Margo Seila

Margo Seila – jedyny w Polsce portal magiczny, gdzie dowiesz się czegoś więcej o sobie oraz poprawisz jakość swojego życia!

Cześć!

Niezmiernie mi miło, że TU zaglądasz 😉 Być może jesteś tu pierwszy raz, a może widzimy się regularnie! Niezależnie od tego, jak często tu bywasz – Twoja wizyta zawsze mnie cieszy.

Jeśli nie wiesz, co tu znajdziesz, postaram się wprowadzić Cię w mój magiczny świat…

Margo Seila

Co znajdziesz na portalu Margo Seila?

Portal Margo Seila powstał z myślą o poprawie życia przy użyciu wiedzy, jakiej ze szkoły nie wyniesiesz. Świat to miejsce, gdzie to co nas otacza, to nie tylko to, co odczuwamy naszymi pięcioma zmysłami.

Zaraz pod logo Margo Seila znajdziesz następujące menu:

  • Twoje wnętrze
  • Ty na zewnątrz
  • Życie wg Seila
  • O książce

Twoje wnętrze to zakładka, w której znajdziesz mnóstwo interesujących informacji na temat Twój i Twoich bliskich. Są one ściśle związane z Twoim wnętrzem, właśnie dlatego też spodziewaj się tam wszelkiego rodzaju horoskopów indywidualnych jak i dla par. Oprócz tego są tam też hasła: moc myśli i moc słowa, w których dowiesz się, że zarówno myśli jak i Twoje słowa mają moc sprawczą. Mając tą wiedzę, możesz wiele w swoim życiu zmienić na swoją korzyść!

Ty na zewnątrz to wszystko to, co Cię otacza i jednocześnie może mieć wpływ na Twoje życie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czasem wystarczy zrobić małe przemeblowanie wokół siebie, aby poczuć się lepiej 😉

Życie wg Seila to takie moje małe miejsce, w którym dzielę się z Tobą moim życiem. Tym co mnie spotkało, tym się akurat dzieje oraz tym, co będzie.

Ostatnia zakładka O książce to właśnie moja twórczość. Teraz znajdziesz tam dwie części Tajemnicy Bransoletki – polskiej powieści fantasy o przygodach 15-o letniej Patrycji, która pewnego dnia otrzymuje nadzwyczajną bransoletkę… Ona wprowadzi Cię w swój szalony świat, szkolne perypetie i miłosne zawirowania.

 

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie!

 

Pozdrawiam ciepło,

Margo Seila

 

 

Zamawiam książki

Zajrzyj też tutaj
.
zzBLOGowani.pl modna_polka