MAGICZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Jak zapewnić dla siebie i najbliższych szczęście? Gdzie postawić choinkę, aby święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe? Co czeka nas w nadchodzącym roku?

Zawsze na święta Bożego Narodzenia czeka się z niecierpliwością. Nie mówię tylko o osobach wierzących. Święta te mają coś w sobie, co nie pozwala przeżyć te dni obojętnie. Tradycja świąt wymusiła w nas, że to takie rodzinne święta pełne miłości i spokoju. Nawet tym, którzy nie obchodzą świąt, udziela się wyjątkowy nastrój. Często choćby w połowie każdy z nas w jakiś sposób celebruje te świąteczne dni.

Na czym polegają magiczne święta Bożego Narodzenia?

Tradycja ubierania choinki

Im bliżej świąt, tym coraz częściej zastanawiamy się, jakie one będą? Czy uda się nam znowu razem spotkać i porozmawiać… Jednak jak co roku obchody święta Bożego Narodzenia zawsze zaczynamy od ubierania choinki. Zapewne niektórzy już ubrali drzewko, ale większość zamierza dopiero się do tego zabrać. I teraz warto poznać konkrety, w którym sektorze pokoju ją postawić, aby zapewnić sobie i gościom pozytywny przepływ energii. Zapewniam, że bardzo duże znaczenie ma miejsce, gdzie tę choinkę umieścimy. Najlepszym miejscem na postawienie choinki jest południowa część pokoju lub mieszkania, wówczas możemy być pewni, że święta przebiegną nam w miłej atmosferze. Warto też wiedzieć, że ogromne znaczenie w dekorowaniu choinki ma kolor ozdób. Szczegóły ustawienia choinki i koloru ozdób znajdziecie w poście „Choinka…”

MAGICZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Ubierając choinkę, warto też pamiętać, że w tym czasie możecie postawić wróżbę dla swojego dziecka. Taka wróżba pomoże Wam poznać charakter i predyspozycje swojej pociechy. Zapraszam na stronę: „Wróżba na całe życie”. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ważne jest, co Wasze dziecko, jako pierwsze zawiesi na choince.

Prezenty świąteczne – to również element udanych świąt

No cóż, nie ma świąt bez prezentów. Obecnie każdy pragnie obdarować bliskich jakimś drobiazgiem, byleby tylko wywołać uśmiech na twarzy. Aby jednak nasz prezent zadowolił obdarowanego, trzeba się trochę nagłowić. Nikt nie chce, aby prezent, który kupiliśmy bądź własnoręcznie wykonaliśmy, wylądował gdzieś w kącie.

Podsyłam Wam kilka moich sugestii, może okażą się trafne, co do wyboru niespodzianki.

Do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, ale warto poznać te kilka zasad, które zapewnią nam miłą atmosferę i szczęście. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to tylko część przygotowań, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję, że chociaż część z tych podpowiedzi zastosujecie i sprawdzicie, ile prawdy niosą te przekonania. Sama też stosuję te tradycje i wiem z doświadczenia, że się sprawdzają. Zachęcam Was do przetestowania tychże prawd.

Jak sami wiecie, te święta będą nieco inne, ale nie oznacza to, że muszą być gorsze. Może warto w wolnej chwili zajrzeć do Numerologii i sprawdzić, jakim jesteście numerem i co otrzymaliście od życia.

A może horoskop partnerski podpowie Wam, czy tworzycie udany związek lub co w nim zmienić.

Warto też sprawdzić, jaki macie charakter, jeśli urodziliście się w danym dniu miesiąca.

Jeśli spodobały się Wam opisy, to chcąc poznać więcej szczegółów, zachęcam do skorzystania z zakładki „Horoskopy”.

Za tydzień podpowiem Wam, co zrobić i gdzie postawić stół, aby zapewnić sobie szczęście w Nowym Roku.