STRZELEC – KOZIOROŻEC – WODNIK – RYBY

Nareszcie horoskop dla Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb. Rok 2020 będzie Wam sprzyjał. A teraz sprawdźcie, co Was czeka.

STRZELEC – KOZIOROŻEC – WODNIK – RYBY

STRZELEC – DIABEŁ

To nie będzie łatwy rok, ale w większości od Ciebie będzie zależało, jak tak naprawdę będzie ten rok 2020 wyglądał. Wiele przeróżnych sytuacji spadnie na Twoje barki. Trzeba będzie umieć wybrać, co będzie dla Ciebie dobre, a co odrzucić. Poważne podejście do tematu i dokładna analiza może uchronić Cię przed stratami i nieprzyjemnościami.

Karta Diabeł ostrzega Strzelca przed wypadkiem. Oczywiście, nie musi to być nic poważnego, ale warto, abyś na siebie uważał. Przestań bujać w obłokach i zacznij twardo stąpać po ziemi. Wydaje Ci się, że wszystko można ominąć, a niebezpieczeństwo samo odejdzie w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Postaraj się skoncentrować na ważnych dla Ciebie sprawach, przemyśl swoje wahania i dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję. Pamiętaj też, aby dobra materialne nie przysłoniły Ci pola szerszego widzenia.

W tym roku zwracaj większą uwagę na siebie i otoczenie, gdyż to ono nie do końca może być Ci przychylne. Nie daj się omotać ludziom, których do tej pory traktowałeś jak dobrych znajomych. Oni wcale Ci dobrze nie życzą. Na szczęście jest ich niewielu. Nie musisz zamartwiać się na przyszłość, bo wcale nie musi być tak źle. Wystarczy, że uwierzysz w siebie i swoje możliwości, które są bardzo duże, a ominiesz większość niebezpieczeństw. Wbrew pozorom, ten rok może być dla Ciebie okresem zadowolenia i wszelkiej poprawy.

numerologicznego punktu widzenia.

Diabeł to karta numer 15, a po zsumowaniu otrzymamy liczbę 6. Jest to liczba związana z naszym domem i rodziną. Nareszcie w tym roku będziecie mogli w pełni rozwinąć swój talent. Na dodatek, dzięki swym zdolnościom zostaniecie też dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście jednak pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć swoje upragnione cele.

W połączeniu z kartą roku otrzymamy ponownie liczbę 6. To dobry znak, gdyż oznacza, że ten rok przyniesie Ci cenne dla Ciebie wskazówki do rozwiązania problemów i tym samym zapewni Ci potrzebę stabilności we wszystkich aspektach twojego życia. Będąc otwartym na innych, zrealizujesz swoje marzenia.

KOZIOROŻEC – SĄD

Poczujesz, jakbyś się w tym roku ponownie narodził. Spojrzysz na świat przez pryzmat „lepszego jutra”. Sięgniesz po stare niezrealizowane projekty, cele, plany i ponownie zaczniesz wdrażać je w życie. Wreszcie zachce Ci się żyć pełną parą. Poczujesz, że ten rok będzie należał tylko do Ciebie.

W tym roku rozpoczniesz nowy etap w życiu. Będziesz musiał Koziorożcu znaleźć czas na podjęcie ważnych dla Ciebie decyzji, a przede wszystkim zmiany myślenia. Przypomnij sobie, co złego przytrafiło ci się w ubiegłym roku, przeanalizuj to i wyciągnij dla siebie wnioski. To ważne! Musisz zakończyć negatywny okres, aby wejść w nowy o wiele lepszy i korzystniejszy dla Ciebie. Jeśli się dobrze zakręcisz, to jeszcze w pierwszym półroczu uda Ci się załatwić bardzo ważną transakcję, a tym samym uzyskać sporą podwyżkę.

Nie powinno być dla Ciebie spraw nie do załatwienia. Ewentualnie może się coś trochę opóźnić, ale wszystko i tak będzie w twoich rękach. Możesz też przezywać różne sytuacje zewnętrzne bądź wewnętrzne, które niosą ze sobą lęk i obawy. Zastanów się jednak, bo może źle oceniasz daną sytuację. Przemyśl to raz jeszcze i ze spokojem podejdź do problemu, a z pewnością go rozwiążesz.

numerologicznego punktu widzenia.

Sąd jest kartą numer 20, czyli po zsumowaniu otrzymujemy numer 2. Oznacza to, że ten rok przeżyjecie w harmonii i bezpieczeństwie. Będziecie podchodzić do życia w taki sposób, by zminimalizować wszelkie kłótnie i walkę. Widząc poróżnione osoby, postarajcie się pomóc im w dojściu do porozumienia. Warto pamiętać, że przeznaczeniem dwójki jest nauczenie się kontrolowania swoich emocji, których źródłem mogą być jakieś ukryte kompleksy.

Z kartą roku daje nam numer 11, czyli cyfrę mistrzowską. Informuje ona, że nareszcie nadszedł dla Was czas, aby zacząć udzielać się, uczestniczyć aktywnie, poprzez swój zawód czy też czynną pomoc w jakiejś organizacji charytatywnej, na rzecz innych. Liczba 11 pojawia się zawsze w momentach największych życiowych triumfów, czyli ten rok jest Twoim rokiem.

STRZELEC – KOZIOROŻEC – WODNIK – RYBY

WODNIK – CESARZ

Zapowiada się dla Ciebie bardzo dobry rok. Poradzisz sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ustabilizujesz swoją obecną sytuację zarówno na polu materialnym, jak i osobistym.

Wodniku, chociaż ten rok będzie należał do Ciebie, to jednak zapamiętaj sobie, że nic samo, ot tak sobie, nie przychodzi. Osiągniesz wiele, ale będziesz musiał na ten sukces zapracować. Jeśli uda Ci się zdobyć coś bez wysiłku, to będzie to raczej zasługa Twojej solidarności z otoczeniem. Pomysły, jakie Ci się narodziły w ostatnim czasie, nareszcie ulegną urzeczywistnieniu. Także w pracy będziesz mógł się wykazać, a Twoje osiągnięcia zostaną dostrzeżone i docenione.

Pamiętaj, tylko aby przed podejmowaniem ważnych decyzji posłuchać wewnętrznego głosu, który podpowie Ci, co masz zrobić. Co jak co, ale intuicję to Ty posiadasz, więc korzystaj z niej w chwilach zwątpienia. Jeśli nawet popełnisz błąd, zawsze będziesz mógł wrócić i wejść na prawidłową drogę. To właśnie jest Twoją domeną, którą posiadają Wodniki. Posiadasz ogromną siłę i odwagę, którą będziesz mógł wykorzystać przez cały rok. Twoja praca zbierze obfite plony.

numerologicznego punktu widzenia.

Cesarz to karta numer 4. Oznacza ona, że jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą a przede wszystkim wytrwałą w dążeniu do celu. Zawsze i wszędzie można na Tobie polegać. Może i jesteś nieco upartą osobą, ale nie można zarzucić Ci, że nie jesteś pomocna. Potrafisz cieszyć się życiem i małymi przyjemnościami. No, może okazuj trochę więcej wdzięczności innym, bo niektórzy tego potrzebują.

Łącząc ją z kartą roku, też otrzymamy liczbę 4, która oznacza bezpieczeństwo i postęp. Cyfra ta jest związana z Waszymi pasjami, dlatego w tym roku będziecie mogli je rozwinąć bez strachu, że Wam się nie powiedzie. Nareszcie będziecie mogli wprowadzić w życie Wasze pomysły i działania, bo z pewnością się przyjmą.

RYBY – ŚMIERĆ

Rok nostalgii i zastanowienia się nad swoim życiem. Czekają Cię duże zmiany. Nastąpi koniec jednego etapu życia i za chwilę wejdziesz w następny. Postaraj przygotować się do tego, aby zmiany przebiegły bez większego uszczerbku na Twojej psychice i zdrowiu.

Ten rok będzie przełomowym rokiem w życiu Ryby. Prawdopodobnie przechodzisz teraz jakiś trudny okres. Może chorujesz, a może ktoś z Twojego bliskiego otoczenia potrzebuje pomocy. Jeśli jesteś w stanie pomóc, pomóż, ale jeśli Cię to kosztuje wiele wyrzeczeń, zostaw to i pozwól sobie na odpuszczenie problemu. Cokolwiek nie zrobisz i tak będzie źle. Zacznij wreszcie myśleć o sobie, bo to Ty jesteś ważna i też należy Ci się odrobina szczęścia.

Nie pracuj ponad siły, gdyż wcale Ci to nie służy. Karta Śmierć powinna uzmysłowić Ci, że czekają na Ciebie duże zmiany, a Ty się ich boisz. Odrzuć od siebie te przekonania i pozwól sobie na trochę więcej. Być może będzie Ci się wydawało, że źle postępujesz, ale to tylko chwilowe. Kiedy spojrzysz na to, co zrobiłaś z perspektywy czasu, sama zrozumiesz, że można było niektóre sprawy rozwiązać dużo szybciej. Pamiętaj, problemy od zawsze były, są i będą, ale najczęściej to my je prowokujemy i nie potrafimy się od nich odciąć. Może najwyższy czas to zrobić? To dobry okres na takie rozwiązanie.

numerologicznego punktu widzenia.

Śmierć to liczba 13, ale po zsumowaniu daje nam całkiem ładną 4. A to oznacza, że jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą a przede wszystkim wytrwałą w dążeniu do celu. Zawsze i wszędzie można na Tobie polegać. Może i jesteś nieco upartą osobą, ale nie można zarzucić Ci, że nie jesteś pomocna. Potrafisz cieszyć się życiem i małymi przyjemnościami. No, może okazuj trochę więcej wdzięczności innym, bo niektórzy tego potrzebują.

W połączeniu z liczbą roku także otrzymujemy liczbę 4, która oznacza bezpieczeństwo i postęp. Cyfra ta jest związana z Twoimi pasjami, dlatego w tym roku będziesz mogła je rozwinąć bez strachu, że Ci się nie powiedzie. Nareszcie będziesz mogła wprowadzić w życie swoje pomysły i działania, bo z pewnością się przyjmą.

Informacja dla Czytelników:

Pisząc dla Was te treści, informacje rozbiłam na 3 części po to, aby pokazać Wam, że mimo wylosowanej, nie zawsze dobrej karty, ten rok wcale nie musi być zły. Wystarczy niekiedy zsumować wartości i już nasze życie ulega pozytywnej zmianie.

Horoskop roczny na 2020 rok dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka – znajdziesz właśnie tutaj.

A może jesteś Lwem, Panną, Wagą lub Skorpionem? – zajrzyj na tę stronę.

Sprawdź też, jaka karta jest patronem roku 2020?