Urodzeni 20 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, ale niesforna, często nie zwraca uwagi na żadne względy.

Posiada ścisły i jasny umysł i jest wszechstronnie uzdolniona o wysokich ambicjach. Potrafi zaciekle bronić swoich poglądów i własnego zdania, ale potrafi być trochę egoistyczna. Z uporem trzyma się swej własnej drogi w życiu. Jest to bardzo namiętna osoba, często nawet miłość potrafi opanować jej zdrowy rozsądek. To co potrafi zdobyć dzięki swym wybitnym zdolnościom, często traci przez brak elastyczności i nie zwracanie uwagi na żadne konwenanse.

Jeżeli taka osoba nie osiągnie wysokiego rozwoju intelektualnego, to staje się próżna, zarozumiała i egoistyczna. Ale jeśli uda się jej osiągnąć wysoki rozwój intelektualny, to wówczas nabiera zdolności dyktatorskich. Zawsze jest bardzo wymagająca, surowa i nieustępliwa, zdarza jej się być też ostrożną i trochę dziwaczną osobą, ale dzięki swoim nadzwyczajnym zdolnościom często osiąga sukces w jakiejś dziedzinie.

Jeśli ludziom tym uda się przezwyciężyć swoje przeciwności, to osiągną sukces, w przeciwnym razie spowodują swój własny upadek. W sprawach wymagających pracy w grupie wykazują się dużymi zdolnościami, gdyż potrafią umiejętnie przyciągnąć do siebie innych ludzi. Doskonale znają swoje możliwości i swój umysł, dlatego szybko się decydują w różnych sprawach, pokonując własne wahania i wątpliwości. W miłości potrafią być wymagający, ale niestety bywają banalni. Często też nie są w stanie dochować wierności.

Charakter kobiety urodzonej 20 marca

Kobieta z dnia dzisiejszego jest niezależna, aktywna i niewiele sobie robi z wszelkich etykiet światowych. Jej życie domowe nie zawsze jest szczęśliwe. W stosunku do swych podwładnych  i dzieci stara się być uprzejma i uczciwa. Najlepsze rezultaty osiągnie zarówno we współpracy jak i w małżeństwie z osobami urodzonymi od dnia 23 lipca do 24 sierpnia oraz od 23 listopada do 22 grudnia.

Ty też masz urodziny właśnie 20 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉