ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Czego nie robić w święta? Co zrobić, aby zapewnić sobie szczęście na nadchodzący Nowy Rok?

Za chwilę najważniejsze święta w roku, czyli Boże Narodzenie. Jest to magiczny czas…, czas refleksji, przemyśleń, miłości, radości i spotkań rodzinnych. Każdy spędza ten czas w szczególny dla siebie sposób, nie zawsze jednak z najbliższą rodziną… Bo rożnie to w życiu bywa…

Niezależnie od tego z kim spędzamy ten czas, zawsze pragniemy, aby Święta Bożego Narodzenia były udane i magiczne. Dlatego warto pomyśleć o choince, a przede wszystkim, w jakim miejscu ją postawić, aby zapewnić sobie pomyślność przez cały rok. O symbolice choinki dowiecie się, zaglądając na post: „Choinka – symbol świątecznej pomyślności„.

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Ubierając choinkę warto też pamiętać, że możecie postawić wróżbę dla swojego dziecka. Taka wróżba pomoże Wam poznać charakter i predyspozycje swojej pociechy: Wróżba dla dziecka.

Prezent – to też jeden z elementów udanych Świąt.

Przypuszczam, że wielu z Was już kupiło prezenty. Jednak będą i tacy, którzy na ostatnią chwilę przypominają sobie o świętach i o prezentach. Wówczas biegają po sklepach albo buszują po Internecie, wyszukując okazji. Nie zawsze jest to dobry pomysł, gdyż prezent powinien być od serca i winien coś znaczyć dla osoby obdarowanej. Chyba nie chcecie, aby Wasz prezent został rzucony w kąt, albo wydany przy pierwszej nadarzającej się okazji. Najlepiej byłoby, gdybyśmy znali upodobania osób, których pragniemy obdarować. Niestety, często okazuje się, że tak naprawdę nie wiemy, z czego nasz obdarowany się ucieszy. Warto wówczas skorzystać z porady i chociażby w jakimś stopniu się zabezpieczyć, aby nasz prezent trafił do serca.

Oto kilka moich sugestii:
  • Prezent według znaku zodiaku.
  • Prezenty bez ryzyka, że przyniosą nieszczęście obdarowanej osobie – sprawdź.
  • A teraz coś dla tych, którzy wierzą w Feng Shui? – zapraszam.
  • Prezenty na szczęście – też ciekawy pomysł.
  • Zawsze warto też pomyśleć o dobrej książce. Wielu nadal lubi czytać i ucieszy się z takiej formy upominku.

Zapewne zaciekawią Was również informacje dotyczące ubierania świątecznego stołu i innych świątecznych tradycji, gdyż każdy z nas chce, aby szczęście przez cały nadchodzący rok nas nie opuściło.

Jak zapewnić sobie szczęście? – część 1 i część 2.

Podsumowując:

Na koniec kilka cennych porad zapewniających szczęście w życiu. Jest to ważne, chociażby dla lepszego samopoczucia i komfortu naszej egzystencji. Czyż nie lepiej żyje się nam, kiedy mamy świadomość, że zrobiliśmy tak wiele, aby zapewnić sobie i swoim bliskim wszystko, co najlepsze? No właśnie – dużo lepiej.

Dlatego myślę, że nie ma takiej osoby, która nie wierzyłaby w magię świąt. Może warto więc pomyśleć o tym i spróbować, chociaż w minimalny sposób, zapewnić sobie szczęście. To tylko albo aż 365 dni, które mogą być dla nas i naszej rodziny udane.

Życzę Wam, aby magia Świąt Bożego Narodzenia zadziałała w Waszych domach.