PIĄTEK 13 – CZY JEST PECHOWY?

Dlaczego większość ludzi uważa, że piątek 13 jest pechowy? Czy powinniśmy się bać takiego układu? W jaki sposób się zabezpieczyć, aby pech nas nie dosięgnął?

Niezwykle rzadko w ciągu roku zdarza się układ piątek 13. Ale kiedy w kalendarzu widzimy taką datę, to co niektórym włos na głowie się jeży. Znam też takie osoby, które starają się nawet nie wychodzić z domu, aby nie przyciągnąć do siebie pecha… Na szczęście w tym roku właśnie w sierpniu jest to jedyny dzień, kiedy 13 przypadnie akurat w piątek. Osobiście nie uważam, aby ten dzień był pechowy, ale nigdy nie wiadomo, zawsze może się coś nieoczekiwanego przytrafić, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność.

Czy naprawdę piątek 13 jest pechowy?

Trudno do końca jest stwierdzić, gdyż często jest to uzależnione od naszego nastawienia się na ten dzień, bądź też znalezienia się w niekorzystnej dla nas sytuacji. Każdy inaczej będzie odbierał tę datę. Z pewnością jedno jest ważne – nie należy wszystkiego brać dosłownie, gdyż złe nastawienie może przyciągnąć do nas pecha.

We wcześniejszych postach już pisałam, skąd się wziął ten zwyczaj i co robić, aby piątek 13 nie był dla nas zbytnio uciążliwy. Prawda o dniu piątek 13 – z tego postu dowiecie się, jaka jest prawda o tym dniu.

Piątek 13 – czy jest pechowy? – sami to oceńcie.

A co mają powiedzieć ci, którzy urodzili się 13 i na dodatek w piątek? Przecież nie mogą żyć w ciągłym przeświadczeniu, że są życiowymi pechowcami. Wręcz przeciwnie, znam takich, którzy mają wyjątkowe szczęście i faktycznie tak jest.

Może więc, zamiast zamartwiać się na zapas, warto wziąć piątek 13 za przysłowiowe rogi i zmierzyć się z nim.

Skoro jednak nadal nie jesteście przekonani, że ten dzień można przeżyć „normalnie”, to zapraszam do zapoznania się z kilkoma radami, jak uniknąć pecha w piątek 13. To taki krótki poradnik od momentu wstania z łóżka aż do położenia się spać. Może przeczytawszy te porady dacie radę w miarę poprawnie funkcjonować i przede wszystkim – nie stresować się piątkiem 13. To tak na przyszłość!

piątek 13

Z ostatniej chwili…

Właśnie moja znajoma podpowiedziała mi, w jaki sposób odpędzić od siebie pecha. No cóż, każda rada mile widziana. Otóż dowiedziałam się, że najlepszym sposobem, aby nas pech nie dopadł w piątek 13, najlepiej jest mieć przy sobie coś, co zawsze przynosi szczęście. Nie powiem, żeby nie miała racji, bo ja zawsze mam w torebce przedmiot, z którym nigdy się nie rozstaję, a naprawdę przynosi mi szczęście. Jeśli ktoś nie wie, co zabrać ze sobą – podaję kilka wskazówek. Na szczęście noszę też Pierścień Atlantów, o którym już wcześniej pisałam, i jak dotąd nigdy się na nim nie zawiodłam. Może Wam też pomoże…

Znaki przynoszące szczęście – zapraszam.

Może tych kilka porad zapewni Wam lepsze przeżycie dnia i pozwoli na poprawne funkcjonowanie.

Czas spadających gwiazd.

Sierpień to miesiąc, w którym nocą można zobaczyć spadające gwiazdy. Spoglądając w niebo, warto wiedzieć, że gwiazdy także mogą przynieść szczęście. W jaki sposób? Zapraszam do przeczytania krótkiego artykułu, mówiącego o tym, w jaki sposób dzięki gwiazdom możemy znaleźć miłość lub pieniądze.