Liczba Osiem

Liczba Osiem czyli Ósemki

Liczba Osiem posiada niezwykle silną osobowość, często odznacza się skrajnymi poglądami i impulsywnym charakterem. Ósemki są ambitne, zdecydowane i marżą o karierze.

Ósemki bez większego trudu przyciągają do siebie pieniądze.

Potrafią dostać podwyżkę, wcale o nią nawet nie prosząc, lub nieoczekiwanie otrzymać prezent. Ósemki należą do osób w czepku urodzonych, dlatego niekiedy mogą być zepsute. Jeśli ich rodziny nie są zbyt bogate, to rodzice muszą ciężko pracować, aby dać swoim dzieciom upragnione rzeczy.

Kiedy ósemki dorosną pragną zarabiać już własne pieniądze więc są na tyle zdeterminowane, że chcą zatrudnić się w dobrze płatnej pracy. Wiele Ósemek zdobywa znaczny majątek i odnosi sukcesy. Jednak Ósemki powinny się nauczyć, że nie trzeba brać wszystkiego, aż tak poważnie i że pieniądze nie są wszystkim.

Liczba Osiem zawsze znajdzie sposób, aby zarobić więcej, lub przekonać kogo trzeba, że potrzebuje jakichś ekstra pieniędzy. Niektórzy ludzie nazywają je kanciarzami, inni mówią, że są osobami bardzo przebojowymi. Ósemki są przekonane, że wcześniej czy później, będą bogate, a osiągną to dzięki niezwykle wytrwałej i ciężkiej pracy.

Pragnieniem Ósemek jest być na tym samym poziomie życia, co ich przyjaciele. Nie jest to spowodowane tym, że są osobami całkowicie materialistycznymi. Pragną pieniędzy, aby móc cieszyć się życiem, zdobywać nowe doświadczenia, np. podróżować po świecie, chodzić na różne wydarzenia kulturalne, mieć ładny dom i oczywiście, podejmować od czasu do czasu swoich przyjaciół. Osoby te wcale nie są chytre, są bardzo hojne i pragną dawać równie wiele, jak sami otrzymują.

Związki Ósemek z innymi:

Jeżeli chodzi o miłość, to Ósemki mogą być w tej sferze równie szczodre. Lubią kupować dla swoich sympatii kwiaty i drobne prezenty. Kiedy się zakochają, są bardzo stałe w uczuciach. Zrobią wszystko, aby ich związek był udany. Często jest tak, że serca Ósemek są nawet większe niż ich portfele.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.