ZABAWY ANDRZEJKOWE

Wierzyć czy nie wierzyć w magię Andrzejek? Raz w roku – można dać się porwać przeznaczeniu i uwierzyć…

Zabawy andrzejkowe – dobre na poprawę humoru.

Tegoroczne Andrzejki nie będą tak hucznie obchodzone, jak w latach ubiegłych. Nie oznacza to, że nie możemy się zabawić i chociażby sobie powróżyć.

Nigdy przecież nie wiadomo, czy szczęście nie stoi gdzieś za rogiem i na nas czeka. Wystarczy czasami dobra wróżba, aby zauważyć to szczęście i zaprosić je do siebie.

zabawy andrzejkowe

Pamiętajcie – magia jest wśród nas. Proponuję zapoznać się z podstawowymi wiadomościami dotyczącymi wróżenia. Nie chcę powielać wiadomości, dlatego zajrzyjcie na stronę „Andrzejki” i sprawdźcie to sami.

Jakie wróżby będą najlepsze na ten wyjątkowy wieczór? To zależy od tego, czego oczekujemy od losu, ale warto pamiętać, że samo nigdy nic nie przychodzi. Najczęściej trzeba pomóc szczęściu i sprowadzić je do swojego mieszkania. Warto więc przygotować się do andrzejek i poznać obowiązujące w tym dniu wróżby. Wróżby andrzejkowe.

I na koniec, dla tych, którzy pragną poznać swoją przyszłość – wyjątkowe wróżby, które się zawsze spełniają. Idealnie można będzie zastosować je również w małym gronie, aby urozmaicić ten wieczór. Andrzejki tuż, tuż…

Myślę, że teraz zaopatrzeni w odpowiednie informacje i wróżby możecie spokojnie czekać na wieczór andrzejkowy. Z pewnością takie spotkanie pozostanie na długo w pamięci.

Inne wróżby, które z powodzeniem można także wykorzystać w tym szczególnym dniu znajdziecie – tutaj.

Zachęcam do skorzystania z mojej propozycji.