URODZENI W CZWARTEK

Horoskop urodzonych w Czwartek

Patronem osób urodzonych w czwartek jest Jowisz, planeta, która symbolizuje powodzenie, wewnętrzny ład, potęgę i zaszczyty.

Cechy pozytywne

Horoskop urodzonych w czwartek osób wskazuje, że Czwartki to osoby otwarte na świat, życzliwe, serdeczne i sprawiedliwe. Bardzo dobrze godzą praktyczną stronę życia z myśleniem abstrakcyjnym, a swoje potrzeby indywidualne z obowiązkami wobec innych. Jowisz obdarzył ich również niespożytą energią i odwagą. Dzięki temu bez większego problemu potrafią wydobyć się z każdej opresji, zarówno tej zawodowej,  jak i tej związanej z uczuciami. W życiu mają dużo szczęścia, ale nie zawsze potrafią to wykorzystać. Los im sprzyja, szczególnie w interesach.

Cechy negatywne

Zdarza się, że niekiedy trochę przesadzają w niektórych sprawach, co później odbija się to u nich w postaci nadmiernego łakomstwa. Mają też dość gwałtowny temperament, który objawia się tym, że łatwo wpadają w gniew i wówczas stają się nieobliczalne. Nie należą też do ludzi nadmiernie wylewnych oraz szczególnie rozmownych, nie zawsze mówią co myślą, chociaż mają rację, wolą niektóre sprawy przemilczeć. Należą do osób upartych, które uważają, że są nieomylne.

Relacje partnerskie

Ich związki z płcią przeciwną cechuje lojalność, optymizm oraz wzajemna tolerancja. Czwartki mają spore oczekiwania, co do poziomu intelektualnego swego partnera, dlatego nie zawsze potrafią być na stałe z kimś, kto nie zaspokaja ich potrzeb. Pragną, by związek z partnerem dostarczał im satysfakcji, która wypływa z posiadania wspólnego celu. Lubią więc dokładnie planować przyszłość, by później zbudować ją według własnej koncepcji.