Każde imię jest magiczne. Magia imion istnieje.

Od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem poruszenia tematu magii imion, tym bardziej że miałam sygnały, aby się tym zająć. Początkowo nie wiedziałam, czy ma to sens, gdyż w Internecie mnóstwo jest informacji dotyczących znaczenia imion. Jednak po namyśle doszłam do wniosku, że czemu nie, tym bardziej że postaram się w moich artykułach nie powielać tego, co już zostało napisane. Nie twierdzę, że całkowicie mi się to uda, ale spróbuję zająć się tym, gdyż mnie także to interesuje.

Zapewne wiecie, że każde imię ma swą tajemną moc i albo może przynieść noszącemu je szczęście, albo kłopoty. Tak to właśnie wygląda. Niezmiernie ważne jest także i to, aby oprócz zgodności z naszym znakiem Zodiaku, nasze imię znajdowało się w zgodzie z wibracjami miejsca, w którym żyjemy. Tutaj zapewne będzie problem, gdyż nie da się przewidzieć tego, gdzie w przyszłości będzie żyło nasze dziecko. Mimo to warto, chociażby spróbować dostosować się do tych okoliczności.

Co jakiś czas będę opisywała jedno imię, ale za to będzie to dość szczegółowy opis. Poniżej będę umieszczała imiona, które znajdziecie na stronach blogu.

Ważne!

Przypuszczam, że niektórzy, czytając charakterystykę imion, zapłaczą, że ich imię nie jest tak przebojowe. Zawsze można nagiąć LOS i przywołać do siebie szczęście, przebojowość czy inne pozytywne cechy wynikające z danego imienia. To nic trudnego! Wystarczy, że pozwolisz nazywać siebie innym imieniem, twierdząc, że to Twój nowy pseudonim.

Magia imion naprawdę istnieje.

Zapraszam do czytania i weryfikowania opisów. Mam nadzieję, że znajdą się chętni, którzy podzielą się ze mną swoimi doświadczeniami z opisywanym imieniem.

Zajrzyj też na stronę Numerologii – zapewniam Cię, że znajdziesz tam ciekawe informacje dotyczące swojej osoby.

Magia imion – opis imion

Magia imion - Agata
Magia imion - Arkadiusz
Magia imion - Zofia
Magia imion - Franciszek
Magia imion - Justyna
Magia imion - Joanna
Magia imion - Filip

 

Zamawiam książki

Zajrzyj też tutaj
.
zzBLOGowani.pl modna_polka