Urodzeni 23 czerwca

Urodzeni 23 czerwca należą do osób niezmiernie delikatnych, posiadających łagodne usposobienie. Są także bardzo spostrzegawczy, wywierają silny wpływ na otoczenie. 

Należy do bardzo sympatycznych osób, do wszystkiego jest nastawiona pokojowo, jest bardzo zadowolona z siebie i ze swojego życia. Posiada zrównoważony charakter, w dodatku jest bardzo wesoła, zwłaszcza można to dobrze zaobserwować w podeszłym już wieku. Ma wielki dar spostrzegania, a dzięki swej ogromnej intuicji potrafi odgadywać wiele rzeczy niejasnych i ukrytych.

Zalety tych osób:

Jest bardzo wrażliwy i zmysłowy, uwielbia publiczne wystąpienia i potrafi fascynować otoczenie. Jego usposobienie jest czułe i kochające, bardzo szybko i silnie przywiązuje się do niektórych osób z którymi później chętnie spędza czas i je kocha.

W miłości są oni zazwyczaj bardzo szczęśliwi, a małżeństwo ich jest harmonijne. Zazwyczaj wykonuje zawód związany z licznymi podróżami. Często jest bardzo związany z określonymi ludźmi oraz bardzo kocha swój kraj. Nie należy do osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania, ale jeśli ma prawo wyboru, to chętnie decyduje się na mieszkanie w pobliżu wody. Tak potrafi manewrować, że zawsze dobrze na wszystkim wychodzi, w dodatku potrafi zbić całkiem pokaźny majątek. Z reguły nie narzeka na brak pieniędzy, stać go na wszystko.

Może się zdarzyć, że pierwsza połowa jego życia nie będzie należała do udanych, może ich w tym okresie spotkać wiele przykrości. Ale w drugiej połowie życia, ich kariera nabiera rozpędu i po pewnym czasie wszystko się stabilizuje.

Wady osób urodzonych w tym dniu:

Największą wadą tcyh osób jest ich nadmierna próżność i lekkomyślność. W dodatku często ludzie ci osądzają innych po wyglądzie, a nie po tym, co mają w środku.

Ty też masz urodziny właśnie 23 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉