POKAŻ MI SWOJĄ TWARZ

To kontynuacja poprzedniego TWARZ MĘŻCZYZNY PRAWDĘ CI POWIE. No cóż, czytając dalszy ciąg, same stwierdzicie, ile prawdy jest w tym, co za chwilę przeczytacie. Nie bójcie się popatrzeć w twarz swojego ukochanego i sprawdzić, czy nadaje się na idealny związek. Któraż to kobieta nie chciałaby mieć u swego boku mężczyzny, który będzie ją wspierał, a jednocześnie będzie partnerem w życiu codziennym.

Ten wpis jest także „przewodnikiem” dla mężczyzny, aby mógł sam o sobie dowiedzieć się czegoś więcej. I w razie czego, zmienić swoją osobowość. Dlatego Drogi Mężczyzno spójrz w lustro i dopasuj swoją twarz do konkretnego opisu. Nigdy nie jest za późno, aby wiedzieć więcej o sobie i ewentualnie zmienić coś w swojej osobowości.

Mężczyzno – pokaż mi swoją twarz, a powiem Ci, kim jesteś.

NOS

Ten organ służy nie tylko do oddychania, ale też świadczy o stosunku do pieniędzy. Warto więc poznać, czy pieniądze się jego trzymają.

Prosty – wskazuje na bystrego finansistę. Jeśli jego nos jest jeszcze dodatkowo duży, to oznacza, że jest bardzo śmiałym mężczyzną, ale też nie boi się ryzykować i obstawiać w różnych grach hazardowych. Mały nos świadczy o skłonnościach do asekuranctwa i pewnych lokat.

Z garbkiem – posiadacz takiego nosa może być idealistą, społecznikiem, ale może też być minimalistą, zwłaszcza gdy chodzi potrzeby własne i rodziny.

Zadarty – taki nos świadczy o jego rozrzutności. Jego właściciel potrafi dużo zarobić, ale jeszcze szybciej wydaje i to nie zawsze na swoje potrzeby. To taki typ człowieka, że gdy ma pieniądze, nie żałuje sobie i innym, ale gdy mu ich zabraknie – potrafi żyć na koszt innych, chociażby żony czy najbliższe rodziny i znajomych.

Perkaty – to nos przypominający kartofla. Ten pan to taki trochę życiowy „ciamajda”. Często nie radzi sobie w życiu, nawet pracę i podwyżkę trzeba mu załatwić, bo nie potrafi zrobić tego sam. Jedyny jego plus to taki, że wszystkie zarobione pieniądze, a niewiele zarobi, oddaje żonie bądź partnerce i nie interesuje go, co ona z tymi pieniędzmi zrobi. Dla niego ważne jest tylko to, aby o konkretnej porze otrzymała jedzenie.

POKAŻ MI SWOJĄ TWARZ

USZY

Nawet jeśli skrywa je pod włosami, warto je obejrzeć, bo powiedzą one Ci, czy ich właściciel jest sympatyczny i jak będzie się z nim żyło.

Małe, przylegające do głowy – mówią o tym, że ten facet jest niezwykle uczuciowy i bardzo łatwo jest go zranić. Nie znosi awantur. Jeśli go zirytujesz – możesz być pewna, że nie odezwie się do Ciebie nawet przez kilka dni. A jak maksymalnie go wkurzysz – spakuje się i zniknie bez słowa z Twojego życia. Należy uważać, bo to typ, który łatwo się obraża i nie zawsze wiadomo o co.

Duże, przylegające do głowy – świadczą o pogodzie ducha, ale też i o jego nadmiernej wybuchowości. Ich właściciel szybko się denerwuje i wtedy lubi sobie pokrzyczeć, ale szybko dochodzi do siebie i zapomina o urazie.

Małe, odstające – oznaczają lękliwość i nadwrażliwość. Pana z takimi uszami można łatwo wystraszyć nawet tupnięciem kapcia. A jak tupniesz butem, to możesz przyprawić go o zawał serca. Dlatego uważaj, aby go nie stracić. Każde ostre słowa powodują, że zamyka się w sobie i ucieka w kąt niczym mysz. Łatwo go jednak stamtąd wyciągnąć głaszcząc go po głowie i szepcząc do ucha miłe słowa.

Duże, odstające – świadczą o nieustępliwości, przebiegłości i sprycie. Ich właściciel potrafi walczyć o każdą nawet najmniejszą rzecz, gdyż lubi być górą. Najchętniej wojuje słowem, bywa też złośliwy i pamiętliwy. Dotknięty – potrafi się odegrać nawet po roku, kiedy Ty już zapomniałaś o tym sporze.

USTA

Świadczą między innymi o stosunku do miłości, więc to ważny argument, aby się im przyjrzeć.

Szerokie o pełnych wargach – obiecują namiętnego, zachłannego kochanka bez zahamowań, ale mało finezyjnego. W niektórych przypadkach – lubieżnego i nawet egoistycznego, myślącego tylko o własnych przyjemnościach.

Szerokie z wąskimi ustami – oznaczają duży temperament i wyrafinowanie. Taki kochanek wymagać będzie od partnerki aktywności. Należy na niego uważać, gdyż potrafi być dość ekscentryczny i czasami miewa nietypowe upodobania.

Małe o pełnych wargach – ten to jest mężczyzną o umiarkowanym temperamencie. Właściciel takich ust nie wykazuje wiele inicjatywy i pomysłowości. Jest jednak otwarty na cudze fantazje. Odpowiednio pokierowany, może być bardzo dobry „w te klocki”.

Małe o wąskich wargach – niedobrze, trafiłaś na typowego ascetę. Wykrzesanie z niego choćby odrobiny ognia graniczy z cudem. Jeśli jednak jest z natury obowiązkowy (zwróć uwagę na kształt jego oczu), będzie załatwiać sprawę rzetelnie. W przeciwnym przypadku – nie licz na wiele z jego strony.

PODBRÓDEK

Jego kształt jest bardzo ważny, gdyż świadczy o sile przebicia oraz pozycji, jaką zajmuje w domu i w pracy.

Kwadratowy – to tzw. mocny człowiek. Do celu idzie „po trupach”. Od partnerki zawsze żąda posłuszeństwa i nie znosi sprzeciwu. Dla grzecznych podwładnych, w tym i żony, bywa dobrym panem, ale niegrzecznych – czeka kara, czasem nawet fizyczna.

Trójkątny (spiczasty) – to typowy spryciarz. Jeśli trzeba będzie kłamać, intrygować – nie zawaha się tego zrobić. Lubi też rządzić, ale najbardziej odpowiada mu rola szarej eminencji, gdyż nie musi wystawiać się na świecznik. Można z nim pertraktować, niekiedy nawet uzna Twoje racje, ale nie zawsze. Wówczas udaje, że się z Tobą zgadza, ale już na boku kombinuje, co zrobić, aby postawić na swoim.

Okrągły – to osobnik uległy i miękki. Taki typ człowieka każdemu będzie chciał dogodzić. Panicznie boi się też odpowiedzialności i raczej woli się podporządkować, byleby nie musiał o niczym sam decydować.

To na tyle ogólnych wskazówek dotyczących Waszego wybranka. Myślę, że osoba o „dobrym oku” potrafi wychwycić szczegóły twarzy, które pomogą w ocenie ogólnej danego faceta. Pamiętacie jednak, że oceniając mężczyznę, należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy jego twarzy.

Jeden element nie świadczy o całej osobowości!

Dlatego postarajmy się znaleźć cechy, które będą wzajemnie się uzupełniały. Nie każdy złośliwiec musi być zły. Taki mężczyzna może mieć inne walory, które zachęcą Was do bycia ze sobą razem.

Życzę Wam ciekawej zabawy! No, pokaż mi swoją twarz 😉