JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Wszystko, co się dzieje w naszym życiu, nie jest zależne ani od innych osób, ani też od okoliczności. To my sami jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie dobro i zło, które czynimy w swoim życiu.

Normalny, trzeźwo myślący człowiek nie zawsze jest w stanie uwierzyć w to, że kilka liter w imionach i nazwiskach może kształtować jego charakter, stan zdrowia, możliwości, talenty czy relacje z ludźmi. Zazwyczaj ludzie twardo stąpający po ziemi uważają, że żadne cyferki nie są w stanie zmienić ich życia. Mogą, od biedy, uwierzyć w moc planet, linie na dłoniach, ewentualnie „złe oko” zawistnych sąsiadów, ale w liczby?

No właśnie…

Wcześniej pisałam już o znaczeniu imion, jeśli chodzi o liczby. Teraz chcę Wam pokazać, w jaki sposób można zmienić swoje życie, aby stało się lepsze. Zanim przejdę do tematu, pragnę zauważyć, że Numerologia od niepamiętnych czasów wplata się w nasze życie i nie sposób od niej uciec. Dodając odpowiednią literkę do imienia bądź nazwiska, możemy tak pokierować energią, że zacznie nam być przychylna. Trzeba jednak pamiętać, że dołożenie „cyferki” nie od razu zmieni nasze życie. Często na zmianę trzeba trochę poczekać, ale warto.

Jak zmienić swoje życie?

Jeśli nadal chcecie się przekonać, jak prawa numerologii wpływają na los człowieka, to zapraszam. Poniżej przedstawiam Wam tabelkę, która określa wartości liczbowe poszczególnych liter. Sprawdźcie, jaka cyfra nie występuje w Waszym imieniu i nazwisku, następnie przeczytajcie, co z tego wynika w teorii. Zastanówcie się, czy sprawdza się to w Waszym życiu. Musicie pamiętać, aby w swoich obliczeniach uwzględnić wszystkie imiona, jakie macie i nazwiska, jeśli używacie więcej niż jednego.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Jeśli w swoim imieniu i nazwisku brakuje Ci któreś liczby, to sprawdź, jaka / jaki jesteś:

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Brakuje Ci zapału, oryginalności, ambicji, życiowej energii, sił potrzebnych do zmagania się z losem. Dosyć łatwo ulegasz cudzym wpływom, a to dlatego, że nie wierzysz w siebie i swoje możliwości.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Brakuje Ci taktu, tolerancji, cierpliwości i wyrozumiałości dla innych. Twoja nadmierna nieśmiałość powoduje, że możesz mieć problemy z adaptacją w grupie. W tym przypadku warto to zmienić, aby nie bać się otoczenia.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Możesz być postrzegana / postrzegany jako osoba mało towarzyska, pozbawiona kreatywności, po prostu – nudziarz. Jeśli nie możesz dołożyć 3 do imienia lub nazwiska, to zmodyfikuj swój podpis.

Brakuje Ci skrupulatności, zamiłowania do porządku, koncentracji i dyscypliny. Nie wyczuwasz i nie przywiązujesz nadmiernej wagi do wartości pieniądza. Z niektórych osób to może uczynić skąpców, a z innych – rozrzutników. Możesz stać się też wiecznie niezadowolonym ze wszystkiego oportunistą. By się z tymi wadami uporać, taka osoba powinna zacząć żyć według ustalonego przez siebie planu. Warto też wziąć się za jakieś prace ręczne.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Często wracasz do przeszłości i nią żyjesz. Nie interesujesz się tym, co się dziś dzieje wokół Ciebie. Brakuje Ci energii, silnej woli, entuzjazmu i odwagi. Boisz się też bliższych kontaktów z płcią przeciwną.

Nie umiesz wytyczyć sobie konkretnego celu w życiu, często jesteś osobą niezdecydowaną, trochę nawet egocentryczną. Swoją wygodę przekładasz nad dobro innych. Masz też obojętny stosunek do posiadania własnej rodziny. Natomiast jeśli chodzi o Twoją dalszą rodzinę – nie utrzymujesz z nią bliższych kontaktów. A jeśli już musisz, to te relacje są chłodne.

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Należysz do osób oschłych i egoistycznych. Dusisz w sobie emocje, ignorujesz sprawy ducha i umysłu, nie słuchasz głosu intuicji. Szkoda, bo inaczej potoczyłoby się Twoje życie. Jeśli nie posiadasz liczby 7, to najlepiej dla Ciebie, abyś oddaliła / oddalił się od zgiełku, nadmiernego efekciarstwa i szablonowego życia. Spróbuj zabrać się za doskonalenie swojej duszy, bądź osobą cieplejszą i bardziej wyrozumiałą w kontaktach międzyludzkich.

Oznacza, że brakuje Ci wyobraźni i zdrowego rozsądku. Jesteś osobą, która nie potrafi prawidłowo określić wartości pieniądza. Dlatego nie nadajesz się na handlowca, finansistę, a nawet organizatora jakiejkolwiek imprezy. W swoim życiu i w swojej szafie masz bałagan, który osłabia w istotny sposób skuteczność swojego działania.

Boisz się okazywania uczuć, otwartości, dawania z siebie tego, co najlepsze. Za dużo też myślisz o sobie, natomiast o innych, nie masz dobrego zdania, postrzegasz ich wyłącznie krytycznie, wymagając od nich zbyt wiele. Jeśli nie nauczysz się bezinteresowności i miłości do innych, wówczas zniszczy Cię Twój własny egoizm.

Podsumowanie:

Czytając opisy, zastanówcie się, czy chcecie coś zmienić w swoim życiu, bo może takie życie Wam odpowiada. Zdaję sobie sprawę, że trudno w to uwierzyć, ale ja sama już kilka lat temu zmodyfikowałam swój podpis, dokładając jedną literkę. Musiałam, niestety, pozmieniać też podpisy w niektórych instytucjach, ale teraz patrząc z perspektywy czasu – opłacało się to zrobić. Taka „mała” zmiana nie musi „rzucać się w oczy”, wystarczy, że Ty o tym wiesz i zdajesz sobie sprawę, że twoje życie zaczyna się zmieniać.