Urodzeni 10 lutego

Osoba urodzona w tym dniu często swoimi myślami wybiega w przyszłość.

Urodzona 10 lutego została obdarzona dużymi zdolnościami, jakie posiadają tylko nieliczne osoby. Trzeba jej przyznać, że potrafi rozwinąć się i wyrazić w życiu. To przedstawiciel wszelkich nowości, postępu i idei, lubi zagłębiać się w najnowsze kierunki sztuki i filozofii.

To niezmiernie uduchowione osoby, które pragną przekazać innym swe odczucia i zaszczepić je w nich. Uwielbia naturę, kocha przyrodę i pragnie pojąć, i zrozumieć jej życie. Wszędzie poszukuje prawdy, z życzliwością odnosi się do wszelkich poglądów humanistycznych. Mimo, iż jej wiedza teoretyczna jest obszerna, to wcale nie pragnie jej wdrażać w praktykę.

Ludzie ci są wierni, postępują zawsze w zgodzie z prawem, szczerzy, dobrzy i lojalni. Są oni przebojowi, a przy tym utalentowani i uprzejmi. W swym otoczeniu posiadają mnóstwo przyjaciół i znajomych, także poza granicami swego kraju.

Warto słuchać tych ludzi i stosować się do ich zaleceń, gdyż rady udzielane przez nich zawsze są wartościowe. Dzięki temu często zdobywają szacunek wśród ogółu społeczeństwa.

Czego powinien się wystrzegać?

Aby nie zaszkodził sobie zbytnim pośpiechem w działaniu oraz nie reagował na niektóre sprawy nazbyt gwałtownie. Może to wywołać niepotrzebne i niezbyt przyjemne konsekwencje. Czekają go również nieporozumienia we współdziałaniu z innymi.

Wada:

Największą ich wadą jest bezsilność moralna, którą potrafią niekiedy jawnie okazywać.

Lubi wypoczywać, ale nie jest zbyt operatywny, aby do tego dążyć. Tam, gdzie inni wykazują się w działaniu niezwykłą aktywnością, on woli poczekać lub odłożyć podjęcie decyzji na później, co często nadmiernie go denerwuje. Kiedy wreszcie uświadomi sobie błędy jakie popełnia, to wtedy zaczyna aktywnie działać i potrafi wówczas bardzo dużo zdziałać i osiągnąć.

Ty też masz urodziny właśnie 10 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉