Liczba Cztery

Liczba Cztery czyli Czwórki

Liczba Cztery to solidne, niezawodne, godne zaufania i bardzo pracowite osoby. Cechuje je ostrożność i umiarkowanie. Często są bardziej dojrzałe, niż ich rówieśnicy. Lubią pomagać innym, ale muszą być doceniane za to, co robią. Bardzo ważna jest dla nich rodzina i potrafią dbać o jej bezpieczeństwo. Są zwykle bardzo związane z matką.

Czwórki należą do poważnych osób, lubią się uczyć i zazwyczaj dobrze radzą sobie w szkole. Jednak niektóre Czwórki potrzebują specjalnej zachęty, aby się usamodzielnić. Pragną sukcesu i bardzo często go osiągają, ale często też trudno jest im zostawić swój „słodki dom”. Najszczęśliwsze są wówczas, gdy mają własną rodzinę: małżonka i dzieci. Mogą być „domatorami”, ale jeśli otrzymają odpowiednią zachętę, to zaczynają działać dość dynamicznie na terenie całego świata.

To są niezwykle wartościowi ludzie, potrafią walczyć z wielkim poświęceniem i wytrwałością.

Posiadają niezwykłą zdolność do uczenia się na własnych błędach. Na Czwórkach zawsze można polegać, nigdy też się nie spóźniają. Potrafią wokół siebie skupiać wielu przyjaciół, sami też są przyjaciółmi, którzy nigdy nie zapominają o urodzinach, czy innych datach swoich najlepszych kolegów. Dzielenie się z innymi i wspólna praca dają Czwórkom szczęście i poczucie bezpieczeństwa.

Zawód dla nich:

Dzięki temu, że Czwórki są bardzo opiekuńcze, to bardzo dobrze sprawdzają się w takich zawodach jak lekarz, pielęgniarka, nauczyciel.

Liczba Cztery czyli Czwórki lubią czuć, że są akceptowane i traktowane po przyjacielsku. Zazwyczaj dosyć mocno starają się, aby zadowolić innych. Pragną, aby wszyscy ich lubili, więc często mogą posunąć się daleko, nawet bardzo daleko, aby zostać zaakceptowanymi.

Jeśli chodzi o związki, to Czwórki lubią spotykać się z jedną osobą w danym czasie. Jeśli się z kimś zwiążą, to taki związek może trwać przez całe życie. Niektóre Czwórki wiążą się z sympatiami z dzieciństwa, gdyż nie mogą o nich zapomnieć.

Czwórki powinny nauczyć się podejmować większe ryzyko i próbować coraz to nowych rzeczy. Jeżeli nie zaakceptują zmian, albo za bardzo przywiążą się do przeszłości, to zazwyczaj popadają w rutynę i wówczas ich życie staje się nudne.

Kobiety Czwórki są doskonałymi gospodyniami domowymi, natomiast panowie bardzo lubią majsterkować. Życie Czwórek często upływa według ustalonego schematu i porządku.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.