Często nie radzimy sobie w życiu! Twierdzimy, że los nie jest nam przychylny… To nie jest prawdą. Wystarczy tak niewiele, aby to zmienić.

Co zrobić, aby moje życie zaczęło się wreszcie układać?

Mam przyjemność przedstawić Tobie moje nowe dziecko! 

Jest to e-book, czyli książka w najbardziej pożądanej przez większość z Was formie. Nie jest to zwykła książka i w sumie jakby się dłużej zastanowić, to jest to bardziej DROGOWSKAZ do realizacji Twoich marzeń.

Wiosna to drugi taki szczególny czas, zaraz po Nowym Roku, kiedy czujemy, że teraz jest właściwy moment na zmiany! Że to właśnie teraz mi się uda. I coś w tym jest – budzimy się z zimowego snu i głodni słońca, pod jego wpływem czujemy w sobie moc, której jakby wcześniej nie było.

I to idealny czas, by wykorzystać tę energię we właściwym kierunku, aby przysporzyła Ci radości, a nic nie jest bardziej pożądane jak realizacja naszych marzeń i celów.

Te oczywiście będą się różniły, ale też będą miały pewne cechy wspólne, pewne obszary, które je łączą.

Afirmacje – Walka z podświadomością to Twój pierwszy krok ku szczęściu, który pozwoli Ci w łatwy i prosty sposób zrozumieć istotę realizacji Twoich dążeń! W końcu Ci się uda! Wiem to, bo sprawdziłam to na sobie nie tylko ja!

afirmacje e-book

Co znajdziesz w środku?

Dowiesz się, co to są afirmacje i jak je stosować, aby przyniosły oczekiwany efekt.

Znajdziesz gotowe do użycia autorskie afirmacje, a jest ich tam aż 91!

I na końcu mam dla Ciebie specjalny prezent 😉

Darmowe Afirmacje e-book. Wystarczy, że w komentarzu napiszesz: „Chcę tego e-booka”, a wyślę Ci go na Twój adres e-mail.

 

Zamawiam książki

Zajrzyj też tutaj
.
zzBLOGowani.pl modna_polka