Jak pomóc sobie spełnić marzenia?

         

 

Marzenia – czy można je spełnić? W jaki sposób?

Wcześniej pisałam o potędze podświadomości dzięki której możemy zaprogramować swoje życie. No właśnie, a co jeśli ktoś nie potrafi przestawić się na inny sposób myślenia, bądź zwyczajnie poddaje się, gdyż brakuje mu samozaparcia?

Można pomóc sobie w inny sposób. Nasz mózg potrafi wiele, a nawet powiedziałabym, że jego możliwości są ogromne… Trzeba tylko pomóc naszej podświadomości zmienić nasz dotychczasowy tok myślenia. Proponuję wykorzystać w tym celu amulety i talizmany w zależności, czego potrzebujemy w danym momencie.

Aby zdecydować się, co wybrać amulet czy talizman, postaram się już w najbliższym artykule dostarczyć Wam nieco informacji na temat obydwu. Jest to ważne abyście mogli przygotować dla siebie ten jeden, który zapewni Wam szczęście i częściowo, być może, zmieni sposób myślenia.

Niemalże od stuleci ludzie używali zarówno amuletów jak i talizmanów. Wykorzystywali je do różnorakich celów. Jedne chroniły przed niebezpieczeństwem, czymś złym, chorobami, kradzieżami, czy innymi sytuacjami. Natomiast drugie, miały pomagać w zdobyciu bogactwa, miłości, znalezieniu dobrej pracy i innych sprawach. Nie będę wymieniać sytuacji, którym mają one służyć, gdyż to uzależnione jest od każdej osoby indywidualnie. To my musimy sprecyzować na czym nam zależy i dobrać sobie odpowiedni do tego „magiczny” przedmiot.

Z czego zrobić amulet czy talizman?

Zarówno amulety jak i talizmany, mogą być wykonane z przeróżnych materiałów i substancji, wszystko uzależnione jest od naszej potrzeby. Oczywiście w Internecie znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tych magicznych przedmiotów. Jednak ja uważam, że aby zrobić dla siebie taki przedmiot przynoszący szczęście, wcale nie musimy mieć do tego jakichś specjalnych predyspozycji. Często wystarcza nam nasza intuicja i podświadomość, która podpowiada nam, bądź sugeruje, czego w danej chwili potrzebujemy, z czym mamy problem i czego użyć (mam na myśli jakiś przedmiot np. czerwone serce – miłość, podkowa – szczęście itp.). Każdy może mieć całkowicie inne skojarzenie z przedmiotem przynoszącym szczęście, bądź nas ochraniającym. Jest to uzależnione tylko i wyłącznie od nas.