Urodzeni 16 kwietnia

Urodzeni 16 kwietnia zawsze są pewni swego zwycięstwa. Swym dobrym przykładem pozytywnie działają na innych ludzi. 

Za wszelką cenę stara się wszystkich pobudzić do aktywności, dlatego zazwyczaj od społeczeństwa otrzymuje ogromny kredyt zaufania i dzięki temu zajmuje wysokie stanowiska. Jest to człowiek władczy, rządzący innymi i dąży do wybicia się za wszelką cenę.

Są to bardzo postępowe osoby, odrzucają wszelkie tradycje, nawet potrafią zerwać więzy z rodziną. Nie boją się stanąć na czele innych i zarządzać, gdyż są do tego stworzeni. Należy im przyznać, że mimo wszystko to ludzie, którzy są bardzo odpowiedzialni i raczej nie można się na nich zawieść. Dążą do tego, aby oddziaływać na swe otoczenie, często okazują się wręcz mistrzami w rządzeniu innymi, nawet okazują się geniuszami.

Jedyną ich wadą jest arogancja połączona z ignorancją.

Oni zawsze są pewni swojego zwycięstwa, a doświadczenie życiowe najczęściej zbierają z różnych dziedzin życia. Nie posiada zbyt skomplikowanych ideałów, nigdy nie są one też połowiczne. Nie ma też żadnej wątpliwości co do tego, po jakiej stronie się opowiada. Najlepszym zawodem dla niego będzie specjalność polityczna, albo wojskowa, całkiem dobrze sprawdza się także w przemyśle lub technice.

Gdy uda mu się wreszcie opanować i przezwyciężyć swe namiętności, to może osiągnąć znaczne wpływy i zdobyć wybitne stanowiska. Dotyczy to przede wszystkim wieku późniejszego, kiedy wówczas osiąga już ogromną pozycję życiową.

Po wielu przejściach w życiu w końcu otrzymuje spokój. Cieszy się wówczas uznaniem społeczeństwa i dużymi wpływami, chociaż niekiedy nie musi się nawet wysilać, aby to osiągnąć, gdyż często rodzi się w dobrej rodzinie i wszystko otrzymuje bez specjalnych wysiłków.

Co mu grozi?

Może się zdarzyć, że brak wytrwałości i przezorności sprowadzi na niego katastrofę i nie będzie mógł utrzymać się na wysokim stanowisku.

Ty też masz urodziny właśnie 16 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉