BARAN – BYK – BLIŹNIĘTA – RAK

Czy chcesz dowiedzieć się, co Cię czeka w roku 2020? Horoskop roczny dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka.

BARAN – BYK – BLIŹNIĘTA – RAK – HOROSKOP NA 2020 ROK.

BARAN – KSIĘŻYC

Czy dostrzegasz świadomie, że żyjesz jakby w ciemności? Trudno Ci określić, dokąd poprowadzą Cię podejmowane przez Ciebie działania? A może czujesz się nieco zagubiony i szukasz wyjścia? Przestań uciekać od problemów, bo one same się nie rozwiążą. Weź się w garść i zawalcz o swoje lepsze życie.

Jaki będzie ten rok?

Ten rok może nie będzie dla Baranów łatwy, ale będzie w nim więcej okazji do wybicia się i zaprezentowania swojej osoby. Można go przyrównać do faz Księżyca, czyli: raz będziecie szczęśliwi, a innym razem odczujecie odpływ energii i chęci do robienia czegokolwiek w życiu. Będziecie wówczas w chwiejnym nastroju i łatwo będziecie przechodzić z jednej skrajności w drugą. Nie oznacza to jednak, że będzie aż tak źle. Przecież po nocy zawsze przychodzi dzień, tak więc i w tym przypadku czeka na Was coś dobrego. Ale zanim to nastąpi, jeszcze czeka na Was jakaś zaległa sprawa związana z urzędami bądź finansami. Bądźcie jednak świadomi, że próbując załatwić ten ciągnący się problem, będziecie mieć przychylność ludzi i instytucji.

Pamiętaj o zdrowiu!

Ponadto pamiętajcie, że zdrowie ma się jedno, dlatego w tym roku zadbajcie o nie w szczególny sposób.

Trochę zawirowań możecie mieć w uczuciach i finansach. Tutaj musicie zdać się na własną intuicję, gdyż tylko na niej będziecie mogli polegać. W tym roku osobom samotnym ciężko będzie znaleźć swoją drugą połówkę. Uważajcie, bo może okazać się, że partnerka czy partner nie jest tym, za którego się podaje. Może okazać się, że kłamie i oszukuje na każdym kroku.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Księżyc to karta numer 18 co po zsumowaniu daje nam szczęśliwą 9. Liczba 9 może wskazywać, że w tym roku nadszedł czas, aby zakończyć jakiś fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie to się nie uda. Czekajcie na przełom w Waszym życiu, gdyż nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

W połączeniu z kartą roku otrzymujemy doskonałą liczbę 9. Zapewnie dostrzegłeś to drogi Baranie, że to druga 9 w Twoim rozkładzie. Ciesz się, bo to znak, że powinno i będzie dobrze!

BYK – KOŁO FORTUNY

Fortuna kołem się kręci – raz może być lepiej – raz gorzej. W większości to jednak to od nas zależy, gdzie będziemy w danej chwili. Wiedz, że właśnie nadszedł ważny okres w Twoim życiu, który przyniesie Ci wiele zmian i to na lepsze, jeśli na to pozwolisz. Obrałaś/eś właściwą drogę, ale jeżeli pozwolisz sobie na nieuzasadnione zatrzymanie się – możesz wszystko stracić.

Jaki będzie ten rok?

Rok 2020 to początek nowego etapu w życiu Byka, zmiany, których raczej trudno będzie uniknąć. Będziecie musieli się im poddać, gdyż nie będziecie mieli na nie wpływu. Chociaż, można próbować, bo wszystko może się zdarzyć. Z pewnością będzie to okres wzlotów i upadków, w zależności od otoczenia i decyzji, jakie podejmiecie. Nie będziecie się nudzić, gdyż będziecie żyli dużo szybciej i może nawet pod presją. Ale i tak zawsze większość spraw uda się Wam załatwić z pozytywnym skutkiem. Jeżeli dobrze się zakręcicie, to czeka na Was awans a nawet sukces. Zdrowie też będzie Wam dopisywało, ale musicie trochę o nie zadbać. Ten rok przyniesie Wam dużą niespodziankę w sprawach uczuciowych. Nie zawsze jednak może być to dobra wiadomość. Nie bierzcie też udziału w ryzykownych grach hazardowych, bo Koło Fortuny nie daje gwarancji wygranej. To będzie rok, w którym będziecie dążyli do poprawy swojej pozycji społecznej.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Koło Fortuny to liczba 10, która po zsumowaniu daje 1. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

Łącząc ją z kartą roku, otrzymamy liczbę 1, która zachęca do podejmowania działań, ale nie na siłę. Dzięki wyciszeniu się będziecie mogli na spokojnie zobaczyć, jak Wasza wcześniejsza praca owocuje. Dodatkowo liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

BARAN – BYK – BLIŹNIĘTA – RAK

BLIŹNIĘTA – SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ten rok zmusi Cię do zatrzymania się i być może refleksji, czy wszystko w Twoim życiu przebiega zgodnie z prawdą. Jest to okres, w którym trzeba będzie podjąć ważne decyzje, rozsądzić ważne sprawy, a przede wszystkim dokonać zmian z uwagi na wydarzenia o których jeszcze nie pomyślałeś.

Jaki będzie ten rok?

Będzie to dosyć zawiły rok dla Bliźniąt, gdyż czekają Was sprawy, które trzeba będzie rozwiązać. Jeśli są to jakieś sprawy sądowe, urzędowe bądź inne, uda się Wam pomyślnie je zakończyć. W niektórych dziedzinach życia dopadnie Was zastój lub opóźnienia, ale przy dobrej organizacji, powinniście je przezwyciężyć. Być może ktoś zaproponuje Wam wejście w biznes, warto będzie skorzystać z tej propozycji, gdyż odniesiecie sukces. Także w Waszych związkach będzie się dobrze układało. Jednak chcę Wam zwrócić uwagę na jedną nieprzyjemną sprawę, uważajcie na siebie, gdyż możecie zostać posądzeni o kłamstwo. Mimo iż będziecie bez winy, to i tak trudno będzie Wam udowodnić swoją niewinność. Uda się to zrobić, ale kosztem nerwów i zdrowia.

Z numerologicznego punktu widzenia.

Sprawiedliwość w moich kartach nosi mistrzowską liczbę 11. Informuje ona, że nadszedł dla Was czas, aby udzielać się, uczestniczyć aktywnie w życiu, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Waszym rokiem i będzie należał do udanych.

W zestawieniu z kartą roku otrzymujemy liczbę 2. Wbrew pozorom jest to dobra liczba, gdyż informuje, że to co na pierwszy rzut oka będzie się wydawało niemożliwym do osiągnięcia, dasz radę osiągnąć. Musisz jednak nauczyć się kontrolowania swoich emocji, których źródłem mogą być kompleksy. Staraj się sam siebie dowartościowywać a wtedy inni też zobaczą, że jesteś dobrym człowiekiem i warto Ci zaufać.

RAK – GWIAZDA

Masz nadzieję na zmianę losu na lepsze i dobrze, gdyż nareszcie coś drgnęło w Twoim życiu. Przed Tobą nowe z którym trzeba będzie się zmierzyć. Tęsknisz też za prawdziwą miłością. Pamiętaj, że miłość nie jest przypisana do doświadczenia i przedziału wiekowego. Kochać można w każdym roku swojego życia.

Jaki będzie ten rok?

Zapewne wiesz Raku, jak ważna jest nadzieja w życiu człowieka. Jej wartość rośnie z biegiem lat i doświadczeniem. Jeśli masz nadzieję, to w tym roku poradzisz sobie z każdym problemem. Wszystko co do tej pory było złe miało w Twoim życiu określony sens, a teraz nareszcie przyszedł czas na dobre zmiany. Przygotuj się do nich. Z pewnością odczujesz też większą ulgę i wytchnienie. Nadszedł koniec depresji i negatywnego myślenia, uwierzysz we własne siły, możliwości i szczęśliwą przyszłość. Twoja pozytywna energia zacznie przyciągać do Ciebie pozytywnych i życzliwych ludzi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu marzeń. Wolne osoby mogą liczyć na nowy i silny związek. Natomiast jeśli jesteś już związany z drugą osobą – możesz liczyć na umocnienie i poprawę istniejącego związku. Twoja nadzieja przejdzie z etapu marzeń do rzeczywistości. I jeszcze jedno – możesz mieć prorocze sny, więc pamiętaj o czym śnisz. Czeka Cię rok w którym będziesz odnosił sukcesy na wszystkich płaszczyznach życia.

Z numerologicznego punkty widzenia.

Gwiazda to numer 17, a więc po zsumowaniu otrzymujemy liczbę 8. A jak wiesz, liczba osiem jest symbolem nieskończoności i wieczności. W Chinach natomiast uważana jest za jedną z najszczęśliwszych liczb, gdyż to liczba dostatku i bogactwa. Ta liczba przynosi szczęście w sprawach finansowych i ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu. Dlatego w tym czasie z łatwością osiągniesz swoje cele i zbierzesz owoce pracy.

W zestawieniu z kartą roku daje nam po raz drugi liczbę 8, a to oznacza, że naprawdę ten rok zapowiada się bardzo dobrze. Niech będzie to dla Ciebie przesłaniem, aby pozostać optymistycznie nastawionym do życia i słuchać swojej intuicji. Jeśli będziesz miał pozytywne oczekiwania i myśli o sukcesie we wszystkich swoich poczynaniach, to z pewnością zapewnisz dobrobyt sobie i swojej rodzinie.

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te treści, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Warto też, abyście pamiętali o obliczeniu swojej indywidualnej liczby na ten rok, gdyż to ona jest prawdziwą Waszą wyrocznią. Jak ją obliczyć – zapraszam tutaj.

Sprawdź też, jaka karta jest patronem roku 2020?

Za tydzień – horoskop dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona.