciemna strona ich osobowości

Dają się wykorzystywać, gdyż nie potrafią być asertywni. Do życia nastawieni są materialistycznie.

Czy liczba Twoich narodzin od 13 do 18 się zgadza? Napisz w komentarzu.

W poprzednich postach znajdziecie liczby narodzin od:

W następnym poście – liczba Twoich narodzin od 19 do 24.