BLIŹNIĘTA

BLIŹNIĘTA – ZNAK ZODIAKU

(21 maja – 21 czerwca)

Hasło astrologiczne: MYŚLĘ

Cechy ogólne: podwójna osobowość, wszechstronność i częsta nerwowość

Szczęśliwe klejnoty: bursztyn, szmaragd, kamień księżycowy, agat, fluoryt, perła

Szczęśliwy kolor: żółty

Najlepszy dzień na podejmowanie decyzji: środa

Planeta patronująca temu znakowi: Merkury

 

BLIŹNIĘTA

 

BLIŹNIĘTA  – CHARAKTER I OSOBOWOŚĆ

Bliźnięta to osoba, która jest ruchliwa, szybko nawiązuje znajomości, a przy tym jest straszną gadułą. W odróżnieniu od innych znaków Bliźnięta silnie ulegają wpływom otoczenia, dlatego ważne jest w jakim towarzystwie przebywają. Od wyboru przyjaciół i kolegów będzie wiele zależało, kim i jaki będzie Bliźniak w najbliższym czasie. W swym życiu ciągle szukają zmian, gdyż nie zawsze dobrze czują się w danym otoczeniu.

Posiadają szerokie zainteresowania, ale nie zawsze potrafią je trafnie wykorzystać dla swoich celów. Jednak ich spryt w połączeniu z inteligencją może zaowocować korzystnie, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę. To osoby dość nerwowe, co powoduje u nich różnego rodzaju schorzenia. Często wystarczy usunąć przyczynę nerwów, a szybko powracają do zdrowia.

Odradza się im spożywanie napojów alkoholowych, nawet w małych ilościach, gdyż dla osób spod tego znaku, ma on wręcz niszczycielską moc.

Cechy pozytywne to: inteligencja, zaradność życiowa i pomysłowość.

Cechy negatywne to: przebiegłość i niestałość.

PRACA W ŻYCIU BLIŹNIAKA

Praca w ich życiu odgrywa duże znaczenie tylko wówczas, gdy pomaga im być w ruchu. Bliźniętom zaleca się częste podróże, zmiany pracy lub taką pracę, dzięki której będą mieli kontakt z ludźmi. Najodpowiedniejszym zawodem dla tego znaku jest dziennikarstwo lub praca związana ze sztuką, literaturą bądź nauką. Całkiem nieźle też czują się w zawodzie prawnika. Bardzo często osiągają szczyty, ale tylko wtedy, gdy są pod właściwym wpływem rodziny lub partnera życiowego.

Bliźnięta różnej płci mają odmienną osobowość!

Kobieta spod znaku Bliźniąt

Pani Bliźniak jest osobą bardzo aktywną i na ogół niestałą. Jest jednak niezależna, dlatego partnerzy zazwyczaj się z nią nie nudzą. Idealnie potrafi łączyć swoje życie zawodowe z osobistym. Pragnie mężczyzny silnego z twardym charakterem, jednak nie zawsze potrafi dzielić z nim swoją niezależność. Natomiast od mężczyzn słabych ucieka, nie czuje się z nim komfortowo. Ponieważ nie należy do osób stabilnych, często odchodzi i powraca do swojego mężczyzny. Jeśli wcześnie wyjdzie za mąż to będzie to udany związek.

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt

Mężczyzna spod tego znaku nie powinien zbyt wcześnie się żenić, ponieważ w miłości poszukuje ciągłych zmian. Także wierność nie jest jego najmocniejszą stroną, co może prowadzić do rozwodu lub rozstania.

Aby osoby spod znaku Bliźniąt były szczęśliwe powinny ciągle poszerzać swoją wiedzę o świecie i nie tylko. Powinny także bardziej popracować nad sobą, aby wyrobić w sobie większą pewność siebie. Wówczas będą mieli prawdziwą satysfakcję życiową.

Poznaj także swój chiński zodiak lub horoskop według daty urodzenia.