Urodzeni 11 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest niezwykle ambitna, do życia nastawiona bojowo, działa szybko i zręcznie.

Urodzona 11 marca posiada silny i wyniosły charakter. Ma władcze usposobienie i raczej nie należy do osób bezkonfliktowych. Jest to wybitna jednostka, która działa zdecydowanie, szybko i zręcznie. Ma przenikliwy i wyostrzony umysł, zawsze zdecydowany, dlatego osiąga doskonałe rezultaty. Mimo swej przebojowości, nie zawsze udaje się jej osiągnąć szczęście w życiu. Ciągle układa wspaniałe i fantastyczne projekty, w czym pomaga jej bujna wyobraźnia.

Osoby z 11 marca zazwyczaj posiadają jakieś tajemnice, lub zostają wplatani w tajemnicze przeżycia. Z niezwykłą precyzją przenikają tajemnice innych ludzi, nie ujawniają natomiast swojej życiowej działalności. Lubią rozsiewać wokół siebie otoczkę tajemniczości. Natomiast nie lubią wysuwać się na pierwszy plan, wolą niekiedy pozostać w ukryciu. Jeśli chodzi o cele, to są to osoby niezwykle zawzięte i uparcie realizujące swoje ambicje, przez co często źle działają na otoczenie. Nie można o nich mówić, że są zarozumiali, ale bardzo trudno jest ich zadowolić. Ludzie z zewnątrz mają problem w rozszyfrowaniu ich zamierzeń i nie potrafią ich przejrzeć.

Pomimo wielu trudności potrafią rewelacyjnie torować sobie drogę, a ich instynkt nieomylnie wiedzie ich do upragnionego celu. Zwinni, potrafią dostosować się do każdej sytuacji i są przy tym bardzo sympatyczni. Lubią zmiany i wszystko, co jest pasjonujące.

Kobiety z tego dnia posiadają dużo wdzięku, delikatności i nie zawsze w życiu czują się szczęśliwe.

Czego powinni się wystrzegać?

Ich uczucia nie zawsze idą w parze z umysłem. Dodatkowo poprzez swoje częste niezadowolenie, potrafią popadać w kłótnie i spory z otoczeniem i przez to mogą zostać zranieni.

Posiada podwójną naturę i dlatego niekiedy może wykonywać dwa zawody, lub posiadać dwa ogniska domowe.

Ty też masz urodziny właśnie 11 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉