Liczba Jeden

Liczba Jeden czyli Jedynki

Liczba Jeden to osoby energiczne, niezależne i bywają dość często uparte. Posiadają doskonałe zdolności organizacyjne, można powiedzieć, że to urodzeni przywódcy. Zazwyczaj mają silny umysł, a przy tym często miewają niezwykle oryginalne pomysły.

Należą do utalentowanych osób, mimo to, jako dzieci nie zawsze mają możliwość pokazania się z tej dobrej strony, gdyż nie potrafią przezwyciężyć pewnych stereotypów. Często cierpią z tego powodu, gdyż uważają, że są najlepsze w jakiejś dziedzinie i nikt tego nie zauważa. Lubią współzawodnictwo, ale zawsze oczekują wygranej, przegrana nie wchodzi w rachubę. Pragną być zauważani, doceniani, akceptowani i przede wszystkim kochani.

Jako nastolatki Jedynki nie lubią spędzać swojego czasu w grupie rówieśniczej. Bardziej odpowiada im towarzystwo osób dorosłych, gdyż są bardziej dojrzałe emocjonalnie, niż ich koledzy i koleżanki. Jeśli dość wcześnie założą rodzinę, to nie zawsze wszystko układa im się idealnie. Zazwyczaj w okresie tym mają mnóstwo problemów i niekiedy związki te rozpadają się. Wskazane jest, aby zakładali oni rodzinę w późniejszym wieku, lub jeśli dorosną do tego emocjonalnie. Zazwyczaj Jedynki są dość mocno skoncentrowane na sobie i pragną odnieść sukces za wszelką cenę, nie interesuje ich również sukces połowiczny. Dążenie do osiągnięcia szczytów pochłania wiele czasu, dlatego zazwyczaj brakuje im go dla własnej rodziny, skutkiem tego, często na tym tle może dochodzić do nieporozumień.

Jedynki często myślą, że wszystko im się od życia należy i gotowe są poświęcić niemalże większość dla zrobienia kariery, dlatego często udaje im się ją zrobić.

Jeśli jesteście Jedynkami, to jesteście szczęśliwymi ludźmi, gdyż Wasze życie obfituje w wiele niesamowitych zdarzeń, sukcesów, gdyż nie znacie słowa „NIE”.

Nigdy też nie potraficie zaakceptować w życiu pozycji drugiej, gdyż zwyczajnie się do tego nie nadajecie.

Liczba Jeden pracuje ciężko na swój sukces i ma prawo uważać, że zasługuje na to, co najlepsze. Nie powinna być jednak za bardzo krytyczna i zniecierpliwiona w stosunku do tych, którzy nie podzielają jej zadania.

Zalety:

Wielką zaletą Jedynki jest to, że nigdy się nie poddaje, jeśli nawet coś wygląda, że się nie uda, to Jedynka bierze sprawy w swoje ręce i zawsze wszystko doprowadza do końca, oczywiście z sukcesem. Jeśli najbliżsi przyjaciele Jedynki są w potrzebie, ona zawsze potrafi udzielić im cennych i trafnych porad. W dodatku są to osoby, które są zawsze pewne siebie i energiczne.

Dlaczego ludzie powinni wierzyć w Jedynki?

Wiele osób, które są Jedynkami w życiu są bardzo popularne i poważane. One nie czekają aż samo coś do nich przyjdzie, one biorą sprawy w swoje ręce i doprowadzają do końca. Nie pozwalają też, aby coś stanęło na ich drodze, potrafią usunąć niemalże każdą kłodę rzuconą im pod nogi. Niekiedy otoczenie uważa je za osoby bezlitosne, zarozumiałe i aroganckie.

Zawsze można na nich polegać.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.