KOLORY W NASZYCH SNACH – cz. 4

Kolory w naszych snach – granatowy, brązowy i różowy.

Przewaga granatowego symbolizuje osobę inteligentną, twórczą, odpowiedzialną i zrównoważoną.

Sen w tym kolorze oznacza rozstanie i brak uczucia w twoim związku, lub smutek z powodu zdrady. Kobieta śniąc na granatowo może liczyć na osiągnięcie swojego celu, ale kosztem innych. Natomiast w przypadku mężczyzny taki sen będzie oznaczał chęć pomocy ze strony bliskich, ale męska duma nie pozwoli na przyjęcie takiej oferty. Śniąc w kolorze granatowym powinniśmy zwrócić uwagę na nasz układ nerwowy.

Przewaga brązowego przedstawia osobę uczciwą, praktyczną na której można polegać.

Śniąc w tym kolorze będziesz mieć do czynienia z fałszywym przyjacielem, lub twój przyjaciel będzie próbował cię oszukać. Jeśli w swoim śnie nosisz ubranie w odcieniach brązu, jest to silne ostrzeżenie przed czekającym cię niebezpieczeństwem. Śniąc w kolorze brązowym powinniśmy zwrócić uwagę na nasz stan fatalny psychiczny, oraz zadbać o wypoczynek dla organizmu.

Przewaga różowego symbolizuje osobę niezwykle pełną czułości, miłości, delikatną i dobrą.

Śniąc w tym kolorze pragniesz uciec od problemów życia codziennego, bo nie dajesz sobie rady. Intensywny kolor we śnie sygnalizuje, że w twoim otoczeniu znajduje się osoba, która pragnie twojej przyjaźni, jest ci szczera i oddana, chce twojej miłości. Śniąc w kolorze różowym należy zwrócić uwagę na problemy z sercem, krążeniem, może także oznaczać osobę niedojrzałą emocjonalnie.

KONIEC !!!

czerwony, zielony…

niebieski, żółty, biały…

fioletowy, czarny, pomarańczowy…