JESIENNE MIESIĄCE NARODZIN

Dlaczego miesiąc narodzin jest ważny w naszym życiu? Jak poszczególne miesiące wpływają na naszą osobowość?

Tak jak ważna dla każdego jest liczba narodzin, tak nie mniej ważny jest i miesiąc narodzin. Niemniej jednak warto łączyć te dwie liczby ze sobą, czyli całą datę narodzin, aby informacje dotyczące naszej osobowości były dokładniejsze. Należy pamiętać, że z numerologicznego punktu widzenia każdy miesiąc to określona liczba, więc warto zajrzeć też na numerologiczne znaczenie poszczególnych liczb z miesiąca narodzin.

WRZESIEŃ – dziewiąty miesiąc roku

JESIENNE MIESIĄCE NARODZIN

Urodzeni we wrześniu są bardzo odpowiedzialnymi osobami, a przy tym mają duże zdolności analityczne. Ludzie z liczbą miesiąca 9 zwykle dobrze ze wszystkim sobie radzą. Przyciągają też do siebie osoby szukające rady i pomocy. Niestety, często nieświadomie, pozwalają się im wykorzystywać.

Ciemna strona urodzonych we wrześniu

Biorą na siebie zbyt wiele pracy i odpowiedzialności, gdyż nie potrafią wyznaczyć granic. Często skarżą się na bóle pleców, gdyż za dużo dźwigają ciężarów.

PAŹDZIERNIK – dziesiąty miesiąc roku

JESIENNE MIESIĄCE NARODZIN

Zero w tym przypadku wzmacnia poprzedzającą je jedynkę, dlatego osoby urodzone w październiku są niezależne, wytrwałe i otwarte na wszystko, co nowe i co się wokół dzieje. Mają przy tym bardzo silny charakter, co często widać u nich na co dzień. Zawsze można na nich polegać, potrzebują jednak dużo swobody i przestrzeni.

Ciemna strona urodzonych w październiku

Liczy się tylko ich wola, pozostałych nie dopuszczają do głosu. Często są samotnikami, bywają też ekscentryczni.

LISTOPAD – jedenasty miesiąc roku

JESIENNE MIESIĄCE NARODZIN

Listopadowe osoby cechuje duża wytrwałość. Są to osoby bardzo wyrozumiałe i delikatne. Starają się unikać wszystkich konfliktów, gdyż szybko tracą panowanie nad sobą. Ich zaletą jest to, że są bardzo komunikatywne.

Ciemna strona urodzonych w listopadzie

Brakuje im wewnętrznego oparcia, ale świetnie tuszują to zdecydowanym działaniem. W kontaktach międzyludzkich nie czują się zbyt pewnie, dlatego, zanim ktoś ich zaatakuje, sami pierwsi uderzają w innych. Takim zachowaniem często wywołują niepotrzebne nieporozumienia.

GRUDZIEŃ – dwunasty miesiąc roku

JESIENNE MIESIĄCE NARODZIN

To bardzo niezwykły miesiąc, gdyż znajduje się pod wpływem aż trzech liczb. Jedynka – urodzonych w grudniu obdarza wytrwałością i zdrową pewnością siebie. Dwójka – wzmacnia ich intuicję i wyczucie taktu. Trójka zaś – zapewnia im łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Ciemna strona urodzonych w grudniu

Często osoby te dają się wykorzystywać przez innych. Bywają też egoistyczne, a nawet nieskuteczne w działaniu. Dopiero pełna data urodzin, w tym przypadku, decyduje o tym, jakie cechy u nich dominują.

Podsumowanie:

Warto pamiętać, że analizując swoją datę urodzenia, już na pierwszy rzut oka można trafnie określić swoje cechy. Jak zapewne zauważyliście, każdemu miesiącowi przypisana jest liczba, która wiele mówi o naszym charakterze. Patrząc na swoją datę narodzin, musicie wiedzieć, że niektóre liczby wzmacniają, a niektóre osłabiają wpływ miesiąca na nasze zachowania. Dlatego analizując swoją datę narodzić, w ogólnym aspekcie powinno się brać pod uwagę wszystkie liczby z daty. Wówczas otrzymacie pełny opis cech Waszego charakteru.

Urodzeni w styczniu, lutym, macu i kwietniu – znajdą opis tutaj.

Urodzeni w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu – zapraszam tutaj.