ZNAKI ZODIAKU A NATURA

Jakie drzewa, zioła i kamienie patronują Twojemu znakowi zodiaku? Czy znaki zodiaku mają swoje odpowiedniki w naturze? Horoskop dla Wagi, Skorpiona i Strzelca.

Każdemu z nas podczas narodzin patronuje określona gwiazda, ale nie tylko… Magiczną opieką ludzi otacza także matka natura. Każdemu układowi planet w kosmosie odpowiadają określone drzewa, zioła i minerały. Dzisiaj horoskop dla Wagi, Skorpiona i Strzelca. Sprawdź, jakie naturalne moce sprzyjają tym znakom zodiaku.

WAGA

ZNAKI ZODIAKU A NATURA

Waga należy do osób wrażliwych, gościnnych i serdecznych. Ponadto jest osobą elegancką i uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami. Jej mocną stroną jest dowcip i umiejętność łatwego wysławiania się.

Krwawnik

To Twoja opiekuńcza roślina. Listek krwawnika przyłożony do zranionego i krwawiącego miejsca skutecznie hamuje krwotok i goi ranę. Natomiast picie wywaru z tego ziela jest skutecznym środkiem na migrenę. Warto mieć to ziele w swojej apteczce.

Jabłoń

Twoim opiekuńczym drzewem jest piękna jabłoń, gdyż jest najbardziej magicznym drzewem. Osoba jedząca często jabłka potrafi całkiem nieźle czytać w myślach ludzi i odgadywać ich intencje. Wago, jeśli posiadacz w pobliżu to drzewo, to postaraj się jak najczęściej do niego przytulać, a poczujesz, że jesteś bezpieczna pod każdym względem. Spanie pod jabłonią często zsyła śpiącej Wadze prorocze sny. Jeśli masz ogródek, to warto posadzić w nim takie swoje jabłkowe drzewo. Zapewne wiesz też, że jabłoń to drzewo miłości i takie też wibracje wysyła ludziom stojącym w jej pobliżu.

Beryl

To Twój szczęśliwy kamień. Jego właściwości pozwolą Co odnaleźć w sobie szlachetność i radość życia. Nosząc go ze sobą, nigdy nie popadniesz w melancholię czy depresję. Ten kamień daje właścicielowi ogromną siłę i pogodę ducha. Pomaga też bez szwanku wyjść z każdej opresji.

SKORPION

ZNAKI ZODIAKU A NATURA

Nie jest łatwo zdobyć przyjaźń Skorpiona. Kiedy jednak osoba spod tego znaku zaufa Ci, to będziesz mogła/mógł na niej bezgranicznie polegać. Niemalże każdy Skorpion lubi luksusowe życie, a co najważniejsze, potrafi je stworzyć zarówno dla siebie, jak i najbliższych. Należy do osób dumnych i ambitnych. Zanim podejmie jakąkolwiek decyzję, wcześniej lubi sobie wszystko gruntownie przemyśleć. Nigdy nie działa na oślep, gdyż jest na to zbyt inteligentną osobą.

Kłącze tataraku

Warto zaopatrzyć się w tę roślinę, aby móc żuć jej kłącza. Dzięki temu Twoje dziąsła i zęby będą zdrowe. Tatarak ma też magiczne właściwości. W dzień Zielonych Świątek zawieś nad drzwiami wejściowymi wiązankę tataraku. Zapewni to zarówno Tobie, jak i Twojemu domowi dostatek i odstraszy złe duchy.

Jodła

Jest Twoim opiekuńczym drzewem. Przez to, że jodła rośnie w bardzo niesprzyjających miejscach, ma wielką moc i siłę przetrwania. Jeśli nadarzy Ci się okazja, to posiedź kilka minut pod jodłą. Nauczy Cię ona wytrwałości, odwagi, sprawiedliwości i odnoszenia zwycięstwa. Wibracje jodły są bardzo silne. Ale tylko Skorpion może je wyczuć, gdyż ona wysyła je tylko do niego.

Granat
ZNAKI ZODIAKU A NATURA

Granat jest idealnym dla Ciebie kamieniem. Jego wibracje pomogą wydobyć te drzemiące w Tobie pozytywne cechy, których jeszcze nie zdążyłeś Skorpionie ujawnić. Postaraj się o ten kamień i zawsze noś przy sobie.

STRZELEC

ZNAKI ZODIAKU A NATURA

Dzięki swemu pogodnemu usposobieniu i uczciwości Strzelec jest zazwyczaj przez wszystkich lubiany. Odznacza się błyskotliwą inteligencją i bardzo głębokim poczuciem sprawiedliwości. Z pewnością Strzelec nie ma nudnego ani smutnego życia. To raczej osoba przebojowa, która wie jak dobrze się ustawić w życiu. W miłości kieruje się bardziej temperamentem niż uczuciem. W rodzinie zaś pełni uprzywilejowaną rolę.

Pokrzywa

Idealne dla Ciebie ziele, bo też potrafi ukłuć. Ponadto pokrzywa ma niezwykłe właściwości lecznicze. Występuje prawie w większości mieszanek ziołowych. Powinieneś Strzelcu być dumny, że opiekuje się Tobą pokrzywa. Zaopatrz się w gałązkę tego ziela i miej je w swoim domu.

Modrzew

Kiedy uda Ci się znaleźć w parku to drzewo, to zatrzymaj się, oprzyj plecami o jego pień, zamknij oczy i oddychaj głęboko ze spokojem. Następnie poproś drzewo, żeby ofiarowało Ci moc i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli poświęcisz mu trochę czasu, podaruje Ci to, o co prosisz.

Lapis-lazuli

Wyjątkowy kamień o pięknej granatowo-fiołkowej barwie. Posiada on niezwykłą „duszę” i tylko nieliczne osoby są w stanie wytrzymać jego wibracje. Jest to kamień duchowej wiedzy, a medytacja z nim otwiera tzw. trzecie oko. Nosząc go, zapewniasz sobie jego opiekę i możliwość widzenia rzeczy dla innych ukrytych. Zdobądź go, a kamień odwdzięczy Ci się i otworzy przed Tobą nowe możliwości rozwoju.

Horoskop dla Raka, Lwa i Panny – znajdziesz tutaj.

Sprawdź też horoskop dla Wagi, Skorpiona i Strzelca.