Urodzeni 18 stycznia

Urodzeni 18 stycznia należą do osób ambitnych, inteligentnych, które interesują się historią.

Posiada rozwinięty umysł, potrafi jasno i logicznie myśleć. Jeśli otrzyma odpowiednie wykształcenie, to może okazać się wybitnym i bardzo pożytecznym człowiekiem w społeczeństwie. Ich charakter nie jest zbytnio skomplikowany, jednak potrafią być niekiedy niemili, ale nigdy nie płytcy i powierzchowni.

Charakter urodzonych w tym dniu:

Mimo, iż miewa humorki, to jest to osoba dobroduszna, uprzejma i nigdy nie udaje, zawsze mówi, to co myśli. To typowy tradycjonalista, który dba, aby w jego domu nie zabrakło akcentów narodowościowych, bardzo interesuje się historią. Jest także zwolennikiem starożytności i często podejmuje studia w tym kierunku. Nie jest też pozbawiony materializmu i to w czystej postaci. Nie jest to jednak zły człowiek, ale często przez otoczenie bywa postrzegany jako osoba pozbawiona wdzięku i mało elegancka. Lubi podróże, dalekie spacery i sport.

Nie ma zbyt wielu przyjaciół, gdyż nie utrzymuje kontaktu z równymi sobie. Woli zadawać się z osobami o wyższym statusie materialnym, lub woli opiekować się słabszymi. W miłości jest zaborczy i egoistyczny, nie rozumie, że miłość polega na wzajemnym zaufaniu i uczuciu. Nie odczuwa zazdrości, tylko gniew, że został czegoś pozbawiony, gdyż uważa, że niewierność jest zwyczajną kradzieżą.

Często w dzieciństwie  jest słaby i pozbawiony odporności. Pierwsze lata jego życia należą do najgorszych, gdyż wtedy nie radzi sobie z niczym i przytrafia mu się wszystko, co najgorsze. Gdy jednak ten okres życia przemija, to wtedy jego życie ulega radykalnej zmianie i wszystko zaczyna mu się układać, tak jak sobie tego życzy. W wieku dorosłym osiąga szczyt swej kariery, wtedy osiąga stabilizację, łagodnieje i zaczyna szukać przyjemnego dla siebie towarzystwa.

Podsumowując, życie tego człowieka zaczyna niezbyt ciekawie. Za to okres średni i późniejszy należy do niego i wtedy osiąga pełnię szczęścia.

Ty też masz urodziny właśnie 18 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉