SYLWESTER 2020

Jak spędzić Sylwestra 2020? Co można robić w taką noc? Jakie wróżby dla nas i naszych gości?

Sylwester już w czwartek a w tym roku nie można świętować go na balu… No cóż, myślę, że i tak niektórzy z nas spędzą ten wyjątkowy wieczór wyśmienicie, chociaż w mniejszym gronie niż dotąd. I o to chodzi. Nie namawiam do dużych spotkań, aby nie narazić się na wiruska, nie mówiąc już o mandacie. To, że nie można być w większym gronie, nie oznacza, że nie powinno się na ten wieczór przygotować. Zadbajmy więc o wyjątkową atmosferę, dobrą muzykę i coś do zjedzenia. Bez tego nie da się dobrze bawić.

Sylwester 2020 – tuż, tuż…

Jeśli macie już zaplanowaną małą imprezę w domu, to warto też, aby pomyśleć o jakichś wróżbach i zabawach sylwestrowych, aby urozmaicić ten wieczór. Chyba większość chciałaby poznać przyszłość lub sprawdzić, co ich czeka w Nowym Roku. Nie ma nic bardziej odpowiedniego na wspólne wróżenie niż właśnie ten wyjątkowy wieczór.

Jak przygotować się do wróżb?

To nie jest trudne, macie przecież jeszcze trochę czasu. Wystarczy zajrzeć na polecane przez mnie strony i wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Warto, gdyż Nowy Rok 2021 rozpoczyna się w piątek, czyli dzień Wenus. Według starych wierzeń nadchodzący rok nie będzie taki zły, powiedziałabym nawet, że będzie bardzo dobry. Warto więc zadbać, aby był jeszcze lepszy.

Sylwester 2020

Oto kilka porad, jak zapewnić sobie i gościom atrakcje, a zarazem miło spędzić Sylwestra i Nowy Rok.

  • Porady na Nowy Rok – tutaj dowiecie się jak ugotować zupkę pieniężną lub jak pozbyć się nieszczęścia, które Was dotknęło.
  • Jaki będzie nadchodzący rok urodzeniowy? (Absolutnie nie łączy się wraz z nadejściem nowego roku. Jest uzależniona od daty urodzenia wróżącej osoby.) – zapraszam. To bardzo ciekawa forma poznania, jaką osobą jestem i co mnie czeka w danym roku urodzeniowym.
  • Można również poznać swój horoskop z chińskiej perspektywy. Chiński horoskop jest nieco inny niż ten, który znamy – możecie o wiele więcej ciekawostek się z niego dowiedzieć.
  • Numerologia – dla tych, co lubią cyferki.
  • Godzina urodzenia. – Jeśli chcecie skorzystać z tej wróżby, powiedźcie swoim gościom, aby przypomnieli sobie swoją godzinę narodzin.

Udanego Sylwestra 2020!