LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Jakie znaczenie ma liczba Twoich narodzin? Jeśli urodziłaś/urodziłeś się w dniach od 19 do 24 – to sprawdź, jaką jesteś osobą?

Jak zapewne pamiętacie z wcześniejszych moich artykułów, dzień urodzin jest bardzo ważny i często decyduje o naszej osobowości. Jednak liczba Twoich narodzin też jest ważna, gdyż jest jakby uzupełnieniem wiedzy o samym sobie.

Dzisiaj przedstawię Wam liczbę narodzin od 19 do 24 dnia każdego miesiąca.

Liczba narodzin 19

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

To osoby myślące analitycznie. Przy tym też bardzo pomysłowe. Lubią być niezależne. Chętnie pomagają potrzebującym. Pomagając uważają jednak, aby nie stracić z oczu swoich interesów.

Ciemna strona ich osobowości

Należą do osób nieco egoistycznych, ale nieźle się z tym kamuflują.

Liczba narodzin 20

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Urodzeni tego dnia w życiu kierują się intuicją i często z góry wiedzą, co się wydarzy w najbliższym czasie. Są gotowi do niesienia pomocy innym i raczej nie odmawiają. Nie potrafią żyć w odosobnieniu, dlatego chętnie wchodzą w związek partnerski. Posiadają dobre wyczucie taktu i dyplomacji. Podczas negocjacji starają się przekonywać do swoich racji, a nie narzucać ich siłą.

Ciemna strona ich osobowości

Przesadnie reagują na stres i mają tendencję do popadania w depresję. Nie potrafią wyznaczać granic. Przez to dają się wykorzystywać. Są zbyt emocjonalni i trochę nieżyciowi. Na co dzień często odczuwają głęboką wewnętrzną niepewność.

Liczba narodzin 21

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Te osoby są dobrymi przyjaciółmi, a do tego są bardzo wrażliwe. W życiu kierują się intuicją, a nie zdrowym rozsądkiem. Niezwykle rzadko się kłócą z innymi, wolą rozwiązywać problemy poprzez ich przedyskutowanie. Są wyrozumiałe, swobodne, kreatywne i posiadają niewyczerpalny zapas pomysłów.

Ciemna strona ich osobowości

Bywają bardzo emocjonalne. Nie lubią popadać w konflikty, unikając konfrontacji. Powoduje to u nich głęboką wewnętrzną frustrację.

Liczba narodzin 22

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Urodzeni w tym dniu są osobami praktycznymi i sumiennymi, które są bardzo wrażliwe i wytrwałe w swych dążeniach. W życiu zazwyczaj polegają na swojej intuicji i wykazują wielką siłę charakteru. Potrafią do tego stopnia całkowicie zaangażować się w związek, że odpowiedni partner jest dla nich najważniejszy.

Ciemna strona ich osobowości

To osoby zaborcze. Reagują przesadnie emocjonalnie na problemy. Najczęściej, aby zatuszować wewnętrzną niepewność siebie.

Liczba narodzin 23

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Kto urodził się w tym dniu, jest utalentowaną, wszechstronną i bystrą osobą. Zawsze ma mnóstwo ciekawych pomysłów, które potrafi wcielić w życie. Lubi zmiany i nie znosi stagnacji. Należy do ludzi towarzyskich, delikatnych, a przede wszystkim – taktownych.

Ciemna strona ich osobowości

Często marnuje swój talent na zbędne rzeczy. Bywa osobą zmienną i niezdecydowaną. Dosyć często unika odpowiedzialności za swoje czyny. Nie akceptuje rutyny.

Liczba narodzin 24

LICZBA TWOICH NARODZIN OD 19 DO 24

Jeśli urodziłaś/urodziłeś się właśnie tego dnia, to należysz do osób serdecznych i wyrozumiałych. Jesteś praktyczną osóbką, często polegającą na swojej intuicji. Lubisz harmonię i nie jesteś obojętna/y na los innych ludzi. Do tego jesteś bardzo dobrze zorganizowanym człowiekiem.

Ciemna strona ich osobowości

Walczysz z brakiem pewności siebie. Posiadasz słabą wolę i bywasz nadwrażliwa/y, dlatego też źle znosisz krytykę.

Czy liczba Twoich narodzin od 19 do 24 się zgadza? Napisz w komentarzu.

W poprzednich postach znajdziecie liczby narodzin od:

W następnym poście – liczba Twoich narodzin od 25 do 31.