Urodzeni 27 sierpnia

Urodzeni 27 sierpnia są osobami poważnymi, nie znoszą kłamstwa i udawania. Posiadająca silną wolę, zawsze gotowi do ciężkiej i wytrwałej pracy.

Jest to człowiek niezwykle inteligentny, który w swym działaniu wykorzystuje zdrowy rozsądek. Jego psychika, mimo młodego wieku, jest bardzo dojrzała, poważna, a cele jakie sobie stawia, niebywale racjonalne i słuszne, dlatego ma szansę na ich spełnienie. Interesuje się sztuką, w szerokim tego słowa znaczeniu, sam nieraz przejawia zdolności artystyczne. Jest to niezwykła postać, o poglądach nieco filozoficznych, obdarzona niebywałą intuicją. Łączy go szczególna więź z ojcem.

Zorganizowany, działający w sposób przemyślany, zdarza mu się też być po trochu egoistą, jednak nie przeszkadza mu to w wykonywaniu swej pracy. Posiada pewne nawyki i upodobania, które mogą mieć związek z ziemią. Lubi rolnictwo i chętnie przebywa na wsi w ciszy i spokoju. Dzięki rolnictwu i inwestycjom poczynionym w tym kierunku, może osiągnąć doskonałe rezultaty materialne.

Wady:

Niekiedy bywa ogólnikowy i nazbyt schematyczny. Jest też osobą dość rozrzutną i zdarza mu się wydać pieniądze na zbędne rzeczy.

Do czego powinien dążyć?

Powinien bardziej zawierzyć swej intuicji i głosowi rozsądku niż zimnej kalkulacji. Często te osoby można porównać do niewierzącego Tomasza, który musi najpierw zobaczyć, dotknąć, a dopiero uwierzy, że warto coś zdziałać w danym kierunku. Pomimo tego, jest to osoba niezwykle wrażliwa, bardzo silnie odczuwa oddziaływania i energię innych ludzi. Dlatego też często, to właśnie otoczenie wywiera na niego i jego decyzje silny wpływ.

Zdrowie:

Jeśli chodzi o zdrowie, to organizm takiego człowieka jest dość silny, ale liczne troski i niepowodzenia życiowe mogą odbić się niekorzystnie na jego zdrowiu.  Osoba ta powinna zadbać przede wszystkim o racjonalne odżywianie się, zastosować nawet jakąś mało drastyczną dietę, gdyż ludzie ci miewają kłopoty z jelitami.

Podsumowanie:

Osoba urodzona 27 sierpnia okazuje się być bardzo przydatna dla społeczeństwa, zwłaszcza w późniejszym wieku, gdyż nabiera tzw. doświadczenia życiowego. Są to osoby, które żyją długo i intensywnie.

W efekcie końcowym i tak ludzie ci zdobędą prestiż, pieniądze i będą rozkoszować się życiem.

Ty też masz urodziny właśnie 27 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉