HOROSKOP DLA BARANA, BYKA, BLIŹNIĄT I RAKA

Czy wiecie, co na Was czeka w roku 2021? Oto horoskop dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka.

HOROSKOP DLA BARANA, BYKA, BLIŹNIĄT I RAKA

HOROSKOP DLA BARANA – KSIĘŻYC

Czy nie widzisz, że otaczasz się ludźmi nie do końca Ci życzliwymi? Trudno Ci też określić, dokąd poprowadzą Cię podejmowane przez Ciebie działania? A może czujesz się nieco zagubiony i szukasz wyjścia? Przestań uciekać od problemów, bo one same się nie rozwiążą. Weź się w garść i zawalcz o swoje lepsze życie.

Ten rok może nie będzie dla Baranów najkorzystniejszy, ale za to będzie w nim więcej okazji do wybicia się i zaprezentowania swojej osoby. Można go przyrównać do faz Księżyca, czyli: raz będziecie szczęśliwi, a innym razem odczujecie odpływ energii i chęci do robienia czegokolwiek w życiu. Będziecie wówczas w chwiejnym nastroju i łatwo będziecie przechodzić z jednej skrajności w drugą. Nie oznacza to jednak, że będzie aż tak źle. Przecież po nocy zawsze przychodzi dzień, tak więc i w tym przypadku czeka na Was coś dobrego. Ale zanim to nastąpi, sprawdźcie, czy nie czeka na Was jakaś zaległa sprawa związana z urzędami bądź finansami. Bądźcie też świadomi, że próbując załatwić ten uciążliwy problem, będziecie mieć przychylność ludzi i instytucji.

Warto również zadbać w tym roku o swoje zdrowie!

Pamiętajcie, że zdrowie ma się jedno, dlatego zawsze warto o nie dbać, tym bardziej że ten rok sprzyja chorobom. Nie przesilajcie swojego organizmu i nie denerwujcie się. Wymagany jest odpoczynek i zmiana otoczenia.

Uczucia i finanse

Trochę zawirowań możecie mieć w sprawach uczuciowych i finansowych. Musicie zdać się na własną intuicję, gdyż tylko na niej będziecie mogli polegać. W tym roku osobom samotnym ciężko będzie znaleźć swoją drugą połówkę. Uważajcie, bo może okazać się, że partnerka czy partner nie jest tym, za którego się podaje. Może okazać się, że kłamie i oszukuje na każdym kroku.

Numerologiczne znaczenie kart

Księżyc to karta numer 18 co po zsumowaniu daje nam szczęśliwą 9. Liczba 9 sugeruje, że wreszcie nadszedł czas, aby zakończyć jakiś nieudany fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie to się nie uda. Czekajcie na przełom w Waszym życiu, gdyż nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

W połączeniu z kartą roku otrzymujemy liczbę 6. To dobry znak, gdyż oznacza, że ten rok przyniesie Ci cenne dla Ciebie wskazówki do rozwiązania problemów, a tym samym zapewni Ci potrzebę stabilności we wszystkich aspektach Twojego życia. Będąc otwartym na innych, zrealizujesz swoje marzenia.

HOROSKOP DLA BYKA – DIABEŁ

Może to nie będzie łatwy rok, ale nie będzie też wyjątkowo uciążliwy. W większości to od Ciebie będzie zależało, jaki będzie ten rok 2021 wyglądał. Wiele przeróżnych sytuacji spadnie na Twoje barki. Trzeba będzie umieć wybrać, co będzie dla Ciebie dobre, a co raczej odrzucić. Poważne podejście do tematu i dokładna analiza może uchronić Cię przed stratami i nieprzyjemnościami.

Karta Diabeł ostrzega Byka przed wypadkiem. Oczywiście, nie musi to być nic poważnego, ale warto, abyś na siebie uważał Byku. Przestań też bujać w obłokach i zacznij wreszcie twardo stąpać po ziemi. Wydaje Ci się, że wszystko można ominąć, a niebezpieczeństwo samo odejdzie w niepamięć. Nic bardziej mylnego! Postaraj się skoncentrować na ważnych dla Ciebie sprawach, przemyśl swoje wahania i dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję. Pamiętaj również, aby dobra materialne nie przysłoniły Ci pola szerszego widzenia.

W tym roku zwracaj większą uwagę na siebie i otoczenie, gdyż to ono nie do końca może być Ci przychylne. Nie daj się omotać ludziom, których do tej pory traktowałeś jak dobrych znajomych. Oni wcale Ci dobrze nie życzą. Na szczęście jest ich niewielu. Nie musisz zamartwiać się na przyszłość, bo wcale nie musi być tak źle. Wystarczy, że uwierzysz w siebie i swoje możliwości, które są bardzo duże, a ominiesz większość niebezpieczeństw. Wbrew pozorom, ten rok może być dla Ciebie okresem zadowolenia i wszelkiej poprawy.

Zdrowie

Zbyt wiele bierzesz na swoje barki, a to często może powodować problemy ze spaniem. Pamiętaj, że sen to podstawa prawidłowego funkcjonowania i myślenia. Nie dosypiając, możesz przez nieuwagę podjąć złe decyzje. Nie stresuj się też aż tak bardzo, bo na pewne sytuacje, choćbyś nie wiem co, robił Byku, to nie będziesz mieć na nie wpływu.

Numerologiczne znaczenie kart

Diabeł to karta numer 15, ale po z sumowaniu daje nam liczbę 6. To dobry znak, gdyż oznacza, że ten rok przyniesie Ci cenne dla Ciebie wskazówki do rozwiązania problemów i tym samym zapewni Ci potrzebę stabilności we wszystkich aspektach Twojego życia. Będąc otwartym na innych, zrealizujesz swoje marzenia.

Sumując obydwie karty, otrzymujemy liczbę 3, a więc jest dobrze. Należysz do osób twórczych, a przy tym wrażliwych i romantycznych. Pojawiając się w towarzystwie, zawsze Cię widać, bo jesteś osobą komunikatywną. Ten rok to czas na Twój rozwój osobisty, więc wykorzystaj to. Krocząc twardo po ziemi, będziesz w stanie zrealizować swoje pomysły. Nie bój się i pokaż wreszcie wszystkim, kim tak naprawdę jesteś.

HOROSKOP DLA BLIŹNIĄT – WIEŻA

Wiele w życiu doświadczyłaś/eś. Nie znaczy to, że nie można się podnieść i iść dalej. W zasięgu Twojej ręki jest ktoś, kto na Ciebie czeka i ma Ci wiele do zaoferowania. Spróbuj uwierzyć w siebie, a osiągniesz to, co zechcesz.

Karta Wieża przestrzega Bliźnięta przed problemami, jakie mogą się im przytrafić w tym roku. Z pewnością będzie to rok pełen zmian i to nie zawsze na lepsze. Niektórym może rozpaść się związek bądź doznają załamania finansowego. Uważajcie też na zdrowie swoje i swoich bliskich, gdyż mogą pojawić się problemy. Ponadto w tym roku nadejdzie moment, kiedy poznacie prawdę o sobie i o swoim otoczeniu. Może okazać się, że dotychczasowe Wasze życie było iluzją, która może się rozpaść. Jeśli tak się stanie, nie rozpaczajcie, to tylko chwilowa niedogodność, która minie i przyniesie coś o wiele lepszego. Mimo iż ten rok może nie będzie pozytywny, to jednak nie poddawajcie się i nie popadajcie w depresję, gdyż to nie koniec świata. Na szczęście karta ta ma także symbolikę liczbową, która często potrafi zmieniać życie.

Zdrowie

Ten rok może przynieść trochę problemów zdrowotnych. Czekają na Was badania, testy i diagnozy medyczne. Uważajcie na siebie i swoje zdrowie, aby choroby nie zapanowały nad Waszym ciałem.

Numerologiczne znaczenie kart

Wieża to karta numer 16, co daje nam szczęśliwą liczbę 7. Jest to jedna z najbardziej tajemniczych liczb. Powszechnie uważana jest za szczęśliwą, a zarazem magiczną liczbę, która symbolizuje duchowy rozwój człowieka. Mając w karcie tę liczbę, możecie być pewni, że czegokolwiek się nie podejmiecie, to mimo jakichkolwiek przeszkód i tak doprowadzicie każde zadanie do końca.

Łącząc ją z kartą roku, otrzymamy liczbę 4, która oznacza bezpieczeństwo i postęp. Cyfra ta jest związana z Waszymi pasjami, dlatego w tym roku będziecie mogli je rozwinąć bez strachu, że Wam się nie powiedzie. Nareszcie będziecie mogli wprowadzić w życie Wasze pomysły i działania, bo z pewnością się przyjmą.

HOROSKOP DLA RAKA – ARCYKAPŁANKA

Ktoś nad Tobą nieustannie czuwa, dzięki czemu będziesz w stanie wiele zdziałać. Posiadasz silną wolę, jesteś aktywna/ny, a do tego bardzo wrażliwa/wy i uczuciowa/wy. Te cechy będą Ci potrzebne, aby zdobyć to, na co zasługujesz.

W tym roku osoby spod znaku Raka będą mogły przestać tak bardzo się spieszyć. Będziecie mieli więcej czasu na relaks, koncentrację, wyciszenie wewnętrzne i naukę. Także przychylniejszym okiem spojrzycie na własną rodzinę i zaczniecie poświęcać jej więcej czasu. Zaczniecie dostrzegać, że to rodzina daje Wam oparcie i Was wspiera. Poznacie też sekrety, czy informacje, których nie powinniście ujawniać, bo zamiast pomóc – zaszkodzicie. Posiądziecie wyjątkową intuicję, która pomoże Wam w wielu sprawach. Rok 2021 przyniesie Wam nowe miłości i przyjaźnie, które będą trwałe, o ile się o nie zatroszczycie. Mimo tak dobrze zapowiadającego się roku uważajcie jednak na osoby, które będą chciały Wami manipulować. Te osoby wcale nie będą Wam przychylne, wręcz przeciwnie – będą działały na Waszą szkodę.

Zdrowie

Masz niewielkie problemy ze zdrowiem, ale to po części Twoja wina, gdyż uważasz, że lekarze są Ci niepotrzebni. Zweryfikuj swoje myślenie, bo w pewnych sytuacjach, może się jednak okazać, że będziesz Raku potrzebował ich pomocy. Na szczęście każda choroba minie u Ciebie w szybkim tempie.

Numerologiczne znaczenie kart

Arcykapłanka to liczba 2, która informuje, że ten okres przeżyjecie w harmonii i bezpieczeństwie. Będziecie podchodzić do życia w taki sposób, by zminimalizować wszelkie kłótnie i walkę. Widząc poróżnione osoby, postarajcie się pomóc im w dojściu do porozumienia.

W zestawieniu z kartą roku otrzymujemy liczbę 8, a to oznacza, że naprawdę ten rok zapowiada się bardzo dobrze. Niech będzie to dla Ciebie przesłaniem, aby pozostać optymistycznie nastawionym do życia i słuchać swojej intuicji. Jeśli będziesz miał pozytywne oczekiwania i myśli o sukcesie we wszystkich swoich poczynaniach, to z pewnością zapewnisz dobrobyt sobie i swojej rodzinie.

Warte zapamiętania!

Pamiętajcie także o obliczeniu dla siebie liczby proroczej, która zmienia się w dniu Waszych urodzin. Wbrew pozorom, ta liczba naprawdę się sprawdza i warto ją poznać.