Liczba Siedem

Liczba Siedem czyli Siódemki

Liczba Siedem czyli Siódemki są miłe, rozważne i czułe, często podejmują pracę w zawodach wymagających opiekuńczości, a także tych, gdzie konieczne jest powołanie. Pozytywnymi cechami Siódemek jest współczucie i szczodrość. Już jako dziecko, Siódemka jest miła w stosunku do wszystkich swoich współtowarzyszy zabaw. Jeśli ktoś zostaje zraniony, to zawsze potrafi go pocieszyć.

Zalety:

Siódemki należą do bardzo dowcipnych osób. Mają ogromne poczucie humoru i zawsze wiedzą co powiedzieć, aby wszystkich rozśmieszyć.

Siódemki są bardzo romantyczne i potrafią być wspaniałymi sympatiami. W swym życiu przeżywają wiele romansów i mają mnóstwo wokół siebie adoratorów. Należy im przyznać, że są zawsze uczciwe wobec swoich uczuć, ale nie należą do osób, które lubią walczyć, lub się kłócić o uczucie. Czasem przez dłuższy czas unikają konfrontacji, jednak jeśli ich wzajemne relacje staną się bardzo nieprzyjemne, to wolą odejść.

Niektóre z Siódemek posiadają wielką intuicję, interesują się też okultyzmem, a czasami sami też posiadają zdolności parapsychiczne. Część z nich rodzi się już z szóstym zmysłem i jeśli dbają o niego i go rozwijają, to mogą użyć siły swojej intuicji, aby zrobić na przykład karierę w życiu. Na świat starają się spoglądać z dystansem i ciągle szukają odpowiedzi na wiele pytań, które ich nurtują. W młodości Siódemki potrafią gnębić swoich rodziców różnymi pytaniami, gdyż pragną poznać większość tajemnic życia. Również i dorosłe Siódemki potrafią nadal szukać odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

Siódemki to niezwykle fascynujące osoby, a rozmowy z nimi należą do bardzo interesujących.

W swym życiu mają dużo przygód i co ciekawe, w przeróżnym wieku. Jeśli chodzi o pracę, to doskonale sprawdzają się w roli doradców, biznesmenów, ministrów, prawników i negocjatorów. Nie należą do materialistów, a pieniądze, często ciężko zarobione, wydają tak, jak podpowiada im serce i intuicja.

Pozytywny stosunek do życia jest jedną z ich najlepszych cech. Wierzą w uczciwość, równość i społeczną sprawiedliwość. Dlatego wiele Siódemek pragnie zajmować się w pracy problemami humanitarnymi, lokalnej społeczności, lub społeczeństwem jako całością. Siódemki pragną pomagać w działaniach, które uczynią świat lepszym. Wiele z nich jest w stanie dokonać takich zmian i skutecznie to robi.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.