Urodzeni 23 lipca

Urodzeni 23 lipca znają się na ludziach, a wolność cenią sobie ponad wszystko.

Jest to człowiek bardzo inteligentny, czujny, bystry, przedsiębiorczy, a jego temperament – nieposkromiony i samowolny, jednak miłość często przesłania mu świat.

Nad wszystkie inne wartości – bardzo ceni sobie wolność i nie bardzo przywiązuje wagę do zdania innych. Nie zwraca uwagi na otoczenie, a w życiu podąża własną drogą, gdyż jego silna wiara w siebie i we własne możliwości jak gdyby przekonuje go, że jest w stanie zdziałać więcej niż inni wokół niego.

Potrafi trafnie wydać osąd o ludziach, wykazując się przy tym dużą intuicją oraz niezwykle silnie rozwiniętym poczuciem sprawiedliwości. Chociaż doskonale orientuje się w naturze ludzkiej, nie potrafi dać sobie rady z samym sobą, ponieważ jeśli już kocha, to to uczucie jest gorące i głębokie.

Lubi wspominać stare dzieje i chętnie się nimi dzieli z najbliższymi. Wykazuje też zainteresowania historią i dziejami własnego rodu. Nie zawsze dobrze się czuje w obecnych czasach, uważa, że dawniej ludzie mieli inne priorytety i wiedli ciekawsze życie.

Jest to osobowość głęboka, milcząca i zamknięta w sobie. Niechętnie pozbywa się różnych rzeczy, chyba, że w zamian otrzyma coś lepszego i cenniejszego.

Co mu grozi?

W związku z tym, że lubi podróżować, może być narażony na trudności i niebezpieczeństwa.

Wady:

Pomimo, iż jest bardzo pewny siebie, to jednak jego charakter jest zmienny i chwiejny, przy czym ma skłonności do zmiany raz obranego kierunku, co może doprowadzić go do niekorzystnych zmian w jego życiu. Także jego nadmierna wrażliwość powoduje, że łatwo zraża do siebie ludzi.

Gdy napotka na swej drodze utrudnienia, wówczas potrafi wycofać się z obranej drogi.

Z wiekiem jego pozycja życiowa stopniowo się stabilizuje, dzięki temu może osiągnąć powodzenie i cieszyć się własnym domkiem.

Ty też masz urodziny właśnie 23 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉