CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

Pomagamy swojemu szczęściu. Czy szczęście może być na wyciągnięcie ręki?

No cóż, dzisiaj ostatnia część wróżby z kresek. Myślę, że to nawet świetna zabawa, chociażby na dzisiejsze Andrzejki. Zawsze przecież można skorzystać z tej wróżby i urozmaicić zabawę. Ci, którzy chcieliby więcej dowiedzieć się o andrzejkowych wróżbach, zapraszam na moje wcześniejsze wpisy. Może komuś z Was przyda się na ten wyjątkowy wieczór trochę magii.

W jaki sposób przygotować się do wróżby z kresek – znajdziecie w pierwszym poście.

Znaczenie figur

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

SŁODYCZ – dziewczyna

Ten znak to zapowiedź podbojów miłosnych, na które ostatnio nie miałaś/miałeś czasu i ochoty. Twoje wnętrze a przede wszystkim Twój nietuzinkowy wygląd zewnętrzny spowodują, że nie jedna osoba zwróci na Ciebie uwagę. Nie czekaj, tylko postaraj się wykorzystać te chwile.

Praca:

Jeśli uprawiasz wolny zawód, związany ze sztuką lub twórczością, to możesz liczyć na pewny sukces. Pamiętaj jednak, aby zawsze słuchać swojej intuicji, ona prawdę Ci podpowie.

Uczucia:

Tydzień bez żadnych dramatów czy łez. Z pewnością czekają na Ciebie czułe spotkania i miłe flirty. Dla niektórych romans może zakończyć się związkiem przy ołtarzu.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

SIŁA – chłopiec

Nie wiedzieć dlaczego, ale chcesz za wszelką cenę dominować i być wszędzie na górze. Uważaj, gdyż możesz nieco przesadzić, co nie spodoba się innym.

Praca:

Postaraj się w pracy nie kierować emocjami ani nazbyt reagować na słowa krytyki pod swoim adresem. Trzymaj nerwy na wodzy i śmiało idź do przodu, a wszystko będzie dobrze.

Uczucia:

Nie rób nic na siłę. Przede wszystkim nie kieruj się emocjami, a raczej rozumem. Nie bądź też zazdrosna / zazdrosny i nie myśl wyłącznie o sobie. Jeśli postarasz się postępować w taki sposób, to wszystko inne ułoży Ci się jak w bajce.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

BIEL

To bardzo dobry znak, gdyż zapowiada ogromny wewnętrzny spokój i dojrzałość duchową. Wszystko w tym tygodniu powinno się ułożyć zgodnie z Twoim zamiarem.

Praca:

Zanim zaczniesz cokolwiek robić, najpierw zastanów się, czy przypadkiem nie jesteś z kimś w konflikcie. Jeśli tak, to najpierw spróbuj załagodzić sytuację, a dopiero zacznij działać. Warto też przeanalizować sytuację, w której się obecnie znajdujesz, bo może warto jednak poczekać i zacząć działać w przyszłym tygodniu.

Uczucia:

Możesz spodziewać się dużego wyciszenia. Nie powinny Tobą targać niszczące namiętności, a twoje kontakty będą bardziej przyjacielskie. Ta sytuacja pozwoli Ci na dojście do siebie i zaczęcie wszystkiego od nowa.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

CZERWIEŃ

Przed Tobą tydzień pełnych zmian. Jednak zanim one nastąpią, czekają na Ciebie jakieś konflikty. Postaraj się zrobić wszystko, aby wyciszyć te nieprzyjemne sytuacje.

Praca:

To wyjątkowy tydzień, gdyż przed Tobą wielkie zmiany w pracy. Nie przegap okazji, gdyż szykuje ci się zmiana stanowiska pracy na lepiej płatne, a może i nawet zmiana pracy. Pamiętaj, że szczęściu zawsze trzeba dopomóc.

Uczucia:

Naucz okazywać się nie tylko złe uczucia, ale i też te dobre. Pamiętaj, że każda burza oczyszcza atmosferę. Dlatego postaraj się nie tłumić w sobie gniewu, ale też nie nadużywaj go.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

GŁOWA SMOKA – wznoszenie się

Nareszcie czekają cię zmiany na lepsze, zwłaszcza w sprawach, które spędzały Ci sen z powiek. Kroją się też całkiem ciekawe perspektywy.

Praca:

Twoja uczciwość i rzetelność wreszcie zaprocentują. Jeśli nie masz jeszcze pracy, to nareszcie ją znajdziesz. A jeśli czekasz na awans – jest Ci pisany.

Uczucia:

Ktoś przez Ciebie dawniej odtrącony, nadal czeka i tęskni. Zamiast więc unosić się dumą, zrób pierwszy krok i zaproponuj spotkanie. Zdziwisz się, bo przeżyjesz niezapomniane chwile i spełnisz swoje głęboko skrywane marzenia.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 3

OGON SMOKA – opadanie

Nadciąga cisza przed burzą. Nad Twoją głową gromadzą się chmury. Pojawią się plotki, oskarżenia, a nawet intrygi. Uważaj na siebie.

Praca:

Nie sugeruj przypadkiem żadnych nowych rozwiązań. Wszystko, co zrobisz, nawet w dobrej wierze, odbędzie się Twoim kosztem. Lepiej przeczekaj ten tydzień.

Uczucia:

Niestety, ale nadszedł czas rozstania. Lepsze to jednak niż ciągłe oszukiwanie siebie i partnera. Nie można już niczego poskładać, a nawet gdyby, to i tak się nie uda. Nie obwiniaj siebie za ten rozpad związku. Na chwilę obecną lepiej być samemu niż tworzyć coś, co nie rokuje przyszłości. Wkrótce i tak do Ciebie uśmiechnie się szczęśliwy los.

Co można wyczytać z kresek – część 2