STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK I RYBY – HOROSKOP

Jaki to będzie dla Was rok? Co zmieni się w waszym życiu? Czego możecie się obawiać w tym roku 2021? Sprawdź to i przeczytaj horoskop dla Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

HOROSKOP: STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK I RYBY

HOROSKOP DLA STRZELCA – RYDWAN

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Masz niebywałą okazję, gdyż właśnie nadchodzą zmiany w Twoim otoczeniu. Musisz im jednak pomóc, gdyż samo nic się nie zrobi. Z pewnością w tym roku nie będziesz narzekać na nudy, gdyż będziesz prowadzić dość aktywny tryb życia.

Rok 2021 przyniesie Ci zadowolenie zarówno z życia osobistego, jak i zawodowego. Dasz radę pokonać problemy, ale w swoim działaniu musisz być uczciwy Strzelcu. Niemalże od początku będzie przepełniała Cię energia, która skłoni Cię do podjęcia nowych wyzwań i działań. Ciągle będziesz szukał czegoś nowego, ekscytującego, czym będziesz mógł wypełnić czas wolny. Nie będziesz się zrażał niepowodzeniami, bo one i tak przeminą. Powinieneś jednak Strzelcu uważać, gdyż nadmierna buta może spowodować, że spadniesz i się potłuczesz. Nie ignoruj ostrzeżeń, bo nikt z nas nie jest doskonały. Oczywiście, korzystaj z szansy, którą daje Ci los i niczego nie odrzucaj, ale zachowaj logiczne myślenie i analizę. To, co na pierwszy rzut oka może wydawać się atrakcyjne pod każdym względem, po głębszym przemyśleniu – może okazać się, że nie warto zawracać sobie tą sytuacją głowy.

Pod względem zawodowym ten rok będzie pozytywny. Masz szansę na zmianę pracy lub awans. Nawet jeśli okaże się, że coś poszło niezgodnie z Twoją wolą, to w efekcie i tak na tym dobrze wyjdziesz. Zrób sobie przerwę w tej pogoni za sukcesem i wyjedź na wakacje. Taki odpoczynek dobrze Ci zrobi i pozwoli też z innej perspektywy spojrzeć na świat. Końcówka roku powinna być dla Ciebie spełnieniem marzeń.

Zdrowie

Podczas tej gonitwy zapomniałeś Strzelcu o swoim zdrowiu. Więcej uwagi mu poświęć, gdyż Twój organizm będzie przesilony i mogą grozić Ci infekcje. Także załamanie nerwowe nie będzie Ci obce, ale to będzie już wyłącznie uzależnione od Ciebie.

Numerologiczne znaczenie kart

Karta Rydwan jest kartą o liczbie 7. Jest to magiczna liczba, która mówi, że ten rok będzie należał do udanych. Pokonasz wszystkie przeszkody i osiągniesz sukces. Kontynuuj też swoją pracę, którą wcześniej rozpocząłeś, gdyż z powodzeniem dasz radę ją ukończyć.

Łącząc ją z kartą roku, otrzymamy liczbę 4, która oznacza bezpieczeństwo i postęp. Cyfra ta jest związana z pasjami, dlatego w tym roku będziecie mogli je rozwinąć bez strachu, że Wam się nie powiedzie. Nareszcie będziecie mogli wprowadzić w życie Wasze pomysły i działania, bo z pewnością się przyjmą.

HOROSKOP DLA KOZIOROŻCA – GWIAZDA

Masz nadzieję na zmianę losu na lepsze i dobrze, gdyż nareszcie coś drgnęło w Twoim życiu. Przed Tobą nowe wyzwanie, z którymi trzeba będzie się zmierzyć. Tęsknisz też za prawdziwą miłością. Pamiętaj, że miłość nie jest przypisana do doświadczenia i przedziału wiekowego. Kochać można w każdym roku swojego życia.

Zapewne wiesz Koziorożcu, jak ważna jest nadzieja w życiu człowieka. Jej wartość rośnie z biegiem lat i doświadczeniem. Jeśli masz nadzieję, to w tym roku poradzisz sobie z każdym problemem. Wszystko, co do tej pory było złe, miało w Twoim życiu określony sens, a teraz nareszcie przyszedł czas na dobre zmiany. Przygotuj się do nich. Z pewnością odczujesz też większą ulgę i wytchnienie. Nadszedł koniec depresji i negatywnego myślenia, uwierzysz we własne siły, możliwości i szczęśliwą przyszłość. Twoja pozytywna energia zacznie przyciągać do Ciebie pozytywnych i życzliwych ludzi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu marzeń. Wolne osoby mogą liczyć na nowy i silny związek. Natomiast jeśli jesteś już związany z drugą osobą – możesz liczyć na umocnienie i poprawę istniejącego związku. Twoja nadzieja przejdzie z etapu marzeń do rzeczywistości. I jeszcze jedno – możesz mieć prorocze sny, więc pamiętaj, o czym śnisz. Czeka Cię rok, w którym będziesz odnosił sukcesy na wszystkich płaszczyznach życia.

Zdrowie

Po wielu zmaganiach z chorobą testach i badaniach, nareszcie nadszedł powrót do zdrowia. Mimo wszystko dbaj o zdrowie, bo nawrót choroby może być bliski.

Numerologiczne znaczenie kart

Karta Gwiazda jest kartą numer 17, co po zsumowaniu daje nam liczbę 8. Oznacza to, że ten rok naprawdę zapowiada się bardzo dobrze. Niech będzie to dla Ciebie przesłaniem, aby pozostać optymistycznie nastawionym do życia i słuchać swojej intuicji. Jeśli będziesz miała/miał pozytywne oczekiwania i myśli o sukcesie we wszystkich swoich poczynaniach, to z pewnością zapewnisz dobrobyt sobie i swojej rodzinie.

Jednakże karta ta w zestawieniu z kartą roku daje liczbę 5, która według Feng Shui jest bardzo szczęśliwą liczbą, dającą wiele możliwości. W roku 2021 poczujecie chęć uwolnienia się od dotychczasowego życia, zapragniecie zmiany a przede wszystkim wolności osobistej. Z pewnością podejmiecie ważne decyzje, które dzięki Waszej podświadomości przyniosą Wam wiele korzyści.

HOROSKOP DLA WODNIKA – ŚWIAT

Ten rok należy do Ciebie. Znajdziesz to, czego od dłuższego czasu szukasz. Chociaż do szczęścia prowadzą kręte drogi, Ty je przemierzysz. Poczujesz, że nareszcie znalazłeś swoje miejsce na Ziemi. Zaczniesz nowy etap w życiu, pełen optymizmu i wiary.

Wodniku, zapowiada się rok sukcesów i zasłużonej nagrody. Zrealizujesz swoje plany i znajdziesz wartościowych przyjaciół. Pamiętaj jednak, że nie każda osoba, która Ci słodzi, jest prawdziwym przyjacielem. Twoje życie nabierze rozpędu i kolorów. Czegokolwiek się dotkniesz, odniesiesz sukces. Powinieneś jednak pamiętać, aby nie być za bardzo zadufanym w sobie, gdyż możesz wówczas napotkać na drobne przeszkody. Masz określoną misję i postaraj się ją zrealizować. Uwolnij się też od iluzji, gdyż samo nic się nie zrobi. Być może będą sytuacje, gdzie lepiej będzie przyjąć świat takim, jaki jest, niż go na siłę zmieniać. Co do pieniędzy, Twoja sytuacja materialna ulegnie znacznej poprawie. Znajdziesz nowe źródło dochodu, z którego będziesz zadowolony. Jeśli chodzi o uczucia, to znajdziesz dla siebie drugą połówkę. Gdy jednak okaże się, że ze sobą zerwaliście, to nie martw się Wodniku, wrócicie do siebie, chyba że nie będziesz tego chciał. Możesz też pomyśleć o zmianie pracy, gdyż to dobry okres na rozpoczęcie czegoś nowego.

Zdrowie

Twoje zdrowie wraca do normy, ale i tak powinieneś uważać na siebie. Nie jesteś niezniszczalny. Przebadaj się i sprawdź, czy wszystko jest dobrze. Może już najwyższy czas na zmianę lekarza, bo ten dotychczasowy, wcale nie jest taki dobry, jak myślisz.

Numerologiczne znaczenie kart

Karta Świat to jest liczbą 21, co po zszumowaniu daje nam liczbę 3, a więc jest dobrze. Należysz do osób twórczych, a przy tym wrażliwych i romantycznych. Pojawiając się w towarzystwie, zawsze Cię widać, bo jesteś osobą komunikatywną. Ten rok to czas na Twój rozwój osobisty, więc wykorzystaj to. Krocząc twardo po ziemi, będziesz w stanie zrealizować swoje pomysły. Nie bój się i pokaż wreszcie wszystkim, kim tak naprawdę jesteś.

W połączeniu z kartą roku otrzymamy doskonałą liczbę 9. Liczba 9 może wskazywać, że w tym roku nadszedł czas, aby zakończyć to, co było złe w Waszym życiu np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy i zacząć coś nowego. Ta liczba potwierdza, że nastąpi przełom w Waszym życiu i nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy.

HOROSKOP DLA RYB – PUSTELNIK

Spójrz wewnątrz siebie, zweryfikuj swoje cele i poglądy. Znajdź w sobie nowe siły, aby się podnieść po porażce i iść dalej ku czekającemu szczęściu.

Karta ta jest symbolem wielkiej mądrości, rozwagi i ostrożności. Pustelnik nie mówi nam jak mamy postępować, lecz daje wskazówki co zrobić lub jak się zachować w danej sytuacji. W tym roku osoby spod znaku Ryb powinny przemyśleć sobie kilka spraw, zanim podejmą pochopne decyzje. Warto będzie też skorzystać z porady jakichś specjalistów lub innych osób, do których macie pełne zaufanie. Z pewnością w tym roku powinniście się wyciszyć, a nawet dobra byłaby mała izolacja od problemów, czy osób, które Was denerwują. Kilka ważnych dla Was spraw może ulec małemu opóźnieniu, co nie oznacza, że nie zostaną one pozytywnie rozwiązane. W każdym razie problemy, które na Was czekają, przeminą, więc nie ma się co martwić na zapas. Uważajcie także na oszustów i nie bądźcie zbyt pyszałkowaci, a nic Wam nie będzie grozić.

Zdrowie

Uważaj na siebie. Zrób sobie badania czy testy i sprawdź, czy nic Ci nie dolega. Cokolwiek byłoby nie tak, to nie masz się czym martwić, gdyż wszystko skończy się pozytywnie.

Numerologiczne znaczenie kart

Karta Pustelnik jest liczbą 9. Liczba 9 sugeruje, że wreszcie nadszedł czas, aby zakończyć jakiś nieudany fragment swojego życia np.: sytuację czy związek, który Wam już nie służy. Nie brnijcie w to dalej, bo i tak w końcowym etapie to się nie uda. Czekajcie na przełom w Waszym życiu, gdyż nadejdzie coś nieoczekiwanego, co Was mile zaskoczy. Przygotujcie się do tego już teraz, gdyż jest dużo pracy do zrobienia.

W zestawieniu z kartą roku daje nam liczbę 6, co oznacza, że czekają na Was w tym roku sukcesy i zdrowie. Ponadto 6 zachęca, abyście w tym roku więcej uwagi poświęcili rodzinie i dzieciom, abyście w stosunku do siebie okazywali miłość i szacunek. Pamiętajcie też, aby nie wywyższać się, gdyż taka postawa może zostać negatywnie odebrana. Pokora, uczciwość i chęć pracy pomoże Wam zdobyć upragniony cel.

Warte zapamiętania!

Pamiętajcie także o obliczeniu dla siebie liczby proroczej, która zmienia się w dniu Waszych urodzin. Wbrew pozorom, ta liczba naprawdę się sprawdza i warto ją poznać.

Horoskop na 2021 dla Barana, Byka, Bliźniąt i Raka – znajdziecie tutaj.

Horoskop na 2021 dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona – znajdziecie na tej stronie.