Urodzeni 28 maja

Urodzeni 28 maja to osoby, które do życia nastawione są pokojowo. To typowi porządniccy, którzy wokół siebie pragną widzieć ład, porządek, no i zgodę.

Jego usposobienie jest bardzo szlachetne, dlatego w życiu dąży do tego, aby osiągnąć zadowolenie i pełnię szczęścia. Jeśli chodzi o jego zachowanie, to należy do ludzi uprzejmych, ujmujących i delikatnych, budzących powszechną sympatię. To osoby pełne gracji i wdzięku, a do tego grzeczne i sympatyczne. Zawsze elegancko i schludnie ubrani.

Zalety tych osób:

Posiadają bardzo dobrą pamięć, lubią rozmyślać nad sensem życia i zastanawiać się nad dalszym swoim życiem. Mimo, iż ich wyobraźnia nie należy do zbytnio rozwiniętych, to wykazują oni zainteresowania literackie i naukowe. Niezwykle chętnie udziela wszelkich rad swoim znajomym i jest przekonany o ich słuszności.

Jest zwolennikiem wszelkiego piękna i sztuki, wokół siebie chce widzieć tylko harmonię i zgodę. Kiedy uda mu się pozytywnie wykorzystać swoje zdolności, to wtedy może osiągnąć wysoki poziom rozwoju pod względem umysłowym i duchowym. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to z pewnością założy związek z prawdziwej miłości, który będzie szczęśliwy i trwały. Lubi także swatać swoich znajomych i ma do tego szczęśliwą rękę.

Związki tych osób:

Najlepiej, zarówno w związku, jak i w przyjaźni, czuje się z osobami urodzonymi od 21 stycznia do 20 lutego, oraz od 22 września do 22 października.

Charakter kobiety z tego dnia:

Kobieta z tego dnia wyróżnia się swymi umysłowymi zdolnościami, dąży do tego, aby być postępowa i niezależna od nikogo. Niestety, wraz z wiekiem staje się coraz bardziej władcza, ale jednocześnie też jest nerwowa i niespokojna z tendencją do popadania z jednej krańcowości w drugą. Często też może być niezadowolona ze swego związku, wówczas tworzy drugi, który okazuje się zazwyczaj dużo trwalszy niż ten pierwszy.

Ty też masz urodziny właśnie 28 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉