URODZENI W SOBOTĘ

Horoskop urodzonych w Sobotę

Patronem osób urodzonych w sobotę jest Saturn, planeta, która obdarza ich umiejętnością realistycznego i praktycznego myślenia oraz działania.

Cechy pozytywne

To osoby obowiązkowe, rozsądne, lojalne i pracowite, nie bojące się ciężkiej pracy. Dodatkowo starają się bardzo wnikliwie obserwować świat, ludzi i wyciągać przydatne dla siebie wnioski. Wysoko cenią sobie intelekt. Tak postępują, że zazwyczaj w życiu osiągają stabilizację i dobrobyt. Darzą zaufaniem ludzi uczciwych, hołdujących zasadom, a przede wszystkim wzbudzających zaufanie. Są oni dość tradycjonalni i niechętnie akceptują wszelkie zmiany w życiu i nowe idee. Wolą wycofać się z niepewnych i niebezpiecznych przedsięwzięć, niż ryzykować utratę tego, co do tej pory osiągnęli.

Cechy negatywne

To osoby dość pesymistycznie nastawione do życia, nieco oschłe o nadmiernych ambicjach. W obcowaniu z innymi często stają się wyniośli, lekceważący, a nawet są skłonni do tyranizowania. Te negatywne cechy często stają się dla nich przeszkodą w zgodnych kontaktach z otoczeniem.

Relacje partnerskie

Niezbyt chętnie angażują się w uczuciowo, gdyż mają problem z okazywaniem miłości, ale jeśli już pokochają, to są oddanymi partnerami, szczerymi i wiernymi. Jeżeli ktoś zakocha się w osobie urodzonej w sobotę, powinien wiedzieć, że jest to osoba godna zaufania, solidna, przewidywalna, wysoko ceniąca sobie wartości. Raz zdradzona, nie daje już drugiej szansy.