Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku

Poruszałam już różne horoskopy jednak zabrakło mi jeszcze opisu znaków zodiaku, które są najpowszechniej stosowane. Oczywiście wszystkie horoskopy należy brać z przymrużeniem oka, gdyż każdy z nas jest inny, niepowtarzalny, więc trudno byłoby wszystkich poszufladkować. Jednak trochę astrologii nie zaszkodzi wprowadzić do naszego życia. Myślę, że żadne horoskopy czy przepowiednie nie powinny zastąpić nam możliwości decydowania o swoim życiu. Mogą jednak pomóc nam zrozumieć siebie i innych ludzi.

Nie sposób stworzyć tutaj indywidualnego horoskopu, gdyż do tego potrzeba informacji takich jak choćby data urodzenia, godzina i wiele innych. Mimo to warto poznać predyspozycje swoje i naszych najbliższych. Pokrótce w każdym ze znaków opiszę temperament, osobowość i zawód, który jest (zdaniem astrologów) najodpowiedniejszy dla danego znaku zodiaku. Znajdziecie tam również kamienie, które pasują do znaku oraz informacje charakteryzujące zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Przeczytajcie jak najwięcej o swoim znaku zodiaku, poznajcie jego zalety i wady, a być może dowiecie się rzeczy o sobie o których wcześniej nie mieliście pojęcia.

Zapraszam więc do krótkiej charakterystyki każdego ze znaków zodiaku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamawiam książki

Zajrzyj też tutaj
.
zzBLOGowani.pl modna_polka