Liczba Dwadzieścia Dwa

Liczba Dwadzieścia Dwa czyli Dwudziestka Dwójka

Liczba Dwadzieścia Dwa jest następną Liczbą Doskonałą o silnej wibracji. Są to jednostki unikalne i specjalne, które są naprawdę wyjątkowe. Jeżeli jej cechy są w pełni dobrze rozwinięte, to wówczas jest to mieszanka wszystkich najlepszych wpływów z innych liczb. Właście taka osoba może być kimś wspaniałym.

Dwudziestki Dwójki posiadają moce cechy charakteru pozostałych dziesięciu liczb. Mają więc: inteligencję, wrażliwość, energię, pilność, ambicję, charyzmę, zdolności parapsychiczne, determinację i bezkrytycyzm.

Dzięki temu ich możliwości są nieograniczone, a głęboka wiedza i zdolności twórcze pozwalają im na realizację swoich marzeń.

Jeżeli te cechy nie zostaną w porę rozwinięte to Dwudziestki Dwójki będą tylko marzycielami bądź intrygantami. Niektóre z nich należą do osób pracowitych, wręcz można powiedzieć, że są typowymi pracoholikami i wówczas potrafią być dość aroganckie. Jednak jeżeli Dwudziestki Dwójki wykorzystają posiadane talenty, to w życiu mogą zajść bardzo daleko. Prawdziwym celem ich życia powinno być służenie innym, wówczas wiele zyskają. W związku z tym, że posiadają bardzo szeroki wachlarz wspaniałych zdolności, to powinny dzielić się z innymi swoimi talentami i zasobami.

Zagrożenia dla Dwudziestki Dwójki:

Niezmiernie rzadko się zdarza, aby Dwudziestki Dwójki nie zrealizowały swych zamierzeń. Jedyne niebezpieczeństwo tkwi w tym, że po dojściu do celu spoczywają na laurach, oraz są przekonane, iż osiągnęły wystarczający poziom wiedzy oraz mądrości. Gdy zrozumieją, że sprawy materialne stanowią tylko jedną z dziedzin życia, będą w stanie wykorzystać cały swój ogromny potencjał, aby poprawić sobie standard życia.

Osoby pozostające pod wpływem tej liczby zawsze zostają zauważone nawet w największym tłumie. Same zresztą wiele robią, by zwrócić na siebie uwagę. Nawet jeśli zaczynają od niskiej pozycji, to dzięki swej energii wkrótce znajdują się na szczycie.

Dwudziestki Dwójki mają wielu znajomych, gdyż niemalże wszyscy zabiegają o ich względy jako osób wiodących szczęśliwy żywot.

Liczba Dwadześcia Dwa jest wyjątkowa.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.