Urodzeni 26 sierpnia

Urodzeni 26 sierpnia są bardzo pracowici. Ponadto lubią fantazjować i zawsze chętni do udzielenia pomocy słabszym.

Wyróżnia ich niezwykła wrażliwość, skłonność do komunikowania się z siłami nadprzyrodzonymi oraz niebywała intuicja i jasnowidzenie. Są to bardzo inteligentne i błyskotliwe osoby, które niemalże w każdej sytuacji potrafią być odważne i zachować zimną krew. Nie potrafią odmówić ludziom w potrzebie i chętnie się nimi opiekują.

Pomimo skłonności marzycielskich, osoba urodzona w tym dniu, twardo stąpa po ziemi. Posiada zdolności literackie i dziennikarskie. To bardzo dobry pracownik, zawsze fachowo i twórczo wykonuje każdą pracę. Interesuje ją przyroda, nauka, zwłaszcza chemia, gdyż lubi wszelkie doświadczenia i eksperymenty. Dzięki swym zdolnościom  i umiejętnościom przewidywania niektórych sytuacji, potrafi całkiem nieźle ustawić się w życiu.

Zdarza się, że nie zawsze chce jej się coś robić, woli posiedzieć i pomarzyć, jednak mimo to, jest to osoba szczera, otwarta i lojalna w swym postępowaniu.

Zawód dla tych osób:

Posiada także umiejętności w kierunku nauk ścisłych, dlatego może zajmować stanowiska związane z handlem i dobrze sobie tam radzić.

Zalety urodzonych 26 sierpnia:

Są to osoby bardzo mądre, przezorne, posiadające szerokie horyzonty.

Wady tych osób:

Największą wadą tych osób jest to, że są egoistami i lubią krytykować innych. Ich nadmierne zainteresowanie szczegółami często sprawia, że nie dostrzegają całości.

Jednak to ludzie, którzy nie tak łatwo rezygnują ze swych planów, dzięki temu często okazuje się, że wychodzi im to na korzyść.

Może się zdarzyć, że zakończą swój żywot poza granicami swego kraju.

Ty też masz urodziny właśnie 26 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉