LETNIE MIESIĄCE NARODZIN

Dlaczego miesiąc narodzin jest ważny w naszym życiu? Jak poszczególne miesiące wpływają na naszą osobowość?

Tak jak ważna dla każdego jest liczba narodzin, tak nie mniej ważny jest i miesiąc narodzin. Niemniej jednak warto łączyć te dwie liczby ze sobą, czyli całą datę narodzin, aby informacje dotyczące naszej osobowości były dokładniejsze. Należy pamiętać, że z numerologicznego punktu widzenia każdy miesiąc to określona liczba, więc warto zajrzeć też na numerologiczne znaczenie poszczególnych liczb z miesiąca narodzin.

MAJ – piąty miesiąc roku

LETNIE MIESIĄCE NARODZIN

Osoby urodzone w maju nie lubią zbytnich ograniczeń. Zwykle są bardzo przyjazne i otwarte. Decyzje jednak wolą podejmować spontanicznie. Mają dużą siłę przebicia. Gdy się na coś wreszcie zdecydują, nikt nie jest w stanie ich od tego odwieść. To osoby z dużym temperamentem.

Ciemna strona urodzonych w maju

Są nieco humorzaste, trochę egoistyczne, a przy tym wymagające i drażliwe.

CZERWIEC – szósty miesiąc roku

LETNIE MIESIĄCE NARODZIN

Urodzeni w czerwcu bardzo wysoko cenią sobie spokój. W miarę możliwości starają się też unikać wszelkich kłótni. Są spragnione harmonii i kochają piękno. Większość z nich dąży do założenia rodziny, gdyż niezależność za bardzo im nie odpowiada.

Ciemna strona urodzonych w czerwcu

W kontaktach społecznych szybko tracą pewność siebie. Często też godzą się na niekorzystne dla siebie kompromisy.

LIPIEC – siódmy miesiąc roku

LETNIE MIESIĄCE NARODZIN

Lipcowe osoby podejmując jakiekolwiek działanie wolą opierać się na własnym doświadczeniu niż na opiniach innych ludzi. Spośród tłumu wyróżnia ich silne poczucie sprawiedliwości oraz zaangażowanie społeczne. Zawsze też gotowi są nieść pomoc potrzebującym. Wielu ma skłonność do dramatyzmu i popisywania się.

Ciemna strona urodzonych w lipcu

To osoby, które same utrudniają sobie życie, ponieważ są zbyt uparte. Ciągle szukają poklasku i czują się urażeni, gdy go nie otrzymują.

SIERPIEŃ – ósmy miesiąc roku

LETNIE MIESIĄCE NARODZIN

Liczba 8 oznacza, że osoby te odznaczają się dużym talentem organizatorskim i mają smykałkę do robienia interesów. Ponadto urodzeni w tym miesiącu są kreatywnymi i logicznie myślącymi ludźmi. To osoby obdarzone dużą siłą charakteru. Jednak bardzo ważne jest dla nich zachowanie równowagi między zewnętrznymi dążeniami a wartościami wewnętrznymi. Czasami potrzebują jednak chwili samotności.

Ciemna strona urodzonych w sierpniu

Mają skłonność do złego humoru i depresji. Często też oceniają sytuację znacznie bardziej negatywnie, niż powinni. Zwykle bardzo krytycznie postrzegają otoczenie.

Urodzeni w styczniu, lutym, marcu i kwietniu – zapraszam tutaj.

Urodzeni we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu – zapraszam tutaj.