Liczba Pięć

Liczba Pięć czyli Piątki

Liczba Pięć to osoba, która obdarzona jest nieprzeciętną inteligencją, żywotnością i przedsiębiorczością. Pociąga je wszystko co jest nowe, ponadto są twórcze i kochają wręcz zmiany. Zazwyczaj są one tutaj po to, aby podbić świat i zwykle mają wiele celów, które pragną osiągnąć. Wiele Piątek lubi muzykę, sztukę i twórcze pisanie.

Zalety:

Posiadają silny umysł i wiele z nich ma bardzo wysoki iloraz inteligencji, ale nie zależy im, aby tego dowieść. Dla nich ważna jest sama świadomość, że tak jest. Piątki należą do osób, które bardziej cenią sobie pościg, niż zwycięstwo, czy też samo dążenie do celu, niż jego osiągnięcie.

Zawód dla Piątki:

Najlepiej czują się w zawodach, które pozwalają im na zmiany i uczestniczenie w życiu publicznym, oraz wymagających wyobraźni i inicjatywy. Pociąga ich nauczanie, dziennikarstwo, praca w wydawnictwie, reklamie, handlu, turystyce, oraz we wszelkich środkach przekazu.

Jeśli chodzi o strefę miłosną, to Piątki mogą chodzić na randki z więcej niż jedną sympatią w danym czasie i romansować jednocześnie z wieloma różnymi osobami. Flirtowanie jest ich ulubioną rozrywką i są one mistrzami w tym zakresie, jak nikt inny.

Piątki to typowi indywidualiści, nie zawsze też czują potrzebę bycia w związku, gdyż bardzo dobrze czują się we własnym towarzystwie.

Piątki trudno jest związać na dłużej, jeśli komuś się to uda, to powinien się cieszyć, gdyż należy do nielicznych szczęśliwców. Niektóre z nich, nawet w wieku kilkudziesięciu lat, nadal nie są niczym skrępowane i nie są z nikim związane.

Liczba Pięć bardzo nie lubi, gdy w jej życiu nic się nie dzieje. Jeśli jej życie jest zbyt ustabilizowane lub przyjemne, to wówczas musi trochę narobić hałasu, aby tylko coś się działo. Jeżeli chodzi o organizowanie przyjęć, to Piątki są najlepsze, gdyż są w tym mistrzami. Są bardzo spontaniczne, dlatego wszystko może się u nich zdarzyć. Mając Piątkę za przyjaciela, wolne chwile z nim spędzone,  przyniosą zawsze wiele radości.

Ich barwna osobowość i nieodparty urok pozwala im wydostać się z największych tarapatów, zawsze lądują one na cztery łapy. Jeśli zostaną na czymś przyłapane, zazwyczaj otrzymują mniejszą karę, niż zasłużyły. Bardzo często udaje im się uniknąć wielu przykrości.

Piątki zwyciężają też w rywalizacji o popularność. Ludzie rzadko mówią o nich źle, może poza ich porzuconymi sympatiami, lub osobami, które im wszystkiego zazdroszczą. Mimo, iż nie należą do łatwych we współżyciu, to i tak mają szczęście w miłości i mogą po drodze złamać kilka serc. Nie chcą one nikogo ranić, ale po prostu często traktują życie jak jedno wielkie party.

Piątki są ludźmi zarabiającymi dużo pieniędzy dzięki własnej inwencji lub dzięki temu, że gdzieś się idealnie dopasują. Ich atutem jest to, że potrafią pojawiać się we właściwym miejscu w odpowiednim czasie. Wielki sukces osiągają zazwyczaj w wieku około trzydziestki.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.