WRÓŻBA Z KOŁA

Co Cię czeka? Jak mam postąpić? Czy można odpowiedzieć na tego rodzaju pytania? Ta wróżba z koła wie więcej, niż Ci się wydaje…

Są wakacje, a więc zapewne każdy z Was ma trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Czasami siedzimy ze znajomymi i zastanawiamy się, co można porobić. Moja propozycja na lato to wróżba z koła. Można z niej wróżyć wszędzie, ale należy pamiętać, że z tej wróżby można skorzystać tylko raz w tygodniu i najlepiej byłoby, aby to był piątek.

Jak zabrać się do wykonania wróżby?

Na początek proszę przygotować sobie karton lub dużą kartkę, aby narysować koło o średnicy 30 cm. W środku koła rysujemy małe kółeczko o średnicy około 3 cm. Wewnątrz dużego koła należy wpisać liczby od 1 do 20 w taki sposób, w jaki podałam na rysunku. W małe kółko należy wpisać liczbę 21. Proszę także pamiętać, aby zaznaczyć kierunki świata. Gotową tarczę kładziemy na stole tak, aby północ znajdowała się na wprost osoby, dla której jest wykonywana wróżba z koła.

PYTANIA – są bardzo ważne.

Teraz należy zadać pytanie, np.: „Co mnie czeka w najbliższym czasie?” albo „Jak mam postępować w danej sprawie?” itp. Następnie należy zamknąć oczy, zdjąć z palca pierścionek lub obrączkę i rzucić na tarczę. Otwieramy oczy i patrzymy, na jakiej liczbie znajduje się nasz pierścień i odczytujemy znaczenie wróżby. Jeśli pierścień znajduje się gdzieś pomiędzy liczbami, należy wróżbę powtórzyć, jednak nie więcej niż jeszcze 2 razy. Gdy zaś pierścień przykrywa dwie liczby, to patrzymy na tę, której większą powierzchnię zajmuje.

Wróżba z koła.

WRÓŻBA Z KOŁA – ZNACZENIE LICZB  

JEDEN

Możesz liczyć tylko na siebie, gdyż nikt z Twojego najbliższego otoczenia nie będzie chciał angażować się w Twoje problemy. Zamiast załamywać ręce, staraj się poznawać nowych ludzi, czy też nowe dziedziny wiedzy. Warto poszerzać swoje zainteresowania, gdyż dzięki temu możesz osiągnąć znaczne sukcesy w pracy – może nawet awans lub podwyżkę. Pozwoli Ci to również poznać ciekawe osoby, które chętnie posłużą Ci pomocą. Wkrótce też spotkasz bratnią duszę – kogoś, kto zaakceptuje Cię ze wszystkimi zaletami i wadami.

DWA

Ostrożnie dobieraj sobie przyjaciół. Czasami ktoś, kto powie prawdę w oczy, która zaboli, jest godniejszy zaufania niż ten, kto Cię chwali, a za plecami – obgaduje. Nie spoczywaj też na laurach, bo zawistnych osób wokół Ciebie nie brakuje. Szykują Ci się kłopoty zapoczątkowane przez kogoś bardzo Ci nieżyczliwego, obmowa lub donos. Uważaj na tzw. życzliwe osoby. Pomimo problemów i tak całkiem nieźle poradzisz sobie z nimi, ale pod warunkiem, że wreszcie przejrzysz na oczy.

TRZY

Nabierz wreszcie do siebie zaufania, gdyż wcale nie jesteś ciamajdą. Nie bój się trudnych zadań, bo dasz radę im sprostać. Stań do konkursu i to nieważne jakiego, może być nawet piękności i zawalcz o nową posadę czy też o serce osoby, na której Ci bardzo zależy. Masz ogromne szanse, aby wygrać. Zareklamuj się odpowiednio, a osiągniesz to, czego pragniesz. Nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o swoje.

CZTERY

Czy przypadkiem nie zapędziłaś/eś się w ślepą uliczkę? Nad Twoim związkiem wiszą czarne chmury, a Ty nic nie robisz, aby to wyprostować. Wiedz, że sporo wysiłku będzie Cię kosztować wyprowadzenie go na prostą. Pamiętaj jednak, że zbyt duże wymagania mogą raczej zniechęcić niż zmobilizować do czynu. Spróbuj zainteresować się problemami partnera, może wówczas lepiej go zrozumiesz.

PIĘĆ

Nie pędź tak do przodu i to jeszcze na oślep, bo wpakujesz się w kłopoty. Rozpoczynasz zbyt wiele spraw naraz i nie masz czasu, aby je wszystkie dokończyć. Taka taktyka wcześniej czy później może się na Tobie zemścić, a postępując w taki sposób, wyjdziesz na osobę niepoważną i niekompetentną. Wypełnij swoje stare zobowiązania, gdyż dopóki tego nie zrobisz, to podejmując nowe przedsięwzięcia, nie dasz rady ich ukończyć.

SZEŚĆ

Twoją największą wadą jest niezdecydowanie. Może zastanów się wreszcie, czego tak naprawdę chcesz i spróbuj jasno określ swój cel. Tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć sukces. Inaczej ciągle będziesz się kręcić w kółko. Postaraj się też trochę zrelaksować, gdyż stres, w jakim się obecnie znajdujesz, dość mocno Cię dekoncentruje. Zrób sobie przerwę, weź urlop i wyjedź – dobrze Ci to zrobi.

SIEDEM

Czy nie masz przypadkiem ochoty zrobić jakiejś rewolucji w swoim życiu? No właśnie, zastanów się nad tym poważnie, gdyż to nie jest najlepszy moment na wywrócenie swojego życia do góry nogami. Na chwilę obecną wstrzymaj się ze zmianą pracy, poważną rozmową czy zerwanie z przyjaciółmi. Niebawem wszystko samo się ułoży, pozwól więc zadziałać okolicznościom i czasowi. Nawet się nie obejrzysz, a wszystko potoczy się po Twojej myśli.

OSIEM

Obdarz większym zaufaniem znajomych i rodzinę, a na pewno okażą Ci pomoc, której teraz tak bardzo potrzebujesz. Dzięki ich wsparciu szybciej uporasz się z kłopotami, które Cię dopadły. A ich życzliwość pozwoli Ci optymistycznej spojrzeć w przyszłość. Daj sobie pomóc! Nie zawsze wszystko można robić samemu.

DZIEWIĘĆ

Masz trudności z porozumiewaniem się z otoczeniem, uważasz, że wszyscy są przeciw Tobie? Sytuacja się poprawi, gdy wreszcie przestaniesz ich ciągle pouczać. Nikt nie lubi belferskiego tonu, dlatego wszyscy Cię unikają. Nie bądź tak pewna/pewny swoich racji – inni też miewają dobre pomysły. Daj im dojść do głosu, a już wkrótce zobaczysz poprawę.

DZIESIĘĆ

Nie licz na to, że coś zrobi się samo. Przestań też kryć się po katach, wykaż się inicjatywą. Chcesz zmienić pracę? Nowa praca sama nie spadnie Ci z nieba. Zacznij wreszcie przeglądać oferty, składać CV, a z pewnością ktoś się do Ciebie odezwie. A może partner zatruwa Ci życie? Tupnij nogą i powiedz, co o takim zachowaniu myślisz. Może i trudno jest zmienić stare nawyki, ale żyć z nimi – nie ma sensu. Zawalcz wreszcie o swoją przestrzeń życiową. Dasz radę.

Tutaj znajdziecie – ciąg dalszy wróżby z koła.

ZAPRASZAM

Warto też skorzystać z wróżby – „Magia kresek”.

Znacz swój dzień narodzin? Nawet jeśli nie – to i tak warto zajrzeć tutaj.