Urodzeni 30 kwietnia

 

Urodzeni 30 kwietnia należą do osób pewnych siebie. Wraz z wiekiem przejawiają coraz większe poczucie własnej godności. 

Posiada duże zdolności umysłowe, zwłaszcza w kierunku nauk ścisłych oraz prawa, może też być rewelacyjnym matematykiem. W każdym zawodzie związanym z tymi dziedzinami osiągnie sukces, gdyż posiada chłonny i giętki umysł. W dodatku ma zawsze wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów oraz projektów.

Dzięki temu, że należy do ludzi bardzo pewnych siebie, to w życiu potrafi wiele osiągnąć. Potrafi również umiejętnie bronić swoich poglądów i przekonać do nich innych. Jest bardzo przywiązany do swojej rodziny i dba o nią. Nieraz tak mu się życie układa, że musi mieszkać ze swoimi krewnymi.

Wady tych osób:

Największą ich wadą jest to, że zawsze sobie zbytnio pobłażają i nie mają hamulców w samozadowoleniu. Niektórzy z nich, zwłaszcza ci, którzy żyją na niskim poziomie, często gonią właśnie za zabawą i innymi uciechami życia doczesnego.

Co im grozi?

Potrafią oni nieświadomie ściągnąć na siebie jakieś niepowodzenia życiowe, do których często przyczyniają się ich liczne miłostki, zwłaszcza kobiety.

Jak wychować dziecko urodzone w dniu dzisiejszym?

Należy je przyzwyczaić do umiarkowania, ale nie poprzez nakazy czy zakazy, ale dając samemu dobre przykłady. Dzieci z tego dnia nie przepadają za ćwiczeniami fizycznymi, dlatego należy je zachęcać do gimnastyki, chociażby dla własnego zdrowia.

Mimo to, siły życiowe tych osób są bardzo duże, dlatego nie chorują zbyt często, a jeśli już, to najczęściej jest to spowodowane ich własnym, złym trybem życia, jaki prowadzą. Zazwyczaj żyją oni bardzo długo i często dochodzą do dużego majątku, zwłaszcza bardzo dobrze powodzi się osobom urodzonym o wschodzie słońca.

Ty też masz urodziny właśnie 30 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉