Urodzeni 15 maja

Urodzeni 15 maja to osoby wierne, odpowiedzialne, wrażliwe i godne zaufania. Wierzą w prawdziwą i romantyczną miłość, która przetrwa do końca ich dni.

Ludzie ci odznaczają się bardzo dobrą intuicją i starannością, dlatego potrafią sobie poradzić w trudnych sytuacjach życiowych. Z reguły są osobami z pewnym bagażem doświadczeń i mają za sobą sporą liczbę przygód o których nie zawsze chcą pamiętać. Optymistycznie patrzą w przyszłość, a jeśli zajdzie potrzeba potrafią także zaryzykować, co często okazuje się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Wykazują duże zdolności poetyckie, literackie, dzięki temu często osiągają karierę naukową.

Nie są samotnikami, jednak lubią przebywać w samotności i uważają, że są na tyle wystarczalni i inteligentni, że nie są w stanie nudzić się z samym sobą. Trzeba przyznać, że jednostki te posiadają trochę dziwny charakter i nie często spotykany. Pomimo, iż przebywają oni pomiędzy ludźmi, to okazuje się, że tak naprawdę, żyją obok nich, w swoim własnym świecie myślowym i przez to, nie zawsze są przez nich rozumiani.

Jest stały, wytrwały, odważny, w życiu aktywny i odznacza się dużym rozwojem umysłowym. Z natury jest dumny i wyniosły, chociaż nie zawsze to okazuje. Przestrzega prawa, a jego charakter bywa surowy i jeśli zajdzie potrzeba, potrafi użyć siły. Nie ma zbyt wielu przyjaciół.

Jeśli chodzi o związki partnerskie, jednostki te potrafią stworzyć ciepły i stabilny związek z drugą osobą, często uzależniając się od drugiej osoby emocjonalnie. Bardzo nie lubią kłamstwa i oszustwa.

Co mu grozi?

Schyłek jego życia może być mało przyjemny, jeśli nie zmieni pewnych zachowań i nie wyzbędzie się uprzedzeń.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci te potrzebują bardzo starannego wychowania, gdyż pozostawiane samemu sobie mogą stać się złośliwe i kłamliwe. Potrafią także użyć siły, aby dostać to, czego chcą.

Ty też masz urodziny właśnie 15 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉