HOROSKOP DLA LWA, PANNY, WAGI I SKORPIONA

Jaki to będzie rok dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona? Czy osoby spod tych znaków spełnią wreszcie swoje marzenia?

HOROSKOP DLA LWA, PANNY, WAGI I SKORPIONA

HOROSKOP DLA LWA – ZAKOCHANI

Nie uciekaj od problemów, bo i tak one będą. Podejmij wyzwanie i raz na zawsze, uwolnij się od nich. Jesteś silną osobą, tylko potrzebujesz zachęty, aby podjąć właściwą decyzję.

Ten rok będzie pełen wzlotów i upadków. Będziecie podejmować ważne decyzje dotyczące Waszego dalszego życia, chociażby takie jak: zawarcie związku małżeńskiego, znalezienie partnera lub odejście od niego, usamodzielnienie się, uniezależnienie od rodziców itp. Nie będą to łatwe momenty, ale trzeba będzie wybrać to, co najlepsze. Trudno to będzie Wam zrobić, tym bardziej, jeśli będziecie zmuszeni wybierać pomiędzy żoną a matką, rodziną a rodzicami, samodzielnym życiem a życiem z kimś od kogo jest się uzależnionym. W tym roku powinniście też uważać na problemy uczuciowe bądź oszustwa w związku partnerskim. Może się Wam zdarzyć podwójny związek, w którym jedna osoba będzie okłamywana. Lwy w tym okresie narażone będą także na separację, rozwód i zerwanie więzi uczuciowych. Na pocieszenie – wielu z Was powinno w tym roku znaleźć prawdziwą miłość. Dlatego pozwólcie sobie wreszcie na odpoczynek, poddajcie się władzy uczuć, nie wstydźcie się określać, co czujecie i nie ukrywajcie tego przed bliską Wam osobą. Słuchajcie też tego, co mówią inni na ten temat i nigdy nie drwijcie z niczyich uczuć, zwłaszcza własnych, a zaznacie prawdziwej miłości.

Zdrowie

Mogą wystąpić problemy zdrowotne, zwłaszcza w pierwszej połowie roku. Na szczęście – w drugiej połowie roku nastąpi znaczna poprawa zdrowia.

Numerologiczne znaczenie kart

Zakochani to karta z liczbą 6. Jest to liczba związana z domem i rodziną. Teraz nareszcie możecie w pełni rozwinąć swój talent muzyczny i nie tylko, gdyż z pewnością zostaniecie dostrzeżeni przez otoczenie. Powinniście też pamiętać, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Możliwa zmiana pracy na dużo lepszą niż dotychczasowa. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć upragnione cele.

Sumując ją z kartą roku, otrzymujemy liczbę 3, czyli jest dobrze. Należysz do osób twórczych, a przy tym wrażliwych i romantycznych. Pojawiając się w towarzystwie, zawsze Cię widać, bo jesteś osobą komunikatywną. Ten rok to czas na Twój rozwój osobisty, więc wykorzystaj to. Krocząc twardo po ziemi, będziesz w stanie zrealizować swoje pomysły. Nie bój się i pokaż wreszcie wszystkim, kim tak naprawdę jesteś. Twoja wewnętrzna siła pozwoli Ci przezwyciężyć wiele problemów.

HOROSKOP DLA PANNY – ŚMIERĆ

Rok nostalgii i zastanowienia się nad swoim życiem. Czekają Cię duże zmiany. Nastąpi koniec jednego etapu życia i za chwilę wejdziesz w następny. Postaraj przygotować się do tego, aby zmiany przebiegły bez większego uszczerbku na Twojej psychice i zdrowiu.

Ten rok będzie przełomowym rokiem w życiu Panny. Prawdopodobnie przechodzisz teraz jakiś trudny okres. Może chorujesz, a może ktoś z Twojego bliskiego otoczenia potrzebuje pomocy. Jeśli jesteś w stanie pomóc, pomóż, ale jeśli Cię to kosztuje wiele wyrzeczeń, zostaw to i pozwól sobie na odpuszczenie problemu. Cokolwiek nie zrobisz i tak będzie źle. Zacznij wreszcie myśleć o sobie, bo to Ty Panno jesteś ważna i też należy Ci się odrobina szczęścia.

Nie pracuj ponad siły, gdyż wcale Ci to nie służy. Karta Śmierć powinna uzmysłowić Ci, że czekają na Ciebie duże zmiany, a Ty się ich boisz. Odrzuć od siebie te przekonania i pozwól sobie na trochę więcej. Być może będzie Ci się wydawało, że źle postępujesz, ale to tylko chwilowe. Kiedy spojrzysz na to, co zrobiłaś z perspektywy czasu, sama zrozumiesz, że można było niektóre sprawy rozwiązać dużo szybciej. Pamiętaj, problemy od zawsze były, są i będą, ale najczęściej to my je prowokujemy i nie potrafimy się od nich odciąć. Może najwyższy czas to zrobić? To dobry okres na takie rozwiązanie.

Zdrowie

Zmień wreszcie swój tryb życia, bo ten dotychczasowy, wcale Ci nie służy. Pozostając przy swoim, narazisz swoje życie na duże niebezpieczeństwo. Uważaj też na problemy żołądkowe.

Numerologiczne znaczenie kart

Śmierć to liczba 13, ale po zsumowaniu daje nam całkiem ładną liczbę 4. A to oznacza, że jesteś osobą odpowiedzialną, pracowitą a przede wszystkim wytrwałą w dążeniu do celu. Zawsze i wszędzie można na Tobie polegać. Może i jesteś nieco upartą osobą, ale nie można zarzucić Ci, że nie jesteś pomocna. Potrafisz cieszyć się życiem i małymi przyjemnościami. No, może okazuj trochę więcej wdzięczności innym, bo niektórzy tego potrzebują.

W połączeniu z kartą roku otrzymujemy liczbę 1, a to oznacza, że mimo przeszkód, to będzie bardzo pozytywny rok. Nareszcie będziesz twardo stąpać po ziemi. Wibracja Jedynki pozwoli Ci też na osiągnięcie sukcesów materialnych i wspomoże w awansie na ścieżce kariery zawodowej. Z pewnością Panny nie powinny w tym roku narzekać na brak pieniędzy.

HOROSKOP DLA WAGI – KOŁO FORTUNY

Fortuna kołem się kręci – raz może być lepiej – raz gorzej. W większości to jednak to od nas samych zależy, gdzie będziemy w danej chwili. Wiedz, że właśnie nadszedł ważny okres w Twoim życiu, który przyniesie Ci wiele zmian i to na lepsze, jeśli na to pozwolisz. Obrałaś/eś właściwą drogę, ale jeżeli pozwolisz sobie na nieuzasadnione zatrzymanie się – możesz wszystko stracić.

Rok 2021 to początek nowego etapu w życiu Wagi, zmiany, których raczej trudno będzie uniknąć. Będziecie musieli się im poddać, gdyż nie będziecie mieli na nie większego wpływu. Chociaż, można próbować, bo wszystko może się zdarzyć. Z pewnością będzie to okres wzlotów i upadków, w zależności od otoczenia i decyzji, jakie podejmiecie. W tym roku z pewnością nie będziecie się nudzić, gdyż będziecie żyli dużo szybciej i może nawet pod presją. Ale i tak zawsze większość spraw uda się Wam załatwić z pozytywnym skutkiem. Jeżeli dobrze się zakręcicie, to czeka na Was awans, a nawet spektakularny sukces. Ten rok przyniesie Wam dużą niespodziankę w sprawach uczuciowych. Nie zawsze jednak może być to dobra wiadomość. Nie bierzcie też udziału w ryzykownych grach hazardowych, bo Koło Fortuny nie daje gwarancji wygranej. To będzie rok, w którym będziecie dążyli do poprawy swojej pozycji społecznej.

Zdrowie

Zdrowie też będzie Wam dopisywało, ale musicie trochę o nie zadbać. Starajcie się też nie denerwować, bo osłabicie swój organizm. Wasze samopoczucie często będzie się zmieniało z godziny na godzinę. Warto też jeść więcej owoców i warzyw a zrezygnować z cukru.

Numerologiczne znaczenie kart

Koło Fortuny to liczba 10, która po zsumowaniu daje liczbę 1. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

W połączeniu z kartą roku daje liczbę 7, która jest jedną z najbardziej tajemniczych liczb. Powszechnie uważana jest za szczęśliwą, a zarazem magiczną liczbę, która symbolizuje duchowy rozwój człowieka. Mając w rocznym układzie tę liczbę, możecie być pewni, że czegokolwiek się nie podejmiecie, to mimo jakichkolwiek przeszkód, to i tak doprowadzicie zadanie do końca.

HOROSKOP DLA SKORPIONA – MAGIK

Uświadom sobie wreszcie, kim jesteś i czego pragniesz w życiu? Do tej pory dużo mówiłeś, ale mało robiłeś. Pamiętaj, że słowa mają moc stwórczą, więc wykorzystaj to do własnych celów. Ten rok będzie dla Ciebie udany, ale warto pamiętać, że nic samo się nie zrobi.

Nareszcie nadszedł dobry rok dla Skorpiona. Jesteś osobą mądrą, inteligentną i masz talent, tylko boisz się ryzyka. Może wreszcie przełam się i przestań się wszystkiego bać. Posiadasz przecież ogromne możliwości, które pozwolą Ci osiągnąć zadowolenie niemalże w każdej dziedzinie życia. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby chciało Ci się chcieć. Bo wskutek podjętych złych decyzji, możesz wiele stracić. Masz dość siły, aby się przebić i osiągnąć to, o czym tak marzysz. Przecież rozumiesz innych ludzi i jak chcesz, to potrafisz naprawdę całkiem nieźle zadbać o własne sprawy. Wykorzystaj więc tę wiedzę i zawalcz o swoje szczęście. Zawsze jednak staraj się analizować wszystkie „za” i „przeciw”, a dopiero jak będziesz pewny swoich racji, podejmij ostateczną decyzję. Jeśli „z głową” podejdziesz do pewnych spraw, to już w drugiej połowie roku zacznie się dla Ciebie nowy etap życia. O wiele lepszy niż ten dotychczasowy. Myślisz też, że Twój obecny związek się rozpada, nie widzisz już dla niego przyszłości? Nic bardziej mylnego! Będzie zupełnie odwrotnie – dotychczasowy związek umocni Cię i da dużo więcej zadowolenia.

Zdrowie

Przez najbliższe pół roku czeka na Ciebie mnóstwo nerwów, a co za tym idzie – złe samopoczucie. Będziesz miał problem ze znalezieniem właściwego lekarstwa na swoje dolegliwości. Na szczęście to minie i zdrowie Ci zacznie dopisywać.

Numerologiczne znaczenie kart

Karta Magik to liczba 1, czyli osobowość przywódcza. Jest to liczba szczęśliwa i też potwierdza, że w tym roku zacznie się dla Was nowy etap w życiu. Będziecie bardziej kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i przygody. Nie będziecie unikać ryzyka a wręcz przeciwnie, dzięki czemu zdobędziecie uznanie i szacunek. Liczba 1 to dobra organizacja, władza, szczęście i sława, czyli spełnienie we wszystkim, czego się dotkniecie.

W połączeniu z kartą roku daje liczbę 7, która jest jedną z najbardziej tajemniczych liczb. Powszechnie uważana jest za szczęśliwą, a zarazem magiczną liczbę, która symbolizuje duchowy rozwój człowieka. Mając w rocznym układzie tę liczbę, możecie być pewni, że czegokolwiek się nie podejmiecie, to mimo jakichkolwiek przeszkód, to i tak doprowadzicie zadanie do końca.

Warte zapamiętania!

Pamiętajcie także o obliczeniu dla siebie liczby proroczej, która zmienia się w dniu Waszych urodzin. Wbrew pozorom, ta liczba naprawdę się sprawdza i warto ją poznać.

Horoskop na 2021 dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka – znajdziecie tutaj.